May 06 2021 04:50:32
Saules Aktivitāte
Saules Aktivitāte
Draugi
People.lv Near-Space Program
Latvijas radiostaciju ceļvedis
Legacy SAT - Ieskats satelītu televizijas vēsturē
IBM Kolekcija - Projekts kurā tiek tīrīta un restaurēta IBM ražotāja tehnika.
YL2CP Web site
Aktuāls Jautājums
Vai Covid-19 karantīnas laikā ir mainijušies jūsu radio klausīšanās paradumi?

Jā, klausos radio biežāk

Jā, vispār vairs neklausos

Nē, viss kā agrāk

Kas ir Covid-19 un kas ir radio?

Šodienas jubilāri:
Šodienas jubilāri kasis
Čats
Vajadzēs gan ielogoties lai čatotu.

04-03-2021 23:39
Paldies! Lieliska DX dāvana 50. dzimšanas dienā bija aizpagājušās nakts profilakse Zaķusalā! 73!

04-03-2021 19:19
Roland, Sumināts! Lai intresanti DX!

27-11-2020 12:57
Paldies, Roland!

26-11-2020 02:37
Normund, apsveicu dzimšanas dienā! 73!

26-11-2018 13:42
Paldies! Wink

26-11-2018 09:36
Daudz laimes dzimšanas dienā Princ_ Smile

04-03-2018 23:52
Paldies! Godam tika atzīmēts - pagājušo nakti līdz vienpadsmitiem šodien dienā pavadīju pie uztvērēja, "neatejot no kases". 73!

04-03-2018 10:35
Rolands Strautmalis - Sveicu!

26-11-2017 23:39
Paldies Wink

26-11-2017 21:43
princ_fm, apsveicu Tavā dienā! 73!

