Free FM banner
30 Aprīlis 2026
Saules Aktivitāte
Saules Aktivitāte
Draugi
People.lv Near-Space Program
Latvijas radiostaciju ceļvedis
Legacy SAT - Ieskats satelītu televizijas vēsturē
IBM Kolekcija - Projekts kurā tiek tīrīta un restaurēta IBM ražotāja tehnika.
Aktuāls Jautājums
Kādu interneta radio izvēlaties klausīties ikdienā?

LV vietējo radio piedāvāto

Ārzemju radio piedāvāto

Neklausos interneta radio

Šodienas jubilāri:
Šodienas jubilāri Bolverk
Čats
You must login to post a message.

27/11/2023 02:08
Paldies.

26/11/2023 20:38
Prozīt Princ. Cool

10/05/2023 23:09
Yahoo Hip Hip , Urā!

05/03/2023 03:02
Pateicos! Galvenais, ka nozarē viss joprojām notiek. Tie, kam jābūt īstajos brīžos pie uztvērējiem, tur arī ir! 73!

04/03/2023 23:53
Turpinot tradīciju, Roland sumināts. 73

28/11/2022 11:07
Paldies 73

27/11/2022 01:01
Normāls čatiņš... Normund, apsveicu un 73!

05/03/2021 00:39
Paldies! Lieliska DX dāvana 50. dzimšanas dienā bija aizpagājušās nakts profilakse Zaķusalā! 73!

04/03/2021 20:19
Roland, Sumināts! Lai intresanti DX!

27/11/2020 13:57
Paldies, Roland!

Informācija presei par sēdi 10.06.2010

NEPLP ziņasInformācija presei par sēdi 10.06.2010 16:47

Nacionālā radio un televīzijas padome (Padome) šodien, 10.jūnijā, veica grozījumus Latvijas Radio (LR) 2010.gada Nacionālajā pasūtījumā saistībā ar papildus piešķirto valsts finansējumu LR 2 darbības nodrošināšanai līdz gada beigām, LR kori un bērnu vokālo ansambli „Dzeguzīte”.

Kā zināms, no šā gada 1.janvāra, ievērojot finansējuma pārdali, Latvijas Radio kori no LR pārņēma Kultūras ministrija, iekļaujot to SIA „Latvijas Koncerti” sastāvā kā struktūrvienību. Lai nodrošinātu mūsu valsts kultūrvēsturiskā mantojuma, paša kora mākslinieciskās identitātes un LR vērtību saglabāšanu arī turpmāk, pēc notikušajām izmaiņām, Radio un televīzijas likumā tika veikti labojumi 54.panta septītajā punktā, nosakot, ka viens no Nacionālā pasūtījuma uzdevumiem ir veikt LR kora fondu ierakstus Latvijas Radio vajadzībām. Konkrēti – vēl šajā gadā koris 210 minūšu apjomā nodrošinās augstvērtīgus fondu ierakstus, īstenos trīs dažādu laikmetu koncertprogrammu ierakstus un četras koncertu tiešraides sadarbībā ar LR 3 „Klasika”.

Arī populārais bērnu vokālais ansamblis „Dzeguzīte” veidos dažādu tautu un dažādu autoru dziesmu ierakstus, t.sk. 17 Ziemassvētku dziesmas.

Komerciālo raidorganizāciju jomā Padome izskatīja divas administratīvā pārkāpuma lietas un izvērtēja Monitoringa centra ziņojumus.

Kā jau ziņojām presei iepriekš – izanalizējot A/S „Latvijas Neatkarīgā Televīzija” programmas LNT šova „O! Kartes Akadēmija” atbilstību radio un televīzijas likumam, tika konstatēts, ka pārkāptas reklāmas raidlaika kvotas, konstatēta arī neatdalīta reklāma un nepilnības uzskaites žurnālu aizpildīšanā. Padome nolēma ierosināt administratīvo lietvedību un, vienlaikus, raidorganizācijai uzdeva iesniegt pasākumu plānu pārkāpumu novēršanai.

Šodien LNT pārstāvji prezentēja Padomei šo turpmāko pasākumu plānu, kas paredz konkrētas darbības, t.sk. dubulto kontroli saistībā ar reklāmas izvietošanu un kvotām, iepriekšējo reklāmas satura un tehniskās kvalitātes izvērtēšanu, reklāmas atdalīšanu, uzskaites darba uzlabošanu u.tml.

Ņemot vērā LNT labo gribu un veiktos uzlabojumus, Padome nolēma- nesodīt raidorganizāciju ar naudas sodu, bet izteikt brīdinājumu.

