Free FM banner
30 Aprīlis 2026
Saules Aktivitāte
Saules Aktivitāte
Draugi
People.lv Near-Space Program
Latvijas radiostaciju ceļvedis
Legacy SAT - Ieskats satelītu televizijas vēsturē
IBM Kolekcija - Projekts kurā tiek tīrīta un restaurēta IBM ražotāja tehnika.
Aktuāls Jautājums
Kādu interneta radio izvēlaties klausīties ikdienā?

LV vietējo radio piedāvāto

Ārzemju radio piedāvāto

Neklausos interneta radio

Šodienas jubilāri:
Šodienas jubilāri Bolverk
Čats
You must login to post a message.

27/11/2023 02:08
Paldies.

26/11/2023 20:38
Prozīt Princ. Cool

10/05/2023 23:09
Yahoo Hip Hip , Urā!

05/03/2023 03:02
Pateicos! Galvenais, ka nozarē viss joprojām notiek. Tie, kam jābūt īstajos brīžos pie uztvērējiem, tur arī ir! 73!

04/03/2023 23:53
Turpinot tradīciju, Roland sumināts. 73

28/11/2022 11:07
Paldies 73

27/11/2022 01:01
Normāls čatiņš... Normund, apsveicu un 73!

05/03/2021 00:39
Paldies! Lieliska DX dāvana 50. dzimšanas dienā bija aizpagājušās nakts profilakse Zaķusalā! 73!

04/03/2021 20:19
Roland, Sumināts! Lai intresanti DX!

27/11/2020 13:57
Paldies, Roland!

NEPLP izsludina konkursu komerciālo TV programmu izplatīšanai bezmaksas zemes apraidē

NEPLP ziņasNacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) izsludinājusi konkursu par komerciālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu tiesībām izplatīt televīzijas programmas bezmaksas zemes apraidē Latvijas teritorijā no 2025.gada 1.jūnija līdz 2026.gada 31.decembrim.

Šā konkursa mērķis ir nodrošināt sabiedrības demokrātiskās, sociālās un kultūras vajadzības, kā arī sekmēt kvalitatīva un daudzveidīga satura veidošanu, saglabāšanu un pieeju saturam bez maksas.

«Patlaban Latvijā bezmaksas zemes apraidē pieejamas četras TV programmas – sabiedriskā medija programmas LTV1, LTV7, abas gan SD, gan HD kvalitātē, komerciālās programmas - Latvijā reģistrētā programma ReTV un vismaz līdz 2025.gada 8.martam Ukrainas programma ukraiņu valodā RADA. Šis ir atkārtots konkurss, kas izsludināts uz atlikušajām divām brīvajām programmu vietām bezmaksas zemes apraidē,» saka NEPLP locekle Ieva Kalderauska, kura īsteno komerciālo televīziju un sabiedriskās televīzijas jomas pārraudzību.

Konkursa tematiskie virzieni, uz kuriem var pretendēt esošās vai topošās komerciālās televīzijas:
  • Informatīvās telpas daudzveidības nodrošināšana – programma ar informatīvi analītisku saturu, dialoga platformu sabiedrībā. Programma, kas rosina diskusiju par sabiedrībā aktuālām tēmām, informējot, analizējot, izglītojot un izklaidējot Latvijas sabiedrību.

  • Izzinoši izklaidējoša satura nodrošināšana – programma ar izzinoši izklaidējošu saturu plašai auditorijai, aptverot daudzveidīgu, sabiedrību interesējošu tematu loku.

Labākie piedāvājumi tiks noteikti, konkursa komisijai vērtējot piedāvājumu kvalitāti atbilstoši konkursa nolikumā noteiktajiem kritērijiem.

Viens no kritērijiem paredz, ka programmas pamatvalodai vismaz 80% apmērā ir jābūt latviešu valodai un vismaz 60% no programmas nedēļas raidlaika apjoma jābūt Latvijā veidotam saturam latviešu valodā. Programmai jānodrošina arī bezmaksas raidījumu arhīvs internetā.

Konkursa nolikumā arī noteikts, ka programmā jānodrošina satura pieejamība vismaz 2% apmērā no nedēļas raidlaika, programmā nodrošinot subtitrus un/vai surdotulkojumu saturam latviešu valodā. Konkursā piesakot jaunu televīzijas programmu, pretendentam atļauts lūgt pārejas periodu prasības ieviešanai.

Bezmaksas zemes apraides finansēšanu nodrošina NEPLP.

Konkursā aicinātas piedalīties Latvijā reģistrētas privātpersonas – gan esošie, gan topošie elektroniskie plašsaziņas līdzekļi, kas raida/raidīs TV programmas.

Plašāka informācija par konkursa nolikumu un iesniedzamajiem dokumentiem pieejama NEPLP tīmekļvietnē www.neplp.lv.

Pieteikumus aicinām iesniegt līdz šī gada 25. februārim plkst. 9.00, elektroniski nosūtot uz NEPLP e-pasta adresi: konkursi@neplp.lv.

AVOTS: www.neplp.lv
Aplūkot arhīvā:
Komentāri
princ_fm #1 princ_fm
13/02/2025 11:35:30
NEPLP tas gan dīvains kantoris, ja reiz TV kompānijām tāda figņa neintresē, vai neatmaksājas,vajadzētu mainīt noteikumus.Vai arī to virszemi sen vispār neviens neskatās un tās frekvences vajadzētu pārdalīt un atdot kādiem citiem servisiem.
Pievienot komentāru
Vajadzēs gan ielogoties lai komentētu.
Vērtējums
Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.

Nav neviens izteicis vērtējumu.
Jaunākie komentāri
· Komentēšu šo vien...
· Gan jau kāds to pro...
· NEPLP vadītaja reak...
· https://anrijs.lv/me...
· Rolands Strautmalis,...
· Viktorīna. Pavisa...
· Ja kādam no jums fo...
· Tad sanāk ka pārē...
· Visām septiņām ir...
· Vai ir kādas izmai...
Meklētājs
Ko meklēsi:
©
Lietotāji Onlainā
· Viesi Onlainā: 53

· Lietotāji Onlainā: 0

· Kopā reģistrējušies: 320
· Jaunākais lietotājs: Igo
Ielogoties
Lietotājs

Parole



Neesi vel lietotājs?
Spied šeit lai reģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Jaunākie Foto Komentāri
Bullet icon Rolands Strautmalis, g...
Bullet icon Viktorīna. Pavisam ...
Bullet icon Ja kādam no jums foru...
Bullet icon Tad sanāk ka pārēj...
Bullet icon Visām septiņām ir u...
Jaunākās bildes
Amatieru retranslators DMR sakariem.
Amatieru retranslato...

DMR retranslators
DMR retranslators

DMR retranslatora un Meshcore antenas.
DMR retranslatora un...

Zilākalna tornis.
Zilākalna tornis.

LVRTC Valmiera
LVRTC Valmiera

TV, Radio retranslācijas auto
TV, Radio retranslā...

RDS "Inovonics 701"
RDS "Inovonics 701"

RDS "Inovonics 701"
RDS "Inovonics 701"

RDS "Inovonics 701"
RDS "Inovonics 701"

LX90RTL_1
LX90RTL_1

Links uz mūsu baneri
HTML kods uz freefm.lv mājas lapu.

Free FM