Tags - Konkursi
All Tags
NEPLP piešķir gandrīz 170 tūkstošus eiro vietējo raidījumu veidošanai bezmaksas zemes TV apraidē
Lai stiprinātu Latvijas informatīvo un kultūras telpu, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) konkursa rezultātā piešķīrusi finansējumu 169 771 eiro ziņu, informatīvo, izglītojošo un izklaidējošo raidījumu veidošanai komerciālajās televīzijās, kas raida bezmaksas zemes apraidē.
NEPLP piešķir teju 125 tūkstošus eiro kultūras raidījumu veidošanai komerciālajās televīzijās un radio
Lai stiprinātu Latvijas kultūrtelpu un veicinātu satura pieejamību par latvisko dzīvesziņu, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) konkursa rezultātā piešķīrusi finansējumu 124 990 eiro kultūras raidījumu veidošanai komerciālajās televīzijās un radio.
Aicinām komerciālās televīzijas piedalīties konkursā par pašvaldību vēlēšanu priekšvēlēšanu satura veidošanu.
Lai veicinātu vēlētāju informētību par deputātu kandidātu sarakstiem un to piedāvājumiem šogad gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) aicina komerciālās televīzijas piedalīties konkursā par pašvaldību vēlēšanu priekšvēlēšanu satura veidošanu.
NEPLP sniedz būtisku atbalstu analītisku un pētniecisku raidījumu veidošanai
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ir noteikusi uzvarētājus konkursā par informatīvi analītisko un pētniecisko raidījumu veidošanu nacionālajos komerciālajos elektroniskajos medijos. Konkursā par uzvarētāju atzīts sabiedrībā lielu popularitāti iemantojušais TV3 pētnieciskais raidījums “Nekā personīga”.
NEPLP: krīzes apstākļos populārāko TV un radio ziņu raidījumi un medijpratības projekti saņems 250 000 eiro finansējumu
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) noteikusi uzvarētājus sabiedriskā pasūtījuma konkursiem par ziņu un medijpratību veicinoša satura veidošanu komerciālajās televīzijās un radio. Konkursu rezultātā NEPLP piešķīrusi finansējumu 200 000 eiro apmērā ziņu veidošanai 6 ziņu raidījumos un 50 000 eiro medijpratību veicinoša satura veidošanai 3 raidījumos.
NEPLP izsludina konkursus ziņu veidošanai un medijpratības veicināšanai komerciālajos radio un TV
Lai stiprinātu Latvijas informatīvo telpu un veicinātu sabiedriski nozīmīga un kvalitatīva satura veidošanu komerciālajās televīzijās un radio, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 18. februārī ir izsludinājusi pirmos divus konkursus ziņu veidošanai un medijpratības veicināšanai sabiedrībā.
NEPLP atkārtoti izsludina konkursu televīzijas programmas izplatīšanai bezmaksas zemes apraidē
Konkursa mērķis ir nodot komerciālajam elektroniskajam plašsaziņas līdzeklim tiesības izplatīt televīzijas programmu brīvajā vietā bezmaksas zemes apraidē visā Latvijas teritorijā 2021.gadā, lai nodrošinātu sabiedrības demokrātiskās, sociālās un kultūras vajadzības un sekmētu kvalitatīva un daudzveidīga satura veidošanu, saglabāšanu un pieejamību.
Izsludināts konkurss "Par novadu ziņu televīzijas sižetu veidošanu 2021. gadā"
Aicinām komerciālos vietējos un reģionālos elektroniskos plašsaziņas līdzekļus, kas raida televīzijas programmas, piedalīties konkursā “Par novadu ziņu televīzijas sižetu veidošanu 2021. gadā”.
NEPLP izsludina konkursus radio programmu raidīšanai brīvajās frekvencēs Piedrujā un Saldū
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 8. oktobra sēdē pieņēma lēmumu izsludināt konkursu uz brīvajām radio frekvencēm Piedrujā 87,6 MHz frekvencē un Saldū 104,4 MHz frekvencē. Konkursi izsludināti par apraides tiesību piešķiršanu radio programmu veidošanai vai esošu radio programmu apraides aptveršanas zonas palielināšanai.
NEPLP atkārtoti izsludina konkursu televīzijas programmas izplatīšanai bezmaksas zemes apraidē
Konkursa mērķis ir nodot komerciālajam elektroniskajam plašsaziņas līdzeklim tiesības izplatīt televīzijas programmu brīvajā vietā bezmaksas zemes apraidē visā Latvijas teritorijā 2020. un 2021.gadā, lai nodrošinātu sabiedrības demokrātiskās, sociālās un kultūras vajadzības un sekmētu kvalitatīva un daudzveidīga satura veidošanu, saglabāšanu un pieejamību.
NEPLP izsludina konkursus radio programmu raidīšanai brīvajās frekvencēs Saldū un Gulbenē
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 3.septembra sēdē pieņēma lēmumu izsludināt konkursu uz brīvajām radio frekvencēm Saldū 97,2 MHz frekvencē un Gulbenē 95,6 MHz frekvencē. Konkursi izsludināti par apraides tiesību piešķiršanu radio programmu veidošanai vai esošu radio programmu apraides aptveršanas zonas palielināšanai.
NEPLP izsludina konkursus radio programmu raidīšanai brīvajās frekvencēs Dagdā un Talsos.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 6.augusta sēdē pieņēma lēmumu izsludināt konkursu uz brīvajām radio frekvencēm Dagdā 99,1 MHz frekvencē un Talsos 98,7 MHz frekvencē. Konkursi izsludināti par apraides tiesību piešķiršanu radio programmu veidošanai vai esošu radio programmu apraides aptveršanas zonas palielināšanai.
Noteikti uzvarētāji konkursā par 2020. gada Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu priekšvēlēšanu raidījumu veidošanu
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) noteikusi uzvarētājus konkursā “Par 2020.gada Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu priekšvēlēšanu raidījumu veidošanu komerciālajos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kas raida televīzijas programmas”.
NEPLP izsludina konkursu par satura veidošanu komerciālajās televīzijās
Konkursa mērķis ir uz sabiedrības ilgtspēju, informatīvās un kultūrtelpas stiprināšanu vērsta sabiedriski nozīmīgu, kvalitatīvu raidījumu veidošana latviešu valodā, informējot, izglītojot un izklaidējot, komerciālajos nacionālajos, reģionālajos un vietējos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kas raida televīzijas programmas, lai nodrošinātu iespēju sabiedrībai saņemt daudzpusīgu informāciju un viedokļus, pārvarot Covid-19 krīzi, un veicinātu kvalitatīvas žurnālistikas pastāvēšanu un pieejamību pēc iespējas lielākai daļai sabiedrības, kā arī stiprinātu satura radītāju sociālās garantijas.
NEPLP konkursa rezultātā piešķir finansējumu 12 satura projektu veidošanai komerciālajās radiostacijās
Noslēdzies Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) izsludinātais konkurss par sabiedriski nozīmīga satura veidošanu, informējot, izglītojot un izklaidējot komerciālajās radiostacijās.
Konkurss masu medijiem Covid-19 krīzes seku mazināšanai īsti nebūšot konkurss, atklāj naudas dalītājs.
Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) izsludinātais konkurss, kurā tiks sadalīts atbalsts masu medijiem Covid-19 krīzes radīto seku mazināšanai, īsti neatbilst klasiskam konkursam, jo daļēji tā būs tikai rēķinu un pieteikumu formu iesniegšana, šorīt Latvijas Radio stāstīja SIF sekretariāta direktore Zaiga Pūce.
NEPLP izsludina konkursu reģionālo, diasporas un mazākumtautību mediju atbalstam.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 14.aprīlī izsludinājusi otro no četriem konkursiem par ziņu, informatīvi analītisko un pētniecisko, kā arī uz sabiedrības ilgtspēju vērstu raidījumu veidošanu un izplatīšanu komerciālajos reģionālajos un vietējos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kā arī plašsaziņas līdzekļos, kas raida mazākumtautību valodās. Tāpat konkursā tiks dota iespēja piedalīties medijiem, kas sadarbojas ar diasporas satura veidotājiem.
NEPLP izsludina konkursu par ziņu un informatīvi analītisku raidījumu veidošanu komercmedijos
Operatīvi reaģējot uz valdības lēmumu par līdzekļu piešķīrumu mediju atbalstam krīzes situācijā un uzklausot sabiedrības viedokli, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 9.aprīlī izsludina pirmo no četriem konkursiem par ziņu, informatīvi analītisko un pētniecisko raidījumu veidošanu un izplatīšanu komerciālajos nacionālajos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos.
Konkursā par Covid-19 problemātikas atspoguļošanu noteikti 5 labākie piedāvājumi
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) noteikusi piecus labākos piedāvājumus konkursā par informatīvo materiālu sagatvošanu un izplatīšanu par Covid-19, no tiem divas televīzijas un trīs radio.
NEPLP izsludina konkursu Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu priekšvēlēšanu perioda atspoguļošanai
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) izsludina konkursu komerciālajām televīzijām par raidījumu veidošanu Rīgas domes ārkārtas vēlēšanu atspoguļošanai priekšvēlēšanu periodā, summa 75 000 EUR.
Noteikti uzvarētāji konkursos par vietējā satura raidījumu veidošanu 2020.gadā
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) noteikusi uzvarētājus konkursos par vietējā satura raidījumu veidošanu radio un televīzijās.
Noteikti Latgales konkursu uzvarētāji
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) noteikusi uzvarētājus konkursā “Par raidījumu veidošanu 2020.gadā Latgales reģionālajos un vietējos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kas raida televīzijas programmas” un konkursā “Par raidījumu veidošanu 2020.gadā Latgales reģionālajos un vietējos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kas raida radio programmas”.
Atvērti pieteikumi konkursos par vietējā satura raidījumu veidošanu 2020.gadā
13.februāra Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) sēdē tika atvērti saņemtie piedāvājumi trīs konkursos par vietējā satura raidījumu veidošanu radio, televīzijās un bezmaksas zemes apraidē.
Apstiprina izmaiņas Sabiedriskās konsultatīvās padomes Sabiedriskā pasūtījuma apakšpadomes sastāvā
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 6.februāra sēdē, pamatojoties uz biedrības “Latvijas Pilsoniskā alianse” 2020.gada 20.janvāra iesniegumu, nolēma grozīt NEPLP Sabiedriskās konsultatīvās padomes Sabiedriskā pasūtījuma apakšpadomes sastāvu, izslēdzot no tās biedrības “Latvijas Pilsoniskā alianse” pārstāvi Zaigu Pūci un iekļaujot tās sastāvā jaunu biedrības “Latvijas Pilsoniskā alianse” pārstāvi Kristīni Zonbergu.
Atvērti Latgales konkursos iesniegtie pieteikumi
6.februāra Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) sēdē tika atvērti saņemtie piedāvājumi konkursā “Par raidījumu veidošanu 2020.gadā Latgales reģionālajos un vietējos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kas raida televīzijas programmas” un konkursā “Par raidījumu veidošanu 2020.gadā Latgales reģionālajos un vietējos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kas raida radio programmas”.
Vakance uz Informācijas un analītikas centra vadītāja amatu
Vakance uz Informācijas un analītikas centra vadītāja amatu.
Vakance uz Jurista amata vietu
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome aicina pieteikties uz vakanto jurista amatu.
'Vai valdē zagļi sēž?'- pabeidz NEPLP kandidātu uzklausīšanu.
Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija otrdien uzklausīja pēdējos četrus kandidātus uz divām brīvajām Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekļu amata vietām un vienojās ceturtdien slēgtā sēdē pārrunāt savus secinājumus ar mērķi jau 30. janvāra Saeimas sēdē balsot par divu izvēlēto kandidātu apstiprināšanu amatā.
