Free FM banner
April 13 2024
Saules Aktivitāte
Saules Aktivitāte
Draugi
People.lv Near-Space Program
Latvijas radiostaciju ceļvedis
Legacy SAT - Ieskats satelītu televizijas vēsturē
IBM Kolekcija - Projekts kurā tiek tīrīta un restaurēta IBM ražotāja tehnika.
Aktuāls Jautājums
Kuram būtu jāuzvar 100.0 Mhz apraides konkursā Rīgā?

All Media Latvia

Radio SWH

Radio Duo

Radio TEV

Radio Skonto

EHR

Cits

Šodienas jubilāri:
Šodienas jubilāri Jurijs Dimbovskis
Čats
You must login to post a message.

27/11/2023 02:08
Paldies.

26/11/2023 20:38
Prozīt Princ. Cool

10/05/2023 23:09
Yahoo Hip Hip , Urā!

05/03/2023 03:02
Pateicos! Galvenais, ka nozarē viss joprojām notiek. Tie, kam jābūt īstajos brīžos pie uztvērējiem, tur arī ir! 73!

04/03/2023 23:53
Turpinot tradīciju, Roland sumināts. 73

28/11/2022 11:07
Paldies 73

27/11/2022 01:01
Normāls čatiņš... Normund, apsveicu un 73!

05/03/2021 00:39
Paldies! Lieliska DX dāvana 50. dzimšanas dienā bija aizpagājušās nakts profilakse Zaķusalā! 73!

04/03/2021 20:19
Roland, Sumināts! Lai intresanti DX!

27/11/2020 13:57
Paldies, Roland!

Jaunas raidsabiedrības

Ziņas1993. gada beigās radiopārraides uzsāk divas jaunas raidsabiedribas - RADIO RĪGA-JŪRMALA. kas raidīs 106,2 MHz frekvencē, un Latvijas Kristīgais radio - 101,9 MHz frekvencē. Nākamajā gadā plānota ari BBC ziņu retranslācija, kurām raidīšanas frekvence vēl nav piešķirta. Par to BNS informēja Latvijas Radio un televīzijas padomes (LRTP) tehniskie speciālisti Ilmārs Slaidiņš un Aivars Mauriņš.

Sāk skanēt Radio Skonto

Radio ziņas(Rīga, 15.dec). Trešdien pīkst. 20 radio vilnī FM 107,2 sāka skanēt Radio Skonto, kurš turpmāk šajā vilnī skanēs visu diennakti. Radio Skonto aptvers auditoriju 120 km rādiusā ap Rīgu. Bez mūzikas šajā radio vilnī būs ari ziņas, raidījumi bērniem, oriģinālprogrammas un intervijas ar katras dienas populārāko cilvēku, Dienai teica Radio Skonto reklāmas direktors Gints Baumanis.

Labvakar! Raida Smiltenes televīzija

TV ziņasReiz bija... Tā sākas pasakas ar laimīgām un ne tik laimīgām beigām Valkai reiz bija Gunārs Liedags "Viņam pateicoties, kinoteātrī notika brīnišķīgi kinodraugu kluba sarīkojumi, ar skatītājiem sarunājās populārākie aktieri, bija iespēja noskatīties labākās latviešu un ārzemju mākslas filmas. Liedags paspēja daudz, līdz atdūrās pret barjeru, aiz kuras sākās naudas trūkums. Kino no rajona budžeta ailes pavisam izslīdēja laukā un, šķiet, nevienam tā problēmas", izņemot pašus kinodarbiniekus, tā īsti nesāpēja. Nesāpēja arī Liedaga, šī nemiera gara un dullo ideju autora ieguldītais milzīgais darbs Valkas kino attīstībā. Grūtākā vietā tika iets vieglākais ceļš — Valkas kinoteātrī iekārtoja atpūtas centru. Diemžēl arī tā ienākumi nespēja segt augstos telpu apkures izdevumus un pašu centru rajona valdei galu galā nācās slēgt, jo atpūtas vietā tur plauka un zēla visparastākā žūpošana.

Vai Zigmunds Skujiņš demisionēs?

NRTPTo mēs uzzināsim pēc nedēļas vai divām. Bet tagad fakti, kas varētu būt iemesls šādam Latvijas Radio un televīzijas padomes priekšsēdētāja solim. Proti, Skujiņa vārdiem runājot mums visiem, jā, jā, mums visiem, jāgatavojas sv.uig.un notikumam: atkal tiks grozīti Latvijas televīzijas programmu kanāli, Tātad, lai nodrošinātu lēmuma par visu vēlēšanu sarakstu dalībnieku vienlīdzīgām tiesīhām izmantot televīzijas ētera laiku, lai reliģiskās organizācijas, mazākumtautību pārstāvji, reģionālās televīzijas, nedzirdīgie varētu izmantot tiesības, kuras tiem paredz likums par Radio un televīziju, ar 3.maiju iespējams, ka Latvijas televīzijas 2 programma tiks pārraidīta kanālā, kurā tagad skatāma Ostankinas televīzijas programma. Bet Ostankinu redzēsim LTV2 programmas vietā — decimetru viļņu kanālā.

Ēterā radio SWH

SWH grupas ziņasSākumā tās rādiuss būs neliels kādi 10km no raidītāja vietas, taču jau no maija dzirdamība palielināsies līdz 35 km ap Rīgu. Kad tiks savests kārtībā bijušais televīzijas tornis Āgenskalnā, radio SWH varēs klausīties jau 90 km rādiusā. Tātad to dzirdēs aptuveni puse Latvijas iedzīvotāju. Vienīgais nosacījums jūsu radiouztvērējam jābūt FM diapazonam. Būtiska atšķirība no radio AA, kas jau ilgāku laiku raida FM diapazonā, būs tā, ka radio SWH jūs dzirdēsiet diskžokejus, aktuālu informāciju no notikumu vietām un licencētu, pašu sagādātu mūziku. Sīkāk par radio SWH darbību un tās pamatprincipiem pastāstīja tās direktors Zigmārs Liepiņš un programmu direktors Jānis Šipkēvics.