Brīdinājumu saņēma arī SIA „PIRMAIS BALTIJAS KANĀLS” programma PBK par tulkojumu nenodrošināšanu latviešu valodā.

Savukārt, uzklausot Monitoringa centra ziņojumus par SIA „TV 3 Latvia” seriālā „Ugunsgrēks” , SIA „STAR FM” programmā „Zoopasta” un LR 1 raidījumā „Sieviešu klubs” konstatēto slēpto reklāmu, Padome nolēma visos gadījumos ierosināt administratīvas lietas.

Vēl Padome izdarīja virkni pārreģistrāciju, atjaunošanu un grozījumu apraides atļaujās:

* pamatojoties uz Ministru Kabineta 2008.gada 2.septembra noteikumiem un SIA „TV 3 Latvia” šā gada 7.jūnija iesniegumu, Padome nolēma – pārreģistrēt raidorganizācijas apraides atļauju, nosakot, ka SIA „TV 3 Latvia” ir tiesības izplatīt veidoto programmu ciparu formātā SIA „Lattelecom” tīklā bezmaksas paketē;
* pārreģistrēt SIA „Talsu televīzija” apraides atļauju ar tiesībām izplatīt veidoto programmu ciparu formātā SIA „Lattelecom” tīklā;
* atjaunot televīzijas raidorganizācijai SIA „Rūjienas TV” apraides atļauju un retranslācijas atļauju;
* atjaunot televīzijas raidorganizācijām - SIA „Ogres televīzija”, SIA „Televīzijas studija „TV Spektrs” un SIA „Skrundas TV” apraides atļaujas;

Padome izsniedza apraides atļauju radio raidorganizācijai SIA „Latviešu radio” programmas apraidei Liepājas 92,5 MHz frekvencē un SIA „Latvijas Mobilais Telefons” speciālo atļauju kabeļtelevīzijas darbībai.

Informāciju sagatavoja:
Dārija Juškeviča
Tālr. 67 221 848

avots: www.nrtp.lv
Aplūkot arhīvā:
NRTP 
Komentāri
Norm #1 Norm
13/06/2010 02:33:17

Quote

SIA „Latvijas Mobilais Telefons” speciālo atļauju kabeļtelevīzijas darbībai

LMT buus tagad arii kabeljos?
Dexs #2 Dexs
13/06/2010 19:00:01
Varbūt tas ir saistīts kaut kas ar DVB-H?
princ_fm #3 princ_fm
14/06/2010 03:29:28
Tieši tā!Cool
R
#4 Rolands Strautmalis
15/06/2010 14:04:45
Latviešu Radio Liepājā raida 95,2 MHz nevis 92,5 MHz!

73!
Pievienot komentāru
Vajadzēs gan ielogoties lai komentētu.
Vērtējums
Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.

Nav neviens izteicis vērtējumu.
Jaunākie komentāri
· Komentēšu šo vien...
· Gan jau kāds to pro...
· NEPLP vadītaja reak...
· https://anrijs.lv/me...
· Rolands Strautmalis,...
· Viktorīna. Pavisa...
· Ja kādam no jums fo...
· Tad sanāk ka pārē...
· Visām septiņām ir...
· Vai ir kādas izmai...
Meklētājs
Ko meklēsi:
©
Lietotāji Onlainā
· Viesi Onlainā: 51

· Lietotāji Onlainā: 0

· Kopā reģistrējušies: 320
· Jaunākais lietotājs: Igo
Ielogoties
Lietotājs

Parole



Neesi vel lietotājs?
Spied šeit lai reģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Jaunākie Foto Komentāri
Bullet icon Rolands Strautmalis, g...
Bullet icon Viktorīna. Pavisam ...
Bullet icon Ja kādam no jums foru...
Bullet icon Tad sanāk ka pārēj...
Bullet icon Visām septiņām ir u...
Jaunākās bildes
Amatieru retranslators DMR sakariem.
Amatieru retranslato...

DMR retranslators
DMR retranslators

DMR retranslatora un Meshcore antenas.
DMR retranslatora un...

Zilākalna tornis.
Zilākalna tornis.

LVRTC Valmiera
LVRTC Valmiera

TV, Radio retranslācijas auto
TV, Radio retranslā...

RDS "Inovonics 701"
RDS "Inovonics 701"

RDS "Inovonics 701"
RDS "Inovonics 701"

RDS "Inovonics 701"
RDS "Inovonics 701"

LX90RTL_1
LX90RTL_1

Links uz mūsu baneri
HTML kods uz freefm.lv mājas lapu.

Free FM