Izsludina konkursus par TV un radio raidījumu veidošanu Latgales reģionālajos un vietējos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) izsludina divus konkursus - “Par raidījumu veidošanu 2020.gadā Latgales reģionālajos un vietējos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kas raida televīzijas programmas” un “Par raidījumu veidošanu 2020.gadā Latgales reģionālajos un vietējos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kas raida radio programmas”.
Konkursā par novadu ziņu veidošanu 2020.gadā uzvar Valmieras TV
Noslēdzies Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) izsludinātais konkurss “Par novadu ziņu televīzijas sižetu veidošanu 2020.gadā” un par konkursa uzvarētāju atzīts SIA “Valmieras TV”.
Noteikti uzvarētāji konkursā par komerciālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu tiesībām izplatīt televīzijas programmas bezmaksas zemes apraidē 2020. un 2021.gadā
Noslēdzies Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) izsludinātais konkurss “Par komerciālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu tiesībām izplatīt televīzijas programmas zemes apraidē ciparu formātā neaizsargāta jeb nekodēta pakalpojuma veidā (bez maksas) visā Latvijas teritorijā 2020. un 2021.gadā”.
Noslēdzies konkurss par radio apraides tiesībām Saldū
Noslēdzies Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) izsludinātais konkurss par apraides tiesību piešķiršana radio programmas veidošanai vai apraides aptveršanas zonas palielināšanai Saldū 107,9 MHz frekvencē.
Noslēgusies dokumentu pieņemšana diviem NEPLP izsludinātajiem konkursiem
5.decembra Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) sēdē tika atvērti saņemtie piedāvājumi konkursā “Par novadu ziņu televīzijas sižetu veidošanu 2020.gadā” un konkursā “Par komerciālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu tiesībām izplatīt televīzijas programmas zemes apraidē ciparu formātā neaizsargāta jeb nekodēta pakalpojuma veidā (bez maksas) visā Latvijas teritorijā 2020. un 2021.gadā”.
NEPLP izsludina konkursu “Par komerciālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu tiesībām izplatīt televīzijas programmas zemes apraidē ciparu formātā neaizsargāta jeb nekodēta pakalpojuma veidā (bez maksas
Konkursa mērķis ir nodot komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem tiesības izplatīt televīzijas programmas brīvajās vietās bezmaksas zemes apraidē visā Latvijas teritorijā 2020. un 2021.gadā, lai nodrošinātu sabiedrības demokrātiskās, sociālās un kultūras vajadzības un sekmētu kvalitatīva un daudzveidīga satura veidošanu, saglabāšanu un pieejamību.
Vakantie amati NEPLP: pieteikušies Mazvērsīte, Putnis un Šuļžanoka
Konkursā uz vakantajiem amatiem Nacionālajā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomē (NEPLP) pieteikušies trīs cilvēki, pastāstīja Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētājs Artuss Kaimiņš (KPV LV).
Saņemti divi pieteikumi konkursā par radio programmas veidošanu vai apraides aptveršanas zonas palielināšanu Saldū 107,9 MHz frekvencē
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 30.septembra sēdē atvēra divus pieteikumus, kas iesniegti konkursā “Apraides tiesību piešķiršana radio programmas veidošanai vai apraides aptveršanas zonas palielināšanai Saldū 107,9MHz frekvencē”. Pieteikumus iesniegušas AS “Radio SWH” un SIA “QBS”.
NEPLP izsludina konkursu par radio programmas veidošanu vai apraides aptveršanas zonas palielināšanu Saldū 107,9 MHz frekvencē
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 5.septembra sēdē pieņēma lēmumu izsludināt konkursu par apraides tiesību piešķiršanu radio programmas veidošanai vai apraides aptveršanas zonas palielināšanai Saldū 107,9 MHz frekvencē.
Izsludina konkursus par radio programmu veidošanu vai apraides aptveršanas zonas palielināšanu Gulbenē 95,6 MHz un Rūjienā 99,3 MHz frekvencē
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 8.augusta sēdē pieņēma lēmumu izsludināt divus konkursus par apraides tiesību piešķiršanu radio programmas veidošanai vai apraides aptveršanas zonas palielināšanai Gulbenē 95,6 MHz frekvencē un Rūjienā 99,3 MHz frekvencē.
Noslēgušies konkursi par radio apraides tiesībām Cēsīs un Jēkabpilī.
Noslēgušies Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) divi izsludinātie konkursi par apraides tiesību piešķiršanu radio programmas veidošanai vai apraides aptveršanas zonas palielināšanai Cēsīs 106,0 MHz frekvencē un Jēkabpilī 93,4 MHz frekvencē.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome aicina pieteikties uz vakanto Monitoringa nodaļas vadītāja amatu
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome aicina pieteikties uz vakanto Monitoringa nodaļas vadītāja amatu.
Konkursā TV raidījumu veidošanai par sabiedrībai nozīmīgām norisēm un aktualitātēm uzvar Vidzemes televīzija, TV Latvija un Zemgales Reģionālā televīzija
Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) izsludinātajā konkursā uz televīzijas raidījumu (sižetu) veidošanu par sabiedrībai nozīmīgām norisēm un aktualitātēm, bērnu, jauniešu un reģionālo saturu komerciālajos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos uzvarējuši trīs pretendenti - SIA “Vidzemes televīzija”, A/S “TV Latvija” (Rīga TV24) un SIA “Zemgales Reģionālā televīzija”.
Konkursā uz diasporas tematikas raidījumu veidošanu 2019.gadam – 3 uzvarētāji
Uz Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) izsludināto konkursu "Televīzijas un radio raidījumu veidošana par diasporas tematiku 2019.gadā" bija pieteikušies pieci pretendenti, no kuriem trīs tika novērtēti kā atbilstošākie konkursa mērķim.
Informācija par NEPLP 19.jūnija sēdi
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) 19.jūnija sēdē tika pieņemts lēmums par sabiedriskā pasūtījuma daļas, ko 2019.gadā īsteno valsts SIA "Latvijas Televīzija" un valsts SIA "Latvijas Radio", apstiprināšanu ar grozījumiem, kā arī lēmums par sabiedriskā pasūtījuma daļas, ko 2018.gadā īstenojusi valsts SIA "Latvijas Televīzija", izpildi un finansējuma izlietojumu.
Izsludināti konkursi uz LVRTC valdes priekšsēdētāja un valdes locekļu amatiem.
Satiksmes ministrija izsludinājusi konkursus uz Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (LVRTC) valdes priekšsēdētāja, kā arī valdes locekļa revīziju un iekšējā audita jautājumos un valdes locekļa juridiskajos un finanšu jautājumos amatiem, informēja ministrijas pārstāve Iveta Kancēna.
Izsludina konkursu TV raidījumu (sižetu) veidošanai par sabiedrībai nozīmīgām norisēm un aktualitātēm, bērnu, jauniešu un reģionālo saturu
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) izsludina konkursu uz televīzijas raidījumu (sižetu) veidošanu par sabiedrībai nozīmīgām norisēm un aktualitātēm, bērnu, jauniešu un reģionālo saturu komerciālajos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos.
Konkursā uz diasporas tematikas raidījumu veidošanu 2019.gadam – 5 pretendenti
Uz Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) izsludināto konkursu "Televīzijas un radio raidījumu veidošana par diasporas tematiku 2019.gadā" ir pieteikušies pieci pretendenti, no kuriem četras ir televīzijas, bet viens – radio.
Noslēgusies pieteikšanās konkursam par TV un radio raidījumu veidošanu Latgales reģionālajos un vietējos plašsaziņas līdzekļos
Noslēgusies pieteikšanās uz Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) izsludinātajiem diviem konkursiem – “Par raidījumu veidošanu 2019.gadā Latgales reģionālajos un vietējos plašsaziņas līdzekļos, kas raida televīzijas programmas” un "Par raidījumu veidošanu 2019.gadā Latgales reģionālajos un vietējos plašsaziņas līdzekļos, kas raida radio programmas".
NEPLP izsludina apraides konkursus par radio apraides tiesībām Cēsīs un Jēkabpilī
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 16.maija sēdē pieņēma lēmumu izsludināt divus konkursus par apraides tiesību piešķiršanu radio programmas veidošanai vai apraides aptveršanas zonas palielināšanai Cēsīs 106,0 MHz frekvencē un Jēkabpilī 93,4 MHz frekvencē.
Izsludina konkursus par TV un radio raidījumu veidošanu Latgales reģionālajos un vietējos plašsaziņas līdzekļos.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) izsludina divus konkursus - “Par raidījumu veidošanu 2019.gadā Latgales reģionālajos un vietējos plašsaziņas līdzekļos, kas raida televīzijas programmas” un „Par raidījumu veidošanu 2019.gadā Latgales reģionālajos un vietējos plašsaziņas līdzekļos, kas raida radio programmas”.
NEPLP izsludina konkursu uz diasporas tematikas raidījumu veidošanu 2019.gadam
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) izsludina konkursu "Televīzijas un radio raidījumu veidošana par diasporas tematiku 2019.gadā".
Organizējot konkursu uz LTV valdes amatiem, esam rīkojušies tiesiski
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP), sagatavojot konkursa uz valsts SIA “Latvijas Televīzija” (LTV) vakantajiem valdes locekļu amatiem organizēšanā piemērojamo tiesību normu analīzi, skaidro sabiedrībai, nozarei un politiķiem, ka, diemžēl, publiskajā telpā tiek izplatīta pretrunīga informācija par augstāk minēto konkursu, tā gaitu un rezultātiem.
Rīkojot LTV valdes konkursu, NEPLP nav vadījusies pēc atbilstošajām likuma normām.
Rīkojot Latvijas Televīzijas (LTV) valdes konkursu, Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) nav vadījusies pēc atbilstošajām likuma normām, tā secinājis Saeimas Juridiskais birojs, vienlaikus uzsverot, ka padomes locekļu atstādināšanai ir jābūt ļoti nopietniem un juridiski pamatotiem iemesliem.
Konkursā par Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu raidījumu veidošanu uzvar SIA "All Media Latvia".
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 8.marta sēdē izvērtēja konkursa “Par 2019.gada Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu raidījumu veidošanu komerciālajos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kas raida televīzijas programmas” pieteikumus un, atbilstoši konkursa nolikumā noteiktajai vērtēšanas sistēmai, augstāko vērtējumu saņēma SIA “All Media Latvia” piedāvājums.
Prokuratūra sākusi pārbaudi saistībā ar LTV valdes priekšsēdētāja izraudzīšanos.
Pēc Latvijas Žurnālistu asociācijas (LŽA) iesnieguma prokuratūra sākusi pārbaudi par Latvijas Televīzijas (LTV) valdes priekšsēdētāja amata konkursa rezultātu atbilstību likuma prasībām, informēja prokuratūras pārstāve Una Rēķe.
NEPLP pēc jauniecelto LTV valdes locekļu atteikšanās no amatiem atkāpties neplāno.
Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekļi neplāno atkāpties no amatiem, sacīja NEPLP locekle Aurēlija Ieva Druviete.
NEPLP: Lēmumu atteikties no amatiem LTV valdē Giels un Juhņēviča pieņēma paši.
Lēmumu atteikties no amatiem Latvijas Televīzijas valdē jaunieceltais valdes priekšsēdētājs Einārs Giels un valdes locekle digitālās attīstības un satura jautājumos Eva Juhņēviča pieņēma paši, neiesaistoties Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP), otrdien intervijā Latvijas Radio sacīja padomes locekle Aurēlija Ieva Druviete.
Politiķi neietekmēs sabiedriskā medija LTV valdes izvēli
