Free FM banner
29 Augusts 2026
Saules Aktivitāte
Saules Aktivitāte
Draugi
People.lv Near-Space Program
Latvijas radiostaciju ceļvedis
Legacy SAT - Ieskats satelītu televizijas vēsturē
IBM Kolekcija - Projekts kurā tiek tīrīta un restaurēta IBM ražotāja tehnika.
Aktuāls Jautājums
Kādu interneta radio izvēlaties klausīties ikdienā?

LV vietējo radio piedāvāto

Ārzemju radio piedāvāto

Neklausos interneta radio

Šodienas jubilāri:
Šodien nav jubilāru
Čats
You must login to post a message.

27/11/2023 02:08
Paldies.

26/11/2023 20:38
Prozīt Princ. Cool

10/05/2023 23:09
Yahoo Hip Hip , Urā!

05/03/2023 03:02
Pateicos! Galvenais, ka nozarē viss joprojām notiek. Tie, kam jābūt īstajos brīžos pie uztvērējiem, tur arī ir! 73!

04/03/2023 23:53
Turpinot tradīciju, Roland sumināts. 73

28/11/2022 11:07
Paldies 73

27/11/2022 01:01
Normāls čatiņš... Normund, apsveicu un 73!

05/03/2021 00:39
Paldies! Lieliska DX dāvana 50. dzimšanas dienā bija aizpagājušās nakts profilakse Zaķusalā! 73!

04/03/2021 20:19
Roland, Sumināts! Lai intresanti DX!

27/11/2020 13:57
Paldies, Roland!

MTG: strauji ir augusi krievu valodā raidošo kanālu auditorija.

TV ziņas«Situācija ar aprīļa datiem jāskatās plašākā kontekstā – līdz ar izmaiņām Lattelecom interaktīvās televīzijas piedāvājumā no 2.aprīļa, strauji ir augusi krievu valodā raidošo kanālu auditorija. Krieviski raidošo kanālu spēks ir pieaudzis, jo tos sākuši skatīties vairāk latviešu, un šobrīd viņus turpina sasniegt tendenciozā informācija no Krievijas mediju telpas,» tā, lūgta komentēt pētījumu kompānijas TNS aprīļa TV kanālu auditorijas mērījumus, biznesa portālam Link norādīja mediju grupas Modern Times Group pārstāve Marta Zandersone.

Jāatgādina - pētījums apliecina: kanāls TV3 zaudējis auditoriju un pirmo vietu TV topā. Skatītākais kanāls šā gada aprīlī bijis PBK, kura vērošanai veltīti 11,6% no visa kopējā TV skatīšanās laika. Otrs skatītākais kanāls bija TV3, kura vērošanai veltīti 10,8% no kopējā TV skatīšanās laika. Vēl šā gada martā skatītākais kanāls bija TV3 ar 12,1% lielu skatīšanās laika daļu.

«Prognozēt notikumu attīstību šobrīd ir grūti, jo to ietekmē fakts, ka ar Lattelecom nav noslēgts līgums, un grūti pateikt, cik ilgi viņi nebūs ar mieru nākt pretī un noslēgt jaunu līgumu,» sacīja M. Zandersone.

Pēc viņas vārdiem, aprīlis skaidri apliecinājis, ka «TV3 skatītāji nav gatavi atteikties no viņus interesējošā Latvijā veidotā satura, un to atrod TVPlay video portālā un aplikācijā. Šobrīd nedēļas auditorijas pieaugums TVPlay ir aptuveni 40%, salīdzinot vidējo apmeklētāju skaitu martā un aprīlī.»

Trešajā vietā aprīlī, ar 9,3% lielu skatīšanās laika daļu katrs, ierindojušies kanāli LNT un NTV Mir Latvija. Kanāla LTV1 skatīšanās laika daļa bija 8,1%, kanāla TV5 - 5%, kanāla REN Baltija - 4,9%, kanāla 3+ - 4,5% un kanāla TV6 - 3,1%. Kanālam LTV7 veltīti 2,7%, kanālam RTR Planeta Baltija - 1,7%, Kanālam 2 - 1,0% un kanālam FOX - 0,7%.

TNS mediju pētījumu lielo klientu direktors Mārtiņš Traubergs komentēja: «Kā jau bija paredzams, aprīlī notikušas vērā ņemamas izmaiņas kanālu auditorijās. Pēc kanāla TV3 pārstāšanas raidīt Lattelecom Interaktīvajā televīzijā, kanāls ir zaudējis daļu auditorijas. Tāpat arī kanāla RTR Planeta Baltija aizliegums raidīt tuvākos trīs mēnešus ir nesis kanālam ievērojamu auditorijas kritumu. Ņemot vērā šos, kā arī visus pārējos ārējos faktorus, kas var ietekmēt TV skatīšanās paradumus, piemēram, sezonalitāte, siltāka laika iestāšanās, kad pie TV ekrāniem tiek pavadīts ievērojami mazāks laiks, nekā, piemēram, ziemā, kā arī ģeopolitiskos notikumus Ukrainā, lielākie ieguvēji ir bijuši krievu valodā raidošie kanāli.»
Kā vēstīts, mediju grupai Modern Times Group (MTG) un Lattelecom neizdevās panākt vienošanos par jaunu līgumu, tādēļ kopš 2.aprīļa Lattelecom interaktīvās televīzijas lietotājiem vairs nav pieejams kanāls TV3.

AVOTS: www.db.lv
Aplūkot arhīvā:
Komentāri
Nav neviena komentāra.
Pievienot komentāru
Vajadzēs gan ielogoties lai komentētu.
Vērtējums
Rating is available to Members only.
Please Login or Register to vote.

Nav neviens izteicis vērtējumu.
Jaunākie komentāri
· Dīvains laiki atgri...
· Komentēšu šo vien...
· Gan jau kāds to pro...
· NEPLP vadītaja reak...
· https://anrijs.lv/me...
· Rolands Strautmalis,...
· Viktorīna. Pavisa...
· Ja kādam no jums fo...
· Tad sanāk ka pārē...
· Visām septiņām ir...
Meklētājs
Ko meklēsi:
©
Lietotāji Onlainā
· Viesi Onlainā: 40

· Lietotāji Onlainā: 0

· Kopā reģistrējušies: 320
· Jaunākais lietotājs: Igo
Ielogoties
Lietotājs

Parole



Neesi vel lietotājs?
Spied šeit lai reģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Jaunākie Foto Komentāri
Bullet icon Rolands Strautmalis, g...
Bullet icon Viktorīna. Pavisam ...
Bullet icon Ja kādam no jums foru...
Bullet icon Tad sanāk ka pārēj...
Bullet icon Visām septiņām ir u...
Jaunākās bildes
Amatieru retranslators DMR sakariem.
Amatieru retranslato...

DMR retranslators
DMR retranslators

DMR retranslatora un Meshcore antenas.
DMR retranslatora un...

Zilākalna tornis.
Zilākalna tornis.

LVRTC Valmiera
LVRTC Valmiera

TV, Radio retranslācijas auto
TV, Radio retranslā...

RDS "Inovonics 701"
RDS "Inovonics 701"

RDS "Inovonics 701"
RDS "Inovonics 701"

RDS "Inovonics 701"
RDS "Inovonics 701"

LX90RTL_1
LX90RTL_1

Links uz mūsu baneri
HTML kods uz freefm.lv mājas lapu.

Free FM