Drīzumā valūtas īpašnieki varēs vērot pasauli televīzijas ekrānos

Ziņas(Rīga, 19.n0v). Rīgā pakāpeniski sāk veidoties pirmais kabeļtelevīzijas tīkls. Tā skatītājiem pagaidām iespējams redzēt astoņus televīzijas kanālus: MTV, Super Channel, Pro 7, Eurosport un citus, taču jau decembrī būs redzami divpadsmit kanāli. Kā Dienai pastāstīja firmas Baltkom (tā nodarbojas ar kabeļtelevīzijas tīkla izveidi) komercdirektors Raimonds Rozenfelds, šis prieciņš gan būs pieejams tikai naudīgajam iedzīvotāju slānim, jo par kabeļtelevīzijas izmantošanu būšot jāmaksā ikmēneša abonentmaksa tāpat kā par tālruni. Summa gan par astoņu, gan par divpadsmit kanālu izmantošanu būšot 29,5 ASV dolāri mēnesī.

Videofilmas var pazust no TV ekrāniem

ZiņasRiga, 28.0kt Tuvākajās desmit dienās var tikt apturēta to televīzijas sabiedrību darbība, kas nevarēs Latvijas Radio un televīzijas padomei (LRTP) uzrādīt atbilstošus dokumentus, kas pierādītu tiesības demonstrēt dažāda satura filmas Latvijas televīzijas kanālos. Galvenā uzmanība tiekot vērsta uz kanālu IGE un KS-video darbību, kā ari uz TV Gaisma raidījumiem.

Ogres televīzijai — jubileja

Ogres TVTieši pirms gada, kad republikas TV raidītāji klusēja, pirmo reizi ar CNN ziņām sevi pieteica Ogres televīzija.

RADIO DEJAS

Radio ziņasUn iesākumā bija. MASS MEDIA (tā rakstīts vizītkartē) no Vācijas Indulis Bilzens, kas 1987 gada Mākslas dienās uz Latviju atveda īstu Rietumu diskžokeju — VVESTBAM. TAS notika Poligāfiķos. Ainārs Mieiavs un Roberts Gobziņš, kas tolaik vēl nebija EASTBAM, RAPoja, uz Rietumu diskžokeju atnākusi mākslas publika snobiski rauca degunus, vietējie diskžokeji, ari es to vidū. daudz no redzētā un dzirdētā nesaprazdami, ar speciālistu intonāciju cits citam teica: «jāāā» (Izrunājot "ā". balss iet uz leju.)

Radioviļņos kā uz šosejas: katram sava josla

ESD ziņasPar radiofrekvenču spektra civilizētu izmantošanu (Kārlis Bogens, Latvijas Valsts elektrosakaru inspekcijas direktors).

Latvijas Republikas Ministru Padome 1991. gada 13. novembrī pieņēma lēmumu nr. 341. "Par Latvijas Republikas pievienošanos Starptautiskajai elektrosakaru konvencijai". Tagad ir atjaunota Starptautiskajā elektrosakaru savienībā (lnternational Telekommunication Union ITU). Tas nozīmē, ka Latvijai ir ne tikai tiesības elektrosakaru jomā, bet ari pienākumi maksāt noteikto dalības maksu, nodrošināt konvencijas, reglamentu, rekomendāciju un citu, šīs savienības dokumentu izpildi valsts teritorijā.

Rīgas Neatkarīgais raidītājs meklē atbalstu

Radio ziņasROKVILE, MD (27. janvāri) - Amerikas Latviešu apvienība ziņo, ka ASV informācijas aģentūra (United States Information Agency, USIA) griezusies pie tās, lai lūgtu palīdzību radio un televīzijas aparātūru iegādei Rīgas Neatkarīgajam raidītājam. USIA cenšas palīdzēt šai jaunajai radio/televīzijas stacijai uzsākt savus raidījumus un jau noziedojusi signāluztvērēju ("satellite dish") viņu lietošanai.
Jaunākie komentāri
· On 11 February 2016,...
· Es arī pabrīnijos ...
· Bites internets gan ...
· I've dabbled in HD R...
· [url]https://www.fre...
· [url]https://www.fre...
· [url]https://www.fre...
· Žēl, protams, ka M...
· To padomes darbības...
· Bite jau pagaišgad ...
Meklētājs
Ko meklēsi:
©
Lietotāji Onlainā
· Viesi Onlainā: 1

· Lietotāji Onlainā: 0

· Kopā reģistrējušies: 318
· Jaunākais lietotājs: Misters88
Ielogoties
Lietotājs

ParoleNeesi vel lietotājs?
Spied šeit lai reģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Jaunākie Foto Komentāri
Bullet icon Nav ne jausmas. Varēt...
Bullet icon HF dipoliņš arī uzk...
Bullet icon Pateicos, Vladimir! 73!
Bullet icon Maksimālais starojums...
Bullet icon Sirsnīgs paldies! Var...
Jaunākās bildes
Civilās aviācijas bāka - Horvātijā
Civilās aviācijas ...

Civilās aviācijas bāka - Horvātijā
Civilās aviācijas ...

Civilās aviācijas bāka - Horvātijā
Civilās aviācijas ...

HAM 6M Tenerife
HAM 6M Tenerife

Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...

Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...

Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...

Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...

Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...

Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...

Statistika
Links uz mūsu baneri
HTML kods uz freefm.lv mājas lapu.

Free FM