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP), atbildot uz politisko partiju un atsevišķu politiķu publiskiem apgalvojumiem, ka konkurss uz vakantajiem VSIA Latvijas Televīzija (LTV) valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa digitālās attīstības un satura jautājumos amatiem neatbilst normatīvo aktu prasībām un būtu izsludināms jauns konkurss, norāda, ka NEPLP šādu politiskās varas iejaukšanos neatkarīgas autonomas institūcijas lēmumā par sabiedriskā medija vadības atlases procesu, kategoriski nosoda.
Arī 'Jaunā Vienotība' apšauba NEPLP rīkoto konkursu uz LTV valdes locekļu amatiem.
Premjera Krišjāņa Kariņa pārstāvētā koalīcijas partija "Jaunā Vienotība" aicina Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi (NEPLP) rīkot atkārtotu konkursu uz LTV valdes locekļu amatiem.
Arī 'Jaunā Vienotība' apšauba NEPLP rīkoto konkursu uz LTV valdes locekļu amatiem.
Premjera Krišjāņa Kariņa pārstāvētā koalīcijas partija "Jaunā Vienotība" aicina Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi (NEPLP) rīkot atkārtotu konkursu uz LTV valdes locekļu amatiem.
Informācija par NEPLP sēdi 28.martā
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 28.marta sēdē apstiprināja VSIA Latvijas Radio (LR) vidējā termiņa darbības stratēģiju 2019.-2022.gadam. NEPLP priekšsēdētāja vietnieks Ivars Āboliņš, uzsvēra, ka šis stratēģiskais redzējums Latvijas Radio darbībai un attīstībai laika posmā līdz 2022.gadam būs ļoti būtisks un pauda gandarījumu, ka LR beidzot ir apstiprināta darbības stratēģija un izpildīts valdes uzdevums ar kuru iepriekšējie LR vadītāji ilgstoši nespēja vai arī nevarēja tikt galā.
NEPLP norobežojas no atsevišķa politiska spēka centieniem ietekmēt likumā noteikto sabiedriskā medija pārvaldību un neatkarīgas institūcijas – NEPLP darbību
NEPLP uzsver, ka konkurss uz vakantajiem LTV valdes amatiem notika atbilstoši konkursa nolikumam un konkursa gaitu vēroja neatkarīgi eksperti ar padomdevēja tiesībām no Latvijas Televīzijas arodbiedrības, Sabiedriskās konsultatīvās padomes un Latvijas Personāla Vadīšanas asociācijas.
LTV vadītāja amatā ieceļ "Olainfarm" mārketinga analītiķi Eināru Gielu
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ceturtdien lēma Latvijas Televīzijas (LTV) valdes priekšsēdētāja amatā iecelt Latvijas zāļu ražotāja "Olainfarm" mārketinga tirgus datu analītiķi Eināru Gielu.
https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/dvd-and-video-technics/videorecorders/gbfgi.html
Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) 19.marta sēdē tika atvērti konkursa “Par 2019.gada Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu raidījumu veidošanu komerciālajos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kas raida televīzijas programmas” pieteikumi.
Konkursā uz LTV valdi otrajā kārtā – 11 pretendenti
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP), noslēdzot konkursa uz vakantajiem VSIA Latvijas Televīzija (LTV) valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa digitālās attīstības un satura jautājumos amatiem pirmo kārtu, uz nākamo, otro kārtu, izvirzījusi 11 pretendentus.
NEPLP izsludina konkursu uz Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu raidījumu veidošanu
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 21.februārī pieņēmusi lēmumu izsludināt konkursu “Par 2019.gada Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu raidījumu veidošanu komerciālajos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kas raida televīzijas programmas”.
EBU atbalsta NEPLP izvēli organizēt atklātu LTV valdes konkursu
Eiropas Raidorganizāciju apvienība (European Broadcasting Union, EBU) tās ģenerāldirektora Noel Curran personā pauž atbalstu procedūrai, kādu Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ir izvēlējusies VSIA Latvijas Televīzija (LTV) valdes konkursam.
NEPLP: uz vakancēm LTV valdē ir pieteikušies 38 pretendenti
«Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ir saņēmusi pieteikumus no 38 pretendentiem uz vakantajiem VSIA Latvijas Televīzija (LTV) valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa digitālās attīstības un satura jautājumos amatiem,» informē NEPLP locekle Aurēlija Ieva Druviete, piedilstot, ka ir 12 pretendenti, kuri pieteikušies uz abiem amatiem.
Uz vakantajiem amatiem LTV vadībā jau 28 pretendenti
«Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) līdz 11.februārim ir saņēmusi 28 pieteikumus uz vakantajiem VSIA Latvijas Televīzija (LTV) valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa digitālās attīstības un satura jautājumos amatiem,» informē NEPLP locekle Aurēlija Ieva Druviete, uzsverot, ka līdz pieteikumu iesniegšanas beigu termiņam – 15.februārim, pretendentu skaits varētu palielināties.
Izsludināta projektu pieņemšana Mediju atbalsta fonda konkursā
No 4. februāra Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) pieņem projektu pieteikumus Mediju atbalsta fonda konkursā "Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā." Kopējais, konkursa ietvaros pieejamais finansējums – 742 659 eiro.
Izsludina konkursu uz vakantajiem amatiem LTV vadībā
NEPLP informēja iepriekš, 10.janvāra sēdē tika izsludināts konkurss uz diviem vakantajiem VSIA “Latvijas Televīzija” (LTV) valdes locekļu amatiem.
Informācija par NEPLP sēdi 13.decembrī
Izskata recenziju par pāvesta vizīti Latvijā NEPLP sēdē piedaloties VSIA “Latvijas Televīzija” (LTV) un VSIA “Latvijas Radio” (LR) tika uzklausīta žurnālista Imanta Liepiņa sagatavotā recenzija par pāvesta Franciska vizītes Latvijā atspoguļošanu. Recenzents Imants Liepiņš atzīmēja, ka translācijas nodrošinātas augstā kvalitātē, uzsverot attēla un skaņas kvalitātes līmeni un izceļot translāciju režisoru un tehnisko darbinieku augsto profesionalitātes līmeni. Sabiedriskajiem medijiem izdevās sagatavot programmu, kas spēja ieinteresēt un noturēt skatītāju uzmanību visas dienas garumā. Recenzents izcēla veiksmīgo LR Latgales studijas iesaisti translāciju nodrošināšanā, kā arī LR Klasikas programmā veidoto raidījumu par sakrālās mūzikas vēsturi. LTV pārstāvji norādīja, ka pāvesta vizītes dienā LTV bija skatītākā televīzijas programma Latvijā, kas norāda, ka Latvijas sabiedrībai šis bija svarīgs notikums. LR savukārt uzsvēra, ka šāda mēroga notikums sabiedrisko mediju dienaskārtībā netiek pieredzēts katru gadu, tādēļ translāciju nodrošināšana bijusi liels profesionāls izaicinājums. Kā norādīja sabiedrisko mediju pārstāvji, lai nākotnē efektīvāk varētu plānot programmas piedāvājumu liela mēroga pasākumu atspoguļošanā, būtu nepieciešama ātrāka finanšu līdzekļu pieejamības nodrošināšana. Norādot uz problēmām, kas apgrūtināja translāciju veidošanu, sabiedrisko mediju pārstāvji akcentēja novirzes plānotajos laika grafikos un ciešāku sadarbību pasākuma koordinēšanā.
Informācija par NEPLP sēdi 10.decembrī
NEPLP izsludinātajā konkursā “Par novadu ziņu televīzijas sižetu veidošanu 2019.gadā” ir iesniegts viens pieteikums, iesniedzējs – SIA “Valmieras TV”. NEPLP secināja, ka ir iesniegti visi nepieciešamie dokumenti. 13.decembra sēdē, klātesot VSIA “Latvijas Televīzija” pārstāvjiem, tiks uzklausīts pretendenta piedāvājums klātienē un pieņemts lēmums par konkursa rezultātiem. Konkursa mērķis ir nodrošināt visu novadu ziņu televīzijas sižetu izgatavošanu un pārraidīšanu sabiedriskā pasūtījuma īstenošanai LTV un nacionālajās komerciālajās televīzijās (tīklā, kurā notiek bezmaksas televīzijas programmu izplatīšana ar zemes raidītājiem) 2019.gadā. Novadu ziņu televīzijas sižeti aptver informāciju par 110 Latvijas novadiem, republikas nozīmes pilsētām (neskaitot Rīgu) un Latvijas diasporas aktualitātēm. Konkursa finansējums ir 244 259 eiro.
Apsveicam konkursa "Žurnālistikas cerības" laureātus!
2018.gada 6.decembrī tika godināti konkursa "Žurnālistikas cerības" laureāti par sasniegumiem 2018.gadā. Šogad jaunie žurnālisti tika apbalvoti 8 dažādās kategorijās. Par labāko kategorijā ziņu aģentūras žurnālists tika atzīta Agnija Antanoviča (Ziņu aģentūra LETA), labākais kategorijā nacionālā laikraksta žurnālists - Jolanta Plauka (laikraksts “Diena”), labākais kategorijā televīzijas korespondents - Vita Anstrate (LTV), labākais kategorijā reģionālās televīzijas žurnālists – Santa Baumane (Vidzemes TV), labākais kategorijā komercraidstacijas žurnālists – Aļona Borisova (Radio Baltcom), labākais kategorijā televīzijas autors un producents - Sergejs Gerasimovs (LTV), labākais kategorijā radio autors un producents – Justīne Savitska (LR un sabiedrisko mediju portāls Lsm.lv), labākais kategorijā reģionālā laikraksta žurnālists – Agrita Blumberga (laikraksts “Talsu Vēstis”). Agrita Blumberga arī saņēma īpašu atzinību no Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā - ceļojumu uz Eiropas Savienības institūciju galvaspilsētu Briseli.
NEPLP izsludina iepirkumu par monitoringa programmatūras pakalpojumu
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ir izsludinājusi iepirkumu ar identifikācijas numuru NEPLP 2018/3 “Par monitoringa programmatūras pakalpojumu Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes vajadzībām”.
“Sportacentrs.com TV” arī turpmāk būs pieejams bezmaksas zemes apraidē
Izvērtējot iesniegto pieteikumu un uzklausot pretendentu par iecerēm attiecībā uz sabiedriskā pasūtījuma izpildi, NEPLP 22.novembrī pieņēma lēmumu par konkursa “Par sabiedriskā pasūtījuma daļas nodošanu nacionālajam komerciālajam elektroniskajam plašsaziņas līdzeklim, kas veido televīzijas programmu un nodrošina tās apraidi raidījumu veidošanai par aktīvu dzīvesveidu 2019.gadā” uzvarētāju atzīt SIA “4.vara” iesniegto piedāvājumu, kas zemes apraidē ciparu formātā visā Latvijas teritorijā 2019.gadā turpinās veidot skatītājiem jau labi zināmo televīzijas programmu “Sportacentrs.com TV”. Konkursa finansējums 2019. gadam ir 348 604 eiro.
Izsludina konkursu par novada ziņu televīzijas sižetu veidošanu 2019.gadā
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 14.novembra sēdē apstiprināja konkursa nolikumu un izsludināja konkursu “Par novadu ziņu televīzijas sižetu veidošanu 2019. gadā“. Konkursa mērķis ir ziņu sižetu sagatavošana no Latvijas novadiem sabiedriskā pasūtījuma īstenošanai valsts SIA “Latvijas Televīzija“ (LTV) un nacionālajās komerciālajās televīzijās, kas nodrošina bezmaksas televīzijas programmu izplatīšanu ar zemes raidītājiem.
Informācija par NEPLP sēdi 18.oktobrī
Atver konkursa pieteikumus NEPLP konkursā "Par sabiedriskā pasūtījuma daļas nodošanu nacionālajam komerciālajam elektroniskajam plašsaziņas līdzeklim, kas veido televīzijas programmu un nodrošina tās apraidi, raidījumu veidošanai par aktīvu dzīvesveidu 2019.gadā" saņēmusi vienu – SIA “4.vara” pieteikumu. Iesniegtā pieteikuma izvērtēšana un lēmuma pieņemšana notiks ne vēlāk kā līdz šā gada 30.novembrim. Sabiedriskā pasūtījuma raidījumi tiks veidoti pārraidīšanai nacionālā komerciālā elektroniskā plašsaziņas līdzekļa programmā, kas tiks raidīta bezmaksas zemes apraidē ciparu formātā visā Latvijas teritorijā no 2019.gada 1.janvāra līdz 2019.gada 31.decembrim.
Baltijas Mediju izcilības centrs un Internews sāk Baltijas reģionālo mediju attīstības programmu
Informāciju sagatavoja Signe Valtiņa, Mediju apmācību programmas vadītāja.

Baltijas Mediju izcilības centrs un pasaules vadošo mediju attīstības organizācija Internews sāk jaunu, iedvesmojošu apmācību programmu Baltijas reģionālajiem medijiem. Tās mērķis ir stiprināt un veicināt kvalitatīvas žurnālistikas ilgtspēju reģionos. Programmā varēs piedalīties 9 neatkarīgie mediji no Baltijas valstīm (3 no katras), kas būs gatavi un ieinteresēti savā darbā iekļaut jaunas pieejas, formātus un vizuālos risinājumus satura radīšanai un komunicēšanai, kā arī kritiski domājošas un izglītotas auditorijas veidošanai. Mediji aicināti pieteikties konkursam līdz šā gada 1. novembrim.
Izsludina konkursu EPL, kas veido televīzijas programmas bezmaksas zemes apraidē
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 20. septembra sēdē apstiprināja konkursa nolikumu un izsludināja konkursu par sabiedriskā pasūtījuma daļas nodošanu komerciālajam elektroniskajam plašsaziņas līdzeklim, kas veido televīzijas programmas bezmaksas zemes apraidē.
Informācija par NEPLP sēdi 20.septembrī.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 20. septembra sēdē apstiprināja konkursa nolikumu un izsludināja konkursu par sabiedriskā pasūtījuma daļas nodošanu komerciālajam elektroniskajam plašsaziņas līdzeklim, kas veido televīzijas programmas bezmaksas zemes apraidē.
Radio SWH Rock uzvar konkursā par apraides zonas palielināšanu Gulbenē FM 98,6 MHz.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome ar 2018.gada 30.augusta lēmumu Nr.135 par uzvarētāju konkursā “Apraides tiesību piešķiršana radio apraides aptveršanas zonas palielināšanai Gulbenē 98,6 MHz frekvencē” atzina AS “Radio SWH” ar radio programmu “Radio SWH Rock”.
zbeidz bez rezultātiem konkursu par radio apraides zonas palielināšanu Rucavā FM 98,6MHz.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome ar 2018.gada 30.augusta lēmumu Nr.134 nolēma konkursu “Apraides tiesību piešķiršana radio apraides aptveršanas zonas palielināšanai Rucavā 98,6 MHz frekvencē” izbeigt bez rezultātiem, jo konkursā nebija pieteicies neviens pretendents.
Informācija par NEPLP 30.augusta sēdi.
NEPLP šī gada pavasarī nosūtīja paziņojumu Eiropas Komisijai, Zviedrijas Preses un audiovizuālo mediju pakalpojumu regulatoram un televīzijas programmas “Rossija RTR” pārstāvjiem NCP “RUSMEDIACOM”, lai informētu par konstatētajiem naida runas gadījumiem Zviedrijas jurisdikcijā esošās televīzijas programmas “Rossija RTR” saturā un iespējamajām sankcijām atkārtota pārkāpuma gadījumā, atbilstoši kārtībai ko nosaka Audiovizuālo mediju pakalpojumu direktīva.
Informācija par NEPLP 2.augusta sēdi.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 2.augusta sēdē izskatīja vairākus nozarei svarīgus jautājumus un noteica uzvarētājus iepriekš izsludinātajos konkursos.
Informācija par NEPLP 26.jūlija sēdi
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 26. jūlija sēdē debatēja un pieņēma lēmumus saistībā ar vairākiem nozares jautājumiem.
Eiropas Komisija ir izsludinājusi pieteikšanos projektu konkursam "Naida runas tiešsaistē uzraudzība, novēršana un apkarošana"
Informējam, ka Eiropas Komisija programmas "Tiesības, vienlīdzība un pilsonība 2014-2020" ietvaros ir izsludinājusi pieteikšanos projektu konkursam "Naida runas tiešsaistē uzraudzība, novēršana un apkarošana" (REC-RRAC-ONLINE-AG-2018). Projektu iesniegšanas termiņš: 2018. gada 11. oktobris. Detalizētāka informācija pieejama ŠEIT.
Informācija par NEPLP 12.jūlija sēdi.
NEPLP 12.jūlija sēdē atvēra pieteikumus diviem konkursiem, ko NEPLP organizē sabiedriskā pasūtījuma ietvaros. Konkursā par televīzijas raidījumu veidošanu latviešu valodā Latgales reģionālajos un vietējos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos saņemts viens pieteikums no SIA “Dautkom TV”, savukārt konkursā par televīzijas un/vai radio sižetu un/vai raidījumu veidošanu par diasporas tematiku, kuru NEPLP organizē sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju, saņemts viens pieteikums no AS “Radio SWH”.
Informācija par NEPLP 2018.gada 14.jūnija sēdi.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 14.jūnijā sēdē lēma par izsludināto konkursu rezultātiem, kā arī apsprieda citus jautājumus, kas saistīti ar elektronisko plašsaziņas līdzekļu nozari.
Informācija par NEPLP 2018.gada 3.maija sēdi
Kā jau iepriekš ziņots, š.g. 19.aprīļa Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (turpmāk – NEPLP) sēdē divu konkursu ietvaros netika apgūts viss konkursiem paredzētais finansējums, tādēļ NEPLP izsludināja divus jaunus konkursus.
Informācija par NEPLP 2018.gada 19.aprīļa sēdi
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 19.aprīļa sēdē apstiprināja iepriekš izsludināto konkursu rezultātus.
Informācija par NEPLP 29. marta sēdi
Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 29. marta sēdē apstiprināja grozījumus apraides atļaujās, kas izsniegtas elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem SIA “Solergo” un SIA “Radio Enterprise”, kā arī izsniedza apraides atļaujas SIA “BEST4SPORT” televīzijas programmām “BEST4SPORT TV-2” un “BEST4SPORT TV-EXTRA”.
Konkursos par radio un TV raidījumu veidošanu Latgalē saņemti 10 pieteikumi
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 26. marta sēdē atvēra pieteikumus, kas saņemti konkursos par radio un TV raidījumu veidošanu 2018. gadā Latgales reģionālajos un vietējos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos.
Izsludina divus konkursus par raidījumu veidošanu latviešu un mazākumtautības valodās 2018.gadā Latgales reģionālajos un vietējos plašsaziņas līdzekļos
Lai veicinātu nacionālās identitātes, valsts valodas pozīciju nostiprināšanu un sabiedrības saliedēšanu, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 8.marta sēdē apstiprināja nolikumus un nolēma izsludināt divus konkursus"Par raidījumu veidošanu latviešu un mazākumtautības valodās 2018.gadā Latgales reģionālajos un vietējos plašsaziņas līdzekļos”.
Informācija par NEPLP sēdi 25.janvārī
Izsludina konkursu NEPLP izsludināja konkursu nacionālajiem komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem par tiesībām laika posmā no šī gada 1. marta līdz 31. decembrim izveidot, pārraidīt un arhivēt raidījumus 25 stundu apjomā par Latvijas valsts simtgades būtiskāko notikumu norisi Rīgas reģionā un diasporas iesaisti, kā arī Kurzemes, Vidzemes, Zemgales un Latgales reģionos, akcentējot notikumus XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku, Latvijas Republikas simtgades pasākumu un Latvijas Republikas 13. Saeimas vēlēšanu kontekstā. Konkursa finansējums – 200 000 EUR.Konkursa dokumentu pieņemšanas termiņš noteikts līdz 2018.gada 14.februārim, plkst.16:00, Rīgā, Doma laukumā 8A.
Izsludina konkursu radio programmas veidošanai vidējos viļņos Rīgā
NEPLP izsludināja konkursu par apraides tiesību piešķiršanu vietējās radio programmas veidošanai vidējos viļņos Rīgā. Konkursā pretendenti sacenšas par iespēju raidīt vidējos viļņos Rīgā 1602 kHz frekvencē, aptveršanas zona ir paredzēta Rīga un līdz 20 km no raidošās vietas, raidlaikam jābūt 24 stundas diennaktī, nodrošinot informatīvu vai informatīvi muzikālu saturu latviešu valodā vai kādā no svešvalodām. Konkursa pieteikuma iesniegšanas termiņš ir līdz 2018.gada 2.februārim, dalības maksa konkursā ir 1067 eiro. Pretendentam jāsagatavo konkursa pieteikums latviešu valodā, iesniedzot dokumentus, ko paredz konkursa nolikums. Uzvara konkursā tiek piešķirta tikai vienam dalībniekam, NEPLP ir tiesīga nepiešķirt uzvaru nevienam konkursa dalībniekam.
Informācija par NEPLP 28.decembra sēdi
NEPLP izsludināja konkursu par apraides tiesību piešķiršanu vietējās radio programmas veidošanai vidējos viļņos Rīgā. Konkursā pretendenti sacenšas par iespēju raidīt vidējos viļņos Rīgā 1602 kHz frekvencē, aptveršanas zona ir paredzēta Rīga un līdz 20 km no raidošās vietas, raidlaikam jābūt 24 stundas diennaktī, nodrošinot informatīvu vai informatīvi muzikālu saturu latviešu valodā vai kādā no svešvalodām. Konkursa pieteikuma iesniegšanas termiņš ir līdz 2018.gada 2.februārim, dalības maksa konkursā ir 1067 eiro. Pretendentam jāsagatavo konkursa pieteikums latviešu valodā, iesniedzot dokumentus, ko paredz konkursa nolikums. Uzvara konkursā tiek piešķirta tikai vienam dalībniekam, NEPLP ir tiesīga nepiešķirt uzvaru nevienam konkursa dalībniekam.
Konkurss par novadu televīzijas ziņu sižetu veidošanu
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 24. novembra sēdē apstiprināja konkursa nolikumu un izsludināja konkursu “Par novadu televīzijas ziņu sižetu veidošanu 2018. gadā“. Konkursa mērķis ir ziņu sižetu sagatavošana no Latvijas novadiem sabiedriskā pasūtījuma īstenošanai valsts SIA “Latvijas Televīzija“ (LTV) un nacionālajās komerciālajās televīzijās, kas nodrošina bezmaksas televīzijas programmu izplatīšanu ar zemes raidītājiem. Izsludinot konkursu NEPLP vēlas veicināt informācijas pieejamību par Latvijas reģionos notiekošajiem procesiem, tādejādi stiprinot Latvijas informācijas telpu. Novadu ziņu sižetiem jāaptver informācija par 110 Latvijas novadiem, republikas nozīmes pilsētām, neskaitot Rīgu, un Latvijas diasporas aktualitātēm, tostarp jāveicina latgaliešu valodas lietošana Latgalē tapušajos sižetos. Konkursa finansējums ir 244 259 eiro. Pretendentiem piedāvājums jāiesniedz līdz 2017.gada 4.decembrim, plkst. 14:00 NEPLP sekretariātā Rīgā, Doma laukumā 8A. Pieteikumus var nogādāt personīgi vai nosūtīt pa pastu noteiktajā termiņā.
Noslēgusies pirmā kārta konkursā uz vakantajiem Latvijas Radio valdes amatiem
7.septembrī Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes izveidotā nominācijas komisija, iepazīstoties ar amata kandidātu iesniegtajiem dokumentiem konkursam uz Latvijas Radio (LR) valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa finanšu vadības jautājumos amatiem, nolēma konkursa otrajai kārtai izvirzīt 11 valdes priekšsēdētāja amata kandidātus un 7 kandidātus, kuri pieteikušies uz valdes locekļa finanšu vadības jautājumos amatu.
Izsludina konkursu uz LR valdes priekšsēdētāja amatu un LR valdes locekļa finanšu vadības jautājumos amatu
Izsludinot konkursu, NEPLP nolēma, ka LR valdes priekšsēdētāja amatam aicina pieteikties Latvijas Republikas (LR) pilsoņus, kuriem ir valsts valodas un vismaz divu svešvalodu, no kurām viena ir Eiropas Savienības (ES) oficiālā valoda, zināšanas, maģistra grāds vadībzinātnēs, vismaz 5 gadus ilga darba pieredze vadošā amatā plašsaziņas līdzekļu jomā vai vidējas vai lielas kapitālsabiedrības, organizācijas vai iestādes vadībā, kā arī nevainojama reputācija un vairākas kompetences atbilstoši LR vadības specifikai, tostarp risku un pārmaiņu vadību, finanšu resursu pārvaldību un gada pārskatu sagatavošanu.
Informācija par 10. augusta NEPLP sēdi
