March 22 2023 07:52:53
Saules Aktivitāte
Saules Aktivitāte
Draugi
People.lv Near-Space Program
Latvijas radiostaciju ceļvedis
Legacy SAT - Ieskats satelītu televizijas vēsturē
IBM Kolekcija - Projekts kurā tiek tīrīta un restaurēta IBM ražotāja tehnika.
Aktuāls Jautājums
Kādiem masu medijiem dod priekšroku ikdienā?

Radio

TV

Podkāsti

Cits

Šodienas jubilāri:
Šodien nav jubilāru
Čats
Vajadzēs gan ielogoties lai čatotu.

05-03-2023 02:02
Pateicos! Galvenais, ka nozarē viss joprojām notiek. Tie, kam jābūt īstajos brīžos pie uztvērējiem, tur arī ir! 73!

04-03-2023 22:53
Turpinot tradīciju, Roland sumināts. 73

28-11-2022 10:07
Paldies 73

27-11-2022 00:01
Normāls čatiņš... Normund, apsveicu un 73!

04-03-2021 23:39
Paldies! Lieliska DX dāvana 50. dzimšanas dienā bija aizpagājušās nakts profilakse Zaķusalā! 73!

04-03-2021 19:19
Roland, Sumināts! Lai intresanti DX!

27-11-2020 12:57
Paldies, Roland!

26-11-2020 02:37
Normund, apsveicu dzimšanas dienā! 73!

26-11-2018 13:42
Paldies! Wink

26-11-2018 09:36
Daudz laimes dzimšanas dienā Princ_ Smile

Tags - LMT
All Tags
LMT sestdienas vakarā uz Jēkabpili nogādājusi papildu pārvietojamo bāzes staciju
Lai nodrošinātu mobilo sakaru nepārtrauktību, SIA "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) sestdienas vakarā uz Jēkabpili nogādājusi papildu pārvietojamo bāzes staciju, informēja uzņēmuma pārstāvis Valdis Jalinskis.
Lielā daļā Jēkabpils uz vairākām dienām pārtrūkuši LMT nodrošinātie sakari.
Uz vairākām dienām lielā daļā Jēkabpils plūdu dēļ pārtrūks mobilo sakaru operatora SIA "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) nodrošinātie sakari, informēja uzņēmuma pārstāvis Valdis Jalinskis.
VAS "Elektroniskie sakari" sadarbībā ar "SAF Tehnika" un "LMT" izstrādā risinājumu radiofrekvenču spektra mērīšanai, izmantojot dronu.
VAS "Elektroniskie sakari", mikroviļņu iekārtu ražotājs AS "SAF Tehnika" un tehnoloģiju inovāciju uzņēmums LMT veikuši pētījumu un izstrādājuši unikālu risinājumu radiofrekvenču spektra parametru mērīšanai, pielietojot dronu. Radītais risinājums ļauj veikt mērījumus maksimāli tuvu bāzes stacijās esošajām datu pārraides antenām un nodrošināt precīzus rezultātus, kādus nav iespējams iegūt, veicot mērījumus no zemes.
Brīdina! Tehnisku iemeslu dēļ iespējami mobilo balss sakaru traucējumi.
Daļai mobilo sakaru operatoru klientu tehnisku iemeslu dēļ ir iespējami balss sakaru traucējumi - pārtrūkst zvana savienojums, apliecināja mobilo sakaru operatoru pārstāvji.
'MikroTik' un 'LMT' kopīgi izstrādājuši jaunu rūteri.
Latvijas uzņēmumi "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) un "MikroTik" kopīgi radījuši jaunu rūteri "MikroTik LMT LTE18". Tas pilnībā izstrādāts un ražots Latvijā, informē LMT.
LMT veicis unikālu pārrobežu dronu lidojumu.
Tiek lēsts, ka nākotnē ap 70% no visiem bezpilota gaisa kuģu komerciālajiem lidojumiem notiks ārpus pilota tiešas redzamības. Pagaidām šādu lidojumu veikšana saistās ar virkni nezināmo, tostarp mobilā tīkla pārklājumu gaisā.
LMT prezidents: 5G ir industriāla tehnoloģija, ne plašai sabiedrībai Replay.lv
5G interneta tīkls nav paredzēts plašai sabiedriskai lietošanai, bet gan pārsvarā industriālo un tehnoloģisku procesu vadībai – intervijās LTV raidījumā “Rīta Panorāma” un Latvijas Radio skaidroja mobilo sakaru operatora "Latvijas mobilā telefons" (LMT) prezidents Juris Binde.
LMT un «Tele2» šonedēļ dažviet Latvijā iedarbina 5G tīklu
Mobilo sakaru operatori "Latvijas mobilais telefons" (LMT) un “Tele2” šonedēļ atsevišķās Latvijas vietās iedarbinājuši 5G tīklu, informēja uzņēmumos.
Ļubova Švecova: LMT, "Tet" un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?
Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka LMT un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir, Satiksmes ministrija, Ekonomikas ministrija un "Telia Company", ir apsprieduši jautājumus par "Tet" un LMT nākotnes perspektīvām. Pirmā reakcija uz šo ziņu bija: "Atkal!" Diskusijas par to, vai, ko un kā darīt ar vieniem no valstij vērtīgākajiem un vienlaikus sarežģītākajiem aktīviem, nerimst jau gadus padsmit. Bet es vēlos uz šo tēmu paskatīties no mazliet cita aspekta – kontekstā ar tikpat intensīvi publiskajā telpā uzturētu tēmu kā "sabiedriskie mediji".
LMT pirmo reizi Latvijā demonstrē 5G tīkla darbību.
"Latvijas Mobilais Telefons" (LMT) pirmo reizi Latvijā sadarbībā ar tīkla infrastruktūras ražotāju "Nokia" un tehnoloģiju kompāniju "Intel" demonstrēja testa 5G tīklu.
Premjers Davosā sarunās ar «Telia» cer atrisināt jautājumus par LMT un "Lattelecom" tālāko attīstību
Ministru prezidents Māris Kučinskis (ZZS), uzturoties Davosā, cer ar telekomunikāciju uzņēmumu "Latvijas mobilais telefons" (LMT) un "Lattelecom" līdzīpašnieku "Telia Company" ("Telia") atrisināt jautājumus par uzņēmumu tālāko attīstību.
LMT iegūst 5G frekvences
Šodien Latvijas Mobilais Telefons (LMT) ieguvis divas 5G frekvenču joslas Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) rīkotajā izