Free FM banner
4 Jūlijs 2026
Saules Aktivitāte
Saules Aktivitāte
Draugi
People.lv Near-Space Program
Latvijas radiostaciju ceļvedis
Legacy SAT - Ieskats satelītu televizijas vēsturē
IBM Kolekcija - Projekts kurā tiek tīrīta un restaurēta IBM ražotāja tehnika.
Aktuāls Jautājums
Kādu interneta radio izvēlaties klausīties ikdienā?

LV vietējo radio piedāvāto

Ārzemju radio piedāvāto

Neklausos interneta radio

Šodienas jubilāri:
Šodienas jubilāri GE-DX
Čats
You must login to post a message.

27/11/2023 02:08
Paldies.

26/11/2023 20:38
Prozīt Princ. Cool

10/05/2023 23:09
Yahoo Hip Hip , Urā!

05/03/2023 03:02
Pateicos! Galvenais, ka nozarē viss joprojām notiek. Tie, kam jābūt īstajos brīžos pie uztvērējiem, tur arī ir! 73!

04/03/2023 23:53
Turpinot tradīciju, Roland sumināts. 73

28/11/2022 11:07
Paldies 73

27/11/2022 01:01
Normāls čatiņš... Normund, apsveicu un 73!

05/03/2021 00:39
Paldies! Lieliska DX dāvana 50. dzimšanas dienā bija aizpagājušās nakts profilakse Zaķusalā! 73!

04/03/2021 20:19
Roland, Sumināts! Lai intresanti DX!

27/11/2020 13:57
Paldies, Roland!

Komisija izvēlas piecus NEPLP locekļu kandidātus.

NEPLP ziņasSaeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija ceturtdienas rītā nolēma virzīt apstiprināšanai Saeimā piecus no otrajā kārtā iekļuvušajiem 15 nākamās Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekļu amatu kandidātiem, portāls "Delfi" uzzināja komisijā.

Deputāti apstiprināšanai piecos vakantajos NEPLP amatos virzīs filmu un raidījumu studijas "Mistrus Media" vadītāju Gintu Grūbi, "Turības" Komunikācijas zinātņu katedras vadītāju Aināru Dimantu, "Latvijas Vēstneša" portāla nozares redaktori Aiju Duļevsku-Cālīti, SIA "Vesta LK" mārketinga un sabiedrisko attiecību projektu vadītāju Daini Mjartānu un Anša Epnera filmu studijas "AVE" producentu, operatoru un režisoru Ivaru Zviedri.

Par visiem pieciem kandidātiem balsoja 7 no 11 komisijas deputātiem.
Jau ziņots, ka Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija pagājušajā nedēļa vēl neizšķīrās par NEPLP locekļu kandidātiem, kurus virzīs apstiprināšanai Saeimā, taču atstāja spēkā lēmumu piedāvāt parlamentam tikai piecas kandidatūras, un deputātu teiktais liecināja, ka pašreizējiem NEPLP locekļiem izredžu atkārtoti nonākt padomē faktiski nav.

Latvijas Televīzijas ziņu raidījums "Panorāma" iepriekš vēstīja, ka koalīcija apstiprināšanai Saeimā varētu virzīt filmu un raidījumu studijas "Mistrus Media" vadītāju Gintu Grūbi, Turības" Komunikācijas zinātņu katedras vadītāju Aināru Dimantu, "Latvijas Vēstneša" portāla nozares redaktori Aiju Duļevsku-Cālīti, SIA "Vesta LK" mārketinga un sabiedrisko attiecību projektu vadītāju Daini Mjartānu un Anša Epnera filmu studijas AVE" producentu, operatoru un režisoru Ivaru Zviedri.

Pēc Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas lēmuma uz otro padomes locekļu amata kandidātu izvērtēšanas kārtu tika izvēlēti 17 kandidāti.

Bez minētajiem pieciem kandidātiem otrajā kārtā iekļuva arī Latvijas Radioteātra vadītāja Māra Eglīte, Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas lektors Aleksandrs Mirlins, LU Sociālo zinātņu fakultātes lektors Rolands Tjarve, Eiropas Padomes Mediju un jauno saziņu pakalpojumu saskaņošanas komitejas priekšsēdētājs un kultūras ministres ārštata padomnieks Andris Mellakauls, Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra un audiovizuālās mākslas katedras profesors Pēteris Krilovs, starptautisku projektu vadītāja un konsultante Rita Našeniece, žurnāla "Ir.lv" žurnāliste Anita Brauna, Elektronisko komunikāciju asociācijas valdes priekšsēdētājs Ilmārs Muula, Latvijas Televīzijas žurnāliste Ilze Strenga, NEPLP pašreizējā priekšsēdētāja vietniece Dace Buceniece, pašreizējais NEPLP loceklis Sergejs Kārītis un NEPLP jurists Andris Ķēniņš

Tiesa, Brauna un Krilovs savas kandidatūras jau ir atsaukuši.

Nolikums paredz, ka kandidātiem uz NEPLP ir jābūt augstākajai izglītībai, vismaz piecus gadus ilgai profesionālai vai akadēmiskai pieredzei plašsaziņas līdzekļu, izglītības, kultūras, zinātnes vai cilvēktiesību jomā un labai reputācijai.

Esošā NEPLP ir ievēlēta 2007.gadā. Padomi vada Ābrams Kleckins, tajā darbojas Dace Buceniece, Dzintra Geka, Sergejs Kārītis, Imants Skrastiņš un Ingrīda Brigita Stroda.

AVOTS: www.delfi.lv
Aplūkot arhīvā:
Komentāri
Nav neviena komentāra.
Pievienot komentāru
Vajadzēs gan ielogoties lai komentētu.
Vērtējums
Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.

Nav neviens izteicis vērtējumu.
Jaunākie komentāri
· Komentēšu šo vien...
· Gan jau kāds to pro...
· NEPLP vadītaja reak...
· https://anrijs.lv/me...
· Rolands Strautmalis,...
· Viktorīna. Pavisa...
· Ja kādam no jums fo...
· Tad sanāk ka pārē...
· Visām septiņām ir...
· Vai ir kādas izmai...
Meklētājs
Ko meklēsi:
©
Lietotāji Onlainā
· Viesi Onlainā: 5

· Lietotāji Onlainā: 0

· Kopā reģistrējušies: 320
· Jaunākais lietotājs: Igo
Ielogoties
Lietotājs

Parole



Neesi vel lietotājs?
Spied šeit lai reģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Jaunākie Foto Komentāri
Bullet icon Rolands Strautmalis, g...
Bullet icon Viktorīna. Pavisam ...
Bullet icon Ja kādam no jums foru...
Bullet icon Tad sanāk ka pārēj...
Bullet icon Visām septiņām ir u...
Jaunākās bildes
Amatieru retranslators DMR sakariem.
Amatieru retranslato...

DMR retranslators
DMR retranslators

DMR retranslatora un Meshcore antenas.
DMR retranslatora un...

Zilākalna tornis.
Zilākalna tornis.

LVRTC Valmiera
LVRTC Valmiera

TV, Radio retranslācijas auto
TV, Radio retranslā...

RDS "Inovonics 701"
RDS "Inovonics 701"

RDS "Inovonics 701"
RDS "Inovonics 701"

RDS "Inovonics 701"
RDS "Inovonics 701"

LX90RTL_1
LX90RTL_1

Links uz mūsu baneri
HTML kods uz freefm.lv mājas lapu.

Free FM