Ceturtdien, 10.augustā Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) lēma par valsts SIA “Latvijas Radio” (LR) statūtu apstiprināšanu jaunā redakcijā, dokumentu iesniegšanu un saņemšanu Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā, par konkursa uz LR valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa finanšu vadības jautājumos amatiem izsludināšanu, kā arī par “Cold Office BBS Limited” 2017.gada 30.jūnija iesnieguma atstāšanu bez virzības.
Izsludināta projektu pieņemšana mērķprogrammā “Reģionālo un vietējo mediju atbalsta programma”.
Valsts reģionālās attīstības aģentūra informē, ka no 31.jūlijā ir izsludināta projektu iesniegumu pieņemšana atklātam projektu konkursam Latvijas valsts budžeta finansētajā mērķprogrammā “Reģionālo un vietējo mediju atbalsta programma” (turpmāk – Programma).
Informācija par NEPLP sēdi 2017.gada 6.jūlijā.
Apstiprina uzvarētāju konkursā par multimediālas populārās mūzikas platformas izveidi
ASV izsludina grantu programmu medijiem Baltijā
ASV Valsts departamenta Demokrātijas, cilvēktiesību un darbaspēka birojs izsludinājis granta projektu konkursu organizācijām, kuru mērķis ir atbalstīt neatkarīgus medijus Baltijas valstīs, informēja ASV vēstniecībā Latvijā.
Informācija par NEPLP sēdi 19.jūnijā
Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes 19.jūnija sēdē notika iesniegto pieteikumu atvēršana konkursam komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem par multimediālas mūsdienu latviešu aktuālās populārās mūzikas platformas izveidošanu 2017.gadā.
Informācija par NEPLP sēdi 15.jūnijā.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 15.jūnija sēdē izvērtēja pieteikumus konkursam par televīzijas sižetu un raidījumu veidošanu par diasporas un remigrācijas tematiku. Par piemērotāko pretendentu atbilstoši konkursa nolikumam un saņemtajam punktu skaitam tika atzīts “IMLO Lat-Ireland Ltd” veidotais diasporas medijs “Piektais novads”.
Izsludināts konkurss TV raidījumu veidošanai par diasporas tematiku
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 27. aprīļa sēdē izsludināja konkursu par televīzijas sižetu un raidījumu veidošanu par diasporas un remigrācijas tematiku. Par šī konkursa rīkošanu 26. aprīlī NEPLP noslēdza sadarbības līgumu ar Ārlietu ministriju. Raidījumu veidošanai par diasporas tematiku un Latvijas diasporas mediju atbalstam piešķirti 23 tūkstoši eiro.
Konkursos par pašvaldību vēlēšanu raidījumiem piesakās seši pretendenti
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 25. aprīļa sēdē atvēra pieteikumus, kas no elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem tika saņemti divos izsludinātajos konkursos par priekšvēlēšanu raidījumu veidošanu televīzijās.
Radio SWH Rock iegūst radio frekvences Valmierā un Bauskā
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 13. aprīļa sēdē atzina Radio SWH Rock (AS "SWH Radio") par uzvarētāju konkursos par apraides tiesību piešķiršanu radio programmas veidošanai Bauskā 98,8 MHz frekvencē un Valmierā 98,8 MHz frekvencē.
Izsludina divus konkursus par priekšvēlēšanu TV raidījumu veidošanu
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 23. marta sēdē izsludināja konkursu par priekšvēlēšanu raidījumu veidošanu 2017. gadā nacionālajos komerciālajos elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kas raida TV programmas. Konkursa mērķis ir TV priekšvēlēšanu raidījumu veidošana un pārraidīšana, lai atspoguļotu pašvaldību vēlēšanu norisi Latvijas Republikas pilsētās (Rīga, Daugavpils, Jēkabpils, Jelgava, Jūrmala, Liepāja, Rēzekne, Valmiera, Ventspils). Konkursa finansējums ir 65 tūkstoši eiro, to paredzēts sadalīt divās daļās – priekšvēlēšanu raidījumu veidošanai Rīgā un priekšvēlēšanu raidījumu veidošanai citās Latvijas pilsētās. Konkursā var pieteikties nacionālie komerciālie mediji, kas raida TV programmas. Konkursa pretendentiem pieteikumi jāiesniedz līdz šā gada 25. aprīlim.
Konkursā par sabiedriskā pasūtījuma nodošanu komerciālajām TV uzvar AS “TV Latvija” un SIA “Vidzemes Televīzija”.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 16. marta sēdē konkursā par sabiedriskā pasūtījuma daļas nodošanu 2017. gadā komerciālajām televīzijām raidījumu veidošanai un izplatīšanai ar mērķi nodrošināt nacionālā kultūras mantojuma saglabāšanu Latvijas simtgades kontekstā uzvarētājiem tiek atzīti SIA “Vidzemes televīzija” un AS “TV Latvija” piedāvājumi.
Informācija par NEPLP sēdi 23. februārī.
Uzdod LR iesniegt papildu dokumentus revīzijas komisijas ziņojuma apstiprināšanai Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 23. februāra sēdē iepazinās ar VSIA „Latvijas Radio“ (LR) revīzijas komisijas ziņojumu par LR finansiālajiem rādītājiem, saimniecisko darbību un sabiedriskā pasūtījuma izpildi. Ziņojuma apstiprināšanai LR revīzijas komisijai ir nepieciešama papildu informācija.
Informācija par NEPLP sēdi 31. janvārī
Veic izmaiņas apraides un retranslācijas atļaujās Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 31. janvāra sēdē pieņēma lēmumu apvienot SIA "Solergo" un SIA "Radio Capital FM Liepāja" izsniegtās apraides atļaujas vienotā tīklā un anulēja SIA "Radio Capital FM Liepāja" izsniegto apraides atļauju (uzņēmums ir veicis reorganizāciju ­– SIA "Radio Capital FM Liepāja" ir pievienota SIA "Solergo").
Informācija par brīvajām frekvencēm
Izsludina konkursu par radio programmas veidošanu Valmierā 98,8 MHz frekvencē NEPLP pieņēma lēmumu izsludināt konkursu par apraides tiesību piešķiršanu komerciālas vai nekomerciālas radio programmas veidošanai Valmierā 98,8 MHz frekvencē latviešu valodā. Pretendentiem pieteikumi NEPLP jāiesniedz līdz šā gada 20. februārim, to izvērtēšanu NEPLP veiks līdz 20. aprīlim.
Informācija par NEPLP sēdi 19. janvārī
Lemj par radio frekvencēm Kuldīgā un Valmierā Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 19. janvāra sēdē noteica, ka radio frekvence Kuldīgā 90,4 MHz frekvencē tiek izmantota nacionālo vai reģionālo komerciālo vai nekomerciālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu programmas aptveršanas zonas palielināšanai. Pretendentiem pieteikumi NEPLP jāiesniedz līdz šā gada 20. februārim.
Informâcija par NEPLP sçdi 12. janvârî
Uzklausa Monitoringa centra atskaiti, apstiprina darbîbas plânu Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 12. janvâra sçdç apstiprinâja NEPLP Monitoringa centra atskaiti par darbu 2016. gada ceturtajâ ceturksnî, kâ arî apstiprinâja Monitoringa centra darbîbas plânu ðâ gada pirmajam ceturksnim.
Izraugâs uzvarçtâjus konkursos par TV un radio raidîjumu veidoðanu Latgales medijos
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 12. janvâra sçdç apstiprinâja konkursu rezultâtus par raidîjumu veidoðanu 2017. gadâ Latgales reìionâlajos un vietçjos plaðsaziòas lîdzekïos, kas raida televîzijas un radio programmas. Konkursâ par radio programmas veidoðanu par uzvarçtâju tika atzîts producentu grupas SIA "Lietiðíâ Latgale´ piedâvâjums. Konkursâ par TV programmu veidoðanu par uzvarçtâju tika atzîts neatkarîgâs producentu grupas SIA ´Studija 3KM¡ piedâvâjumu.
Informâcija par NEPLP sçdi 29. decembrî
Konkursos par radio un TV raidîjumu veidoðanu Latgalç saòemti èetri pieteikumi Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 29. decembra sçdç atvçra pieteikumus, kas saòemti konkursos par radio un TV raidîjumu veidoðanu 2017. gadâ Latgales reìionâlajos un vietçjos elektroniskajos plaðsaziòas lîdzekïos.
Informâcija par NEPLP sçdi 22. decembrî
Apstiprina ziòojumu par sabiedriskâ pasûtîjuma izpildi komercmedijos Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 22. decembra sçdç apstiprinâja NEPLP Revîzijas komisijas ziòojumu par sabiedriskâ pasûtîjuma izpildi komercmedijos ðâ gada trîs ceturkðòos. Ziòojumâ tika izvçrtçti "Studija 3KM", "Alise Plus", "Dautkom TV", "Ef-Ei", "IMLO Lat-Ireland", "Latgales Reìionâlâ televîzija", "Lietiðíâ Latgale", "Radio SWH", "Skrundas TV", "TV studija Spektrs" un "Valmieras TV" sabiedriskâ pasûtîjuma izpildes finanðu rezultâti 2016. gada deviòos mçneðos.
Informâcija par NEPLP sçdi 14. decembrî
Noslçdzas konkurss par novadu ziòu siþetu veidoðanu Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 14. decembra sçdç apstiprinâja konkursa ¥Par novadu televîzijas ziòu siþetu veidoðanu 2017. gadâ´ rezultâtus. Iepazîstoties ar saòemtajiem pieteikumiem, NEPLP par konkursa uzvarçtâjiem atzina SIA ´Skrundas TV¡ (Kurzemç), SIA ´Valmieras TV¡ (Vidzemç), SIA ´Latgales Reìionâlâ televîzija¡ (Latgalç) un SIA ´Televîzijas studija ´TV Spektrs¡¡ (Zemgalç).
Izsludina konkursus par radio un TV raidîjumu veidoðanu Latgalç
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 8. decembra sçdç izsludinâja divus konkursus par raidîjumu veidoðanu 2017. gadâ Latgales reìionâlajos un vietçjos elektroniskajos plaðsaziòas lîdzekïos, kas raida radio un TV programmas.
Informâcija par NEPLP sçdi 8. decembrî
Konkursâ par novadu ziòu siþetu veidoðanu saòemti seði pieteikumi Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 8. decembra sçdç atvçra pieteikumus, kas saòemti konkursâ "Par novadu televîzijas ziòu siþetu veidoðanu 2017. gadâ". Konkursâ pieteikuðies seði pretendenti: SIA ´Skrundas TV¡ (Kurzemç), SIA ´Valmieras TV¡ (Vidzemç), SIA ´Dautkom TV¡, SIA ´Latgales reìionâlâ televîzija¡ un SIA ´Vidusdaugavas televîzija¡ (Latgalç), kâ arî SIA ´Televîzijas studija ´TV Spektrs¡¡ (Zemgalç).
Informâcija par NEPLP sçdi 1. decembrî
Pagarina lîgumu ar Sportacentrs.com TV par bezmaksas virszemes apraidi Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 1. decembra sçdç pieòçma lçmumu pagarinât lîgumu par sabiedriskâ pasûtîjuma daïas nodoðanu televîzijas programmai Sportacentrs.com TV (SIA "4.vara"). Lîgums pagarinâts lîdz 2017. gada beigâm. Konkursâ par sabiedriskâ pasûtîjuma daïas nodoðanu Sportacentrs.com TV uzvarçja 2015. gada novembrî. Ðo konkursu NEPLP izsludinâja pçc tam, kad no bezmaksas televîzijas programmu saraksta tika izslçgta SIA ´Ogres Televîzija¡.
Izsludina konkursu par novadu ziòu veidoðanu
NEPLP 24. novembra sçdç izsludinâja konkursu "Par novadu televîzijas ziòu siþetu veidoðanu 2017. gadâ" un apstiprinâja konkursa nolikumu. Konkursa mçríis ir pasûtît ziòu siþetus no Latvijas novadiem sabiedriskâ pasûtîjuma realizâcijai valsts SIA "Latvijas Televîzija". Konkursa finansçjums ir 244 259 eiro.
Informâcija par NEPLP sçdi 24. novembrî
Re:TV un RîgaTV 24 piedâvâjumi uzvar bezmaksas virszemes apraides konkursos Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 24. novembra sçdç apstiprinâja konkursa rezultâtus par sabiedriskâ pasûtîjuma daïas nodoðanu komerciâlajiem elektroniskajiem plaðsaziòas lîdzekïiem, kas veido TV programmas un nodroðina to apraidi.
Informâcija par NEPLP sçdi 7. novembrî
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 7. novembrî atvçra pieteikumus uz izsludinâtâjiem konkursiem par sabiedriskâ pasûtîjuma daïas nodoðanu komerciâlajiem elektroniskajiem plaðsaziòas lîdzekïiem, kas veido TV programmas un nodroðina to apraidi.
Izsludina divus konkursus par sabiedriskâ pasûtîjuma nodoðanu komerctelevîzijâm
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 6. oktobra sçdç izsludinâja divus konkursus par sabiedriskâ pasûtîjuma daïas nodoðanu komerciâlajiem elektroniskajiem plaðsaziòas lîdzekïiem, kas veido TV programmas un nodroðina to apraidi. NEPLP izsludinâja konkursu par reìionâlâs tematikas raidîjumu veidoðanu 2017. gadâ un par informatîvi dokumentâlo raidîjumu veidoðanu 2017. gadâ.
NEPLP izsludina iepirkumu par televîzijas auditorijas pçtîjuma veikðanu
NEPLP ir izsludinâjusi iepirkumu par televîzijas auditorijas pçtîjuma veikðanu. Iepirkuma priekðmets ir televîzijas auditorijas pçtîjums par Latvijâ pieejamajiem elektroniskajiem plaðsaziòas lîdzekïiem, kas raida televîzijas programmas. Paredzamâ maksimâlâ lîguma cena14 000 euro, ietverot visus piemçrojamos nodokïus, izòemot pievienotâs vçrtîbas nodokli.
Informâcija par NEPLP sçdi 31. augustâ
Konkursâ par radio frekvenci Dobelç uzvar Solergo Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 31. augusta sçdç atzina SIA "Solergo" (programma Radio Capital FM) par uzvarçtâju konkursâ par apraides tiesîbu pieðíirðanu vietçjâs radio programmas veidoðanai Dobelç 88,4 MHz frekvencç latvieðu valodâ. Programmas formâts – muzikâli informatîvi izklaidçjoðs, kâ arî ziòas par norisçm Latvijâ un pasaulç. Konkursu par apraides tiesîbu pieðíirðanu vietçjâs radio programmas veidoðanai Dobelç 88,4 MHz frekvencç NEPLP izsludinâja ðâ gada maijâ.
Izsludina konkursus radio programmu veidoðanai Valkâ
NEPLP 21.jûlija sçdç pieòçma lçmumu izsludinât konkursus par apraides tiesîbu pieðíirðanu komerciâla vai nekomerciâla elektroniskâ plaðsaziòas lîdzekïa darbîbai radio programmas veidoðanai Valkâ: 104,5 MHz frekvencç (programmas veidoðanai latvieðu valodâ) un 93,2 MHz frekvencç (programmas veidoðanai sveðvalodâ). Iesniegumi dalîbai abos konkursos NEPLP jâiesniedz lîdz 12. augustam.
Informâcija par NEPLP sçdi 21. jûlijâ
Izsniedz apraides atïauju jaunai TV programmai Daugavpilî Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 21. jûlija sçdç izsniedza apraides atïauju elektroniskajam plaðsaziòas lîdzeklim SIA "Skaòas atbalss" izklaidçjoði muzikâlas televîzijas programmas "Alise Plus TV" raidîðanai. Bûtisku programmas daïu aizòems mûzika, programmâ bûs tieðraides no sporta, kultûras un izklaidçjoðiem pasâkumiem Daugavpilî, kâ arî ziòas. Ðâ gada 5. aprîlî NEPLP atzina SIA "Ðkaòas atbalss" par uzvarçtâju konkursâ par vietçjâs TV programmas veidoðanu Daugavpilî.
Informâcija par NEPLP sçdi 30. jûnijâ
Radio SWH Rock sâks skançt ârpus Rîgas Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 30. jûnija sçdç atzina AS "Radio SWH" par uzvarçtâju konkursâ par apraides tiesîbu pieðíirðanu radio programmas "Radio SWH Rock" veidoðanai Liepâjâ 95,6 MHz frekvencç. Kâ NEPLP sçdç informçja "Radio SWH" komercdirektors Filips Rubenis, "Radio SWH Rock" ðobrîd ir vienîgâ rokmûzikas stacija Latvijâ, tâs klausîtâju skaits Rîgâ pçdçjo gadu laikâ pastâvîgi ir audzis.
Informâcija par NEPLP sçdi 9. jûnijâ
Piemçro sodus par pârkâpumiem TV programmâs Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 9. jûnija sçdç pieòçma lçmumu izteikt brîdinâjumu SIA ¥TV3 Latvia´ par produktu izvietoðanas (reglamentç Elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu likums) pârkâpumiem TV3 raidîjumâ ¥Gatavo 3 meþâ´.
Izsludina konkursu TV raidîjumu veidoðanai par diasporas tematiku
NEPLP izsludinâja konkursu par televîzijas siþetu un raidîjumu veidoðanu par diasporas tematiku. Par ðî konkursa rîkoðanu 12. maijâ NEPLP noslçdza sadarbîbas lîgumu ar Ârlietu ministriju, tâ ietvaros raidîjumu veidoðanai par diasporas tematiku un Latvijas diasporas mediju atbalstam pieðíirti 23 tûkstoði eiro.
Informâcija par NEPLP sçdi 18. maijâ
Apstiprina LTV un LR revîzijas komisiju sastâvu Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 18. maija sçdç apstiprinâja VSIA "Latvijas Televîzija" (LTV) un VSIA "Latvijas Radio" (LR) revîzijas komisiju sastâvu. Par LTV revîzijas komisijas priekðsçdçtâju tika apstiprinâta NEPLP priekðsçdçtâja vietniece Dace Íezbere, bet par LR revîzijas komisijas priekðsçdçtâju tika apstiprinâts NEPLP loceklis Dainis Mjartâns.
Izsludina konkursu uz LTV valdes locekïa amatu finanðu vadîbas jautâjumos
Konkursa nolikums Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 21. aprîïa sçdç izsludinâja konkursu uz VSIA "Latvijas Televîzija" (LTV) valdes locekïa amatu finanðu vadîbas jautâjumos un apstiprinâja konkursa nolikumu. Konkursa dalîbniekiem savi pieteikumi NEPLP jâiesniedz lîdz 9. maijam, to izvçrtçðanu lîdz 25. maijam veiks ðî amata kandidâtu nominâcijas komisija. Konkursantiem izvirzîtâs prasîbas fiksçtas konkursa nolikumâ.
Informâcija par NEPLP sçdi 21. aprîlî
Izsludina konkursu uz LTV valdes locekïa amatu finanðu vadîbas jautâjumos Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 21. aprîïa sçdç izsludinâja konkursu uz VSIA "Latvijas Televîzija" (LTV) valdes locekïa amatu finanðu vadîbas jautâjumos un apstiprinâja konkursa nolikumu. Konkursa dalîbniekiem savi pieteikumi NEPLP jâiesniedz lîdz 9. maijam, to izvçrtçðanu lîdz 25. maijam veiks ðî amata kandidâtu nominâcijas komisija. Konkursantiem izvirzîtâs prasîbas fiksçtas konkursa nolikumâ.
LTV valdes locekli finanðu vadîbas jautâjumos meklçs jaunâ konkursâ
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 31. marta sçdç uzklausîja VSIA "Latvijas Televîzija" (LTV) valdes locekïu kandidâtu nominâcijas komisijas ziòojumu par LTV valdes locekïu kanditâtu izvçrtçðanas procesu. Saskaòâ ar nominâcijas komisijas ziòojumu, konkursam uz LTV valdes locekïa amatu finanðu vadîbas jautâjumos bija pieteikuðies divi pretendenti, bet uz LTV valdes locekïa amatu programmu attîstîbas jautâjumos bija pieteikuðies seði pretendenti. Pçc iepazîðanâs ar iesniegtajiem dokumentiem un intervijâm, nominâcijas komisija nolçma uz LTV valdes locekïa amatu finanðu vadîbas jautâjumos nevirzît nevienu no pretendentiem un ieteica NEPLP rîkot atkârtotu konkursu. Savukârt uz LTV valdes locekïa amatu programmu attîstîbas jautâjumos nominâcijas komisija ieteica virzît trîs kandidâtus.
Celmlauþa balvai saòemti astoòi pieteikumi
Nacionâlajâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomç (NEPLP) ir iesniegti astoòi pieteikumi "Celmlauþa balvai", kas ik gadu tiek pieðíirta par radoðu inovâciju televîzijas un radio jomâ.
Konkursâ par TV raidîjumu veidoðanu Latgalç krievu valodâ uzvar Dautkom TV
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 23. marta sçdç apstiprinâja uzvarçtâju konkursâ par TV raidîjumu veidoðanu krievu valodâ 2016. gadâ Latgales reìionâlajos un vietçjos elektroniskajos plaðsaziòas lîdzekïos. Par konkursa uzvarçtâju NEPLP atzina SIA ´Dautkom TV¡ piedâvâjumu.
Izsludina konkursu uz divâm LTV valdes locekïu vietâm
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 3. marta sçdç izsludinâja konkursu uz diviem VSIA "Latvijas Televîzija" (LTV) valdes locekïu amatiem: valdes loceklis finanðu vadîbas jautâjumos un valdes loceklis programmu attîstîbas jautâjumos. NEPLP apstiprinâja nolikumu konkursam uz LTV valdes locekïu amatiem, ko ir izskatîjusi un apstiprinâjusi LTV valdes locekïu kandidâtu Nominâcijas komisija.
Atkârtoti izsludina konkursus par radio un TV raidîjumu veidoðanu Latgalç krievu valodâ
NEPLP 24. februâra sçdç izsludinâja konkursu par raidîjumu veidoðanu krievu valodâ 2016. gadâ Latgales reìionâlajos un vietçjos elektroniskajos plaðsaziòas lîdzekïos, kas raida radio programmas, kâ arî konkursu par raidîjumu veidoðanu krievu valodâ 2016. gadâ Latgales reìionâlajos un vietçjos elektroniskajos plaðsaziòas lîdzekïos, kas raida TV programmas.
Informâcija par NEPLP sçdi 24. februârî
Apstiprina LTV sabiedriskâ pasûtîjuma izpildi Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 24. februâra sçdç apstiprinâja VSIA "Latvijas Televîzija" (LTV) sabiedriskâ pasûtîjuma izpildi 2015. gadâ. Saskaòâ ar LTV iesniegto pârskatu, visi NEPLP izvirzîtie sabiedriskâ pasûtîjuma uzdevumi ir izpildîti. Sabiedriskâ pasûtîjuma uzdevumi un to izpilde 2015. gadâ:...
NEPLP lemj sludinât konkursu uz divâm LTV valdes locekïu vietâm un pagarinât lîgumu ar Ivaru Belti
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 24. februâra sçdç izvçrtçja VSIA "Latvijas Televîzija" (LTV) valdes priekðsçdçtâja Ivara Beltes, valdes locekïa programmu attîstîbas jautâjumos Sergeja Òesterova un valdes locekïa finanðu un tehnoloìiju jautâjumos Mâra Skujiòa darbîbu LTV valdç no 2103. lîdz 2016. gadam. Esoðâs LTV valdes pilnvaru termiòð noslçdzas ðâ gada aprîlî.
Informâcija par NEPLP sçdi 22. februârî
Konkursâ par radio raidîjumu veidoðanu Latgalç krievu valodâ uzvar SWH+ un Ef-Ei Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 22. februâra sçdç apstiprinâja uzvarçtâjus konkursâ par radio raidîjumu veidoðanu krievu valodâ 2016.gadâ Latgales reìionâlajos un vietçjos elektroniskajos plaðsaziòas lîdzekïos. Par konkursa uzvarçtâjiem NEPLP atzina ´Radio SWH+ Latgale¡ un ´Ef-Ei¡ piedâvâjumus.
Labâkais radio un TV 2015. gadâ: NEPLP aicina iesûtît nominâcijas "Celmlauþa balvai"
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) aicina ikvienu TV skatîtâju un radio klausîtâju iesûtît savu nominâciju ´Celmlauþa balvai¡, kas ik gadu tiek pieðíirta par radoðu inovâciju televîzijas un radio jomâ. ´Celmlauþa balva¡ ir NEPLP iedibinâts apbalvojums elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu nozarç, ko ðogad pasniegs jau ceturto gadu (iepriekð balvu ir saòçmuði Latvijas jaunatklâðanas raidîjums ´TE!¡, sabiedrisko mediju portâls LSM.lv un televîziju kanâls Re:TV).
Informâcija par NEPLP sçdi 28. janvârî
Konkursâ par radio raidîjumu veidoðanu Latgalç uzvar "Lietiðíâ Latgale" Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 28. janvâra sçdç apstiprinâja uzvarçtâju konkursâ par radio raidîjumu veidoðanu latvieðu valodâ 2016.gadâ Latgales reìionâlajos un vietçjos elektroniskajos plaðsaziòas lîdzekïos. Konkursâ uzvarçja producentu grupa SIA "Lietiðíâ Latgale", kas piedâvâ veidot radio raidîjumus "Pi myusium Latgolâ" latvieðu un latgalieðu valodâs. Raidîjumus iecerçts pârraidît vietçjâs un reìionâlajâs radiostacijâs ("Latgales Radio", "Ef-Ei", "Divu Krastu Radio", "Radio Marija Latvija"), kâ arî internetâ.
Informâcija par NEPLP sçdi 14. janvârî
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 14. janvâra sçdç pieòçma lçmumu atlikt komerciâlo radiostaciju iesniegumu izskatîðanu par valodas proporciju maiòu radio programmâs (gadîjumos, kad esoðâs apraides atïaujas nosaka latvieðu valodas un sveðvalodu proporciju 50%/50%) lîdz Satversmes tiesa pieòems nolçmumu lietâ, kas ierosinâta pçc SIA ´Krievu Hîtu radio¡ pieteikuma.
NEPLP izsludina konkursus par radio un TV raidîjumu veidoðanu Latgalç
Konkurss par TV raidîjumu veidoðanu Latgalç latvieðu valodâ Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 14. janvâra sçdç izsludinâja konkursu par raidîjumu veidoðanu latvieðu valodâ 2016. gadâ Latgales reìionâlajos un vietçjos elektroniskajos plaðsaziòas lîdzekïos, kas raida TV programmas. Konkursa priekðmets ir sabiedriski politisku televîzijas raidîjumu (latviski/latgaliski) veidoðana Latgales reìionâ.
Par NEPLP priekðsçdçtâja vietnieci apstiprina Daci Íezberi
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 7. janvâra sçdç Padomes priekðsçdçtâja vietnieka amatâ apstiprinâja Daci Íezberi, kura NEPL padomes locekles amatâ nodroðina VSIA "Latvijas Televîzija" (LTV) pârraudzîbu.
Par NEPLP 7.decembra sçdç pieòemtajiem lçmumiem
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 7.decembra sçdç iepazinâs ar revîzijas komisijas ziòojumiem par VSIA "Latvijas Televîzija" un VSIA "Latvijas Radio" saimniecisko darbîbu 2015.gada deviòos mçneðos.
Atver pieteikumus uz konkursu "Par novadu televîzijas ziòu siþetu veidoðanu 2016.gadâ"
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 30.novembrî atvçra èetrus saòemtos pieteikumus konkursam "Par novadu televîzijas ziòu siþetu veidoðanu 2016.gadâ". NEPLP sçdç tika konstatçts, ka visi no iesniegtajiem pieteikumiem atbilst konkursa nolikuma prasîbâm un ir virzâmi vçrtçðanai.
"Sportacentrs.com TV" piedâvâjums uzvar bezmaksas virszemes apraides konkursâ
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 12.novembra sçdç iepazinâs ar pretendentu pieteikumiem NEPLP izsludinâtajâ konkursâ par sabiedriskâ pasûtîjuma daïas nodoðanu komerciâlajam elektroniskajam plaðsaziòas lîdzeklim, kas veido televîzijas programmu un nodroðina tâs apraidi raidîjumu veidoðanai par aktîvu dzîvesveidu.
NEPLP izsludina konkursu uz piekto bezmaksas TV programmu
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 27. augusta sçdç izsludinâja konkursu par sabiedriskâ pasûtîjuma daïas nodoðanu komerciâlajam elektroniskajam plaðsaziòas lîdzeklim, kas veido televîzijas programmas, un apstiprinâja konkursa nolikumu. Ðâds konkurss tiek izsludinâts, lai Latvijas iedzîvotâjiem zemes apraidç bez maksas tiktu nodroðinâta iespçja skatîties vçl vienu TV kanâlu.
Informâcija par NEPLP sçdi 16. jûnijâ
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 16. jûnija sçdç pieòçma lçmumu par brîvajiem radio frekvenèu pieðíîrumiem, nosakot, ka frekvences Cesvainç (89,6 MHz) un Daugavpilî (106,1 MHz) tiek izmantotas nacionâlo vai reìionâlo komerciâlo elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu programmas aptverðanas zonas palielinâðanai (pieteikumi NEPLP jâiesniedz lîdz 16.jûlijam).
Informâcija par NEPLP sçdi 22. maijâ
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 22. maija sçdç, konkursâ par apraides tiesîbu pieðíirðanu komerciâla elektroniskâ plaðsaziòas lîdzekïa darbîbai vietçjas radio programmas veidoðanai Ventspilî 93,7 MHz frekvencç, par uzvarçtâju atzina AS ´Radio SWH¡ (programma ´Radio SWH Gold¡). Konkursu par apraides tiesîbu pieðíirðanu vietçjâs radio programmas veidoðanai latvieðu valodâ Ventspilî NEPLP izsludinâja 5. martâ.
Konkursâ par diasporas TV raidîjumu veidoðanu uzvar IMLO Lat-Ireland Ltd
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 21. maija sçdç apstiprinâja konkursa par ´Televîzijas siþetu un raidîjumu veidoðanu par diasporas tematiku 2015. gadâ¡ rezultâtus. NEPLP par konkursa uzvarçtâju atzina Îrijas latvieðu uzòçmuma IMLO Lat-Ireland Ltd piedâvâjumu. Konkursu NEPLP sadarbîbâ ar Ârlietu ministriju izsludinâja ðâ gada 17. aprîlî.
Saòemti èetri pieteikumi konkursam par diasporas tematikas atspoguïoðanu televîzijâ
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) ir saòçmusi èetrus pieteikumus dalîbai konkursâ par televîzijas siþetu un raidîjumu veidoðanu par diasporas tematiku 2015.gadâ. Konkursu NEPLP sadarbîbâ ar Ârlietu ministriju izsludinâja ðâ gada 17. aprîlî. Iesniegto pieteikumu vçrtçðana notiks lîdz ðâ gada 22. maijam.
NEPLP saòemti trîs pieteikumi konkursâ par TV un radio raidîjumu veidoðanu Latgales plaðsaziòas lîdzekïos
Nacionâlajâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomç (NEPLP) iesniegti trîs pietikumi konkursâ par raidîjumu veidoðanu 2015. gadâ Latgales reìionâlajos un vietçjos plaðsaziòas lîdzekïos, kas raida televîzijas un radio programmas. Konkursâ par TV programmu veidoðanu saòemti divi pieteikumi – no SIA "DAUTKOM TV" un no SIA "Studija 3KM". Konkursâ par radio programmas veidoðanu saòemts viens pieteikums – no SIA "Lietiðíâ Latgale".
Latvijas Radio aicina NEPLP un jauno valdi skaidrot konkursa norisi.
Latvijas Radio arodbiedrîba iesniegusi vçstuli Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) vadîtâjam Ainâram Dimantam, kurâ aicina viòu un jaunos Latvijas Radio valdes locekïus ðodien plkst.14 ierasties uz arodbiedrîbas sçdi, lai skaidrotu savu redzçjumu par radio attîstîbu, liecina tvitera kontâ radio pârstâvja Ivo Leitâna publicçts ziòojums.
Izvirza seðus pretendentus amatiem LR valdç.
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 11.decembrî pçc konsensa principa izraudzîjâs seðus pretendentus konkursa treðajai kârtai uz valsts SIA ´Latvijas Radio¡ (LR) trim valdes locekïu amatiem – divus pretendentus katram valdes amatam. Turpmâkajâ konkursa gaitâ notiks katra kandidâta profesionâlo spçju un kompetenèu novçrtçðana, ko veiks personâla vadîbas konsultâciju uzòçmums SIA ´Eiro Personâls¡ ar amata atbilstîbas testu un kompetenèu interviju, ievçrojot arî pretendentu paðu norâdîtâs prioritâtes konkrçtam amatam LR valdç. Ârçjo konsultantu sniegto vçrtçjumu NEPLP òems vçrâ, pieòemot galîgo lçmumu par LR valdes sastâvu.
Konkursâ uz Latvijas Radio valdi saòem 19 pieteikumus.
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) lîdz 28.novembra plkst. 16:00 ir saòçmusi 19 pieteikumus konkursam uz valsts SIA Latvijas Radio valdes locekïu amatiem. Konkurss tika izsludinâts ðâ gada 3.novembrî.
NEPLP izsludina konkursu par novadu TV ziòu siþetu veidoðanu.
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) ðâ gada 27. novembra sçdç izsludinâja konkursu par novadu televîzijas ziòu siþetu veidoðanu 2015.gadâ. Konkursa mçríis ir pasûtît novadu TV ziòu siþetus sabiedriskâ pasûtîjuma realizâcijai Latvijas Televîzijas raidîjumâ "Dienas ziòas" un citos ziòu, informatîvi-dokumentâlajos un kultûras raidîjumos.
NEPLP atver pieteikumus konkursam uz Latvijas Radio valdi.
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 1.decembrî atvçra 19 saòemtos pieteikumus konkursam uz valsts SIA Latvijas Radio (LR) valdes locekïu amatiem. NEPLP sçdç tika konstatçts, ka 18 no iesniegtajiem pieteikumiem atbilst konkursa nolikuma prasîbâm un ir virzâmi vçrtçðanai nâkamajâs konkursa kârtâs.
NEPLP izsludina konkursu uz trim Latvijas Radio valdes locekïu amatiem.
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) ðodien izsludinâjusi atklâtu konkursu uz trim valsts SIA "Latvijas Radio" valdes locekïu amatiem, biznesa portâlu "Nozare.lv" informçja NEPLP pârstâvji.
Konkursâ par diasporas TV raidîjumu veidoðanu uzvar SIA ´TV3 Latvia¡ un IMLO LAT-IRELAND LTD.
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 28. oktobra sçdç apstiprinâja konkursa par ´Televîzijas siþetu un raidîjumu veidoðanu par diasporas tematiku 2014. gadâ¡ rezultâtus. NEPLP par konkursa uzvarçtâjiem atzina SIA ´TV3 Latvia¡ un IMLO LAT-IRELAND LTD piedâvâjumus. NEPLP, sadalot konkursa finansçjumu uz pusçm, katram no uzvarçtâjiem pieðíîra 11 383 eiro siþetu veidoðanai.
Saòemti èetri pieteikumi konkursam par diasporas tematikas atspoguïoðanu TV.
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) ir saòçmusi èetrus pieteikumus dalîbai konkursâ par televîzijas siþetu un raidîjumu veidoðanu par diasporas tematiku. Konkursu NEPLP sadarbîbâ ar Ârlietu ministriju izsludinâja ðâ gada 26. septembrî. Iesniegto pieteikumu vçrtçðana notiks NEPLP sçdç ðâ gada 23. oktobrî.
Izsludina konkursu TV raidîjumiem par diasporas tematiku
26. septembrî Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) sadarbîbâ ar Ârlietu ministriju izsludinâja konkursu par televîzijas siþetu un raidîjumu veidoðanu par diasporas tematiku 2014. gadâ. Konkursa mçríis ir atbalstît mîtnes zemçs veidotu siþetu un raidîjumu par diasporu sagatavoðanu nolûkâ padarît tos pieejamus diasporai, kâ arî Latvijas sabiedrîbai. Siþetiem un raidîjumiem jâbût pieejamiem Latvijas sabiedriskajos, komerciâlajos elektroniskajos plaðsaziòas lîdzekïos, kâ arî internetâ. Konkursa finansçjums ir 22 766 eiro.
Konkursâ par Saeimas priekðvçlçðanu raidîjumu veidoðanu krievu valodâ uzvar TV5
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 4.septembra sçdç apstiprinâja konkursa rezultâtus par priekðvçlçðanu TV raidîjuma veidoðanu krievu valodâ (viens raidîjums). NEPLP par konkursa uzvarçtâju atzina ´Latvijas Neatkarîgâs Televîzijas¡ (LNT) piedâvâjumu, kas paredz sarîkot vienas priekðvçlçðanu debates krievu valodâ kanâlâ TV5.
NEPLP izsludina jaunu konkursu par Saeimas priekðvçlçðanu raidîjuma veidoðanu krievu valodâ
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 15.augusta sçdç nolçma atstât bez rezultâta izsludinâto konkursu par priekðvçlçðanu TV raidîjumu veidoðanu krievu valodâ (viens raidîjums). Konkursâ bija saòemts viens piedâvâjums no SIA ´Pirmais Baltijas Kanâls¡, taèu tajâ ietvertais finanðu un radoðais piedâvâjums nesniedza pilnvçrtîgu priekðstatu par raidîjuma ieceri.
NEPLP izsludina jaunu konkursu par Saeimas priekðvçlçðanu raidîjuma veidoðanu krievu valodâ.
Konkursâ par Saeimas priekðvçlçðanu raidîjumu veidoðanu uzvar LNT un Re:TV, raidîjumam krievu valodâ izsludina jaunu konkursu.
NEPLP izsludina konkursu par Saeimas priekðvçlçðanu raidîjumu veidoðanu.
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) ðodien apstiprinâja konkursa nolikumu par 2014.gada Saeimas priekðvçlçðanu raidîjumu veidoðanu komerciâlajos elektroniskajos plaðsaziòas lîdzekïos, kas raida TV programmas. Izsludinâtâ konkursa mçríis – priekðvçlçðanu diskusiju raidîjumu veidoðana un pârraidîðana komerciâlo elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu TV programmâs, lai atspoguïotu 2014. gada Saeimas vçlçðanâm pieteikto deputâtu kandidâtu sarakstus.
NRTP konkursa nolikums.
Nolikums konkursam apraides atļaujas saņemšanai radio programmas apraidei brīvajā frekvencē Mārupē. spiet šeit www.nrtp.lv
Jaunākie komentāri
· Es jau vispār padomā...
· JanisDX ir kā zirgs ...
· Diskutēt mēs varam, ...
· Es vispār neredzu jē...
· Raksta kvalitāte nep...
· Beidzot arī izlasīju...
· Nu jā, Vācijā, piemē...
· Visu cieņu Didža dar...
· Es pat teiktu radiof...
· Nu, LV vajag tikai g...
Meklētājs
Ko meklēsi:
Lietotāji Onlainā
· Viesi Onlainā: 9

· Members Online: 0

· Total Members: 304
· Jaunākais lietotājs: hellvag
Ielogoties
Lietotājs

ParoleFacebook login

Neesi vel lietotājs?
Spied šeit lai reģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Jaunākie Foto Komentāri
Bullet icon Nav ne jausmas. Varētu...
Bullet icon HF dipoliņš arī uzkari...
Bullet icon Pateicos, Vladimir! 73!
Bullet icon Maksimālais starojums ...
Bullet icon Sirsnīgs paldies! Varb...
Jaunākās Bildes
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Statistika
IP
IP'
Links uz mūsu baneri
HTML kods uz freefm.lv mājas lapu.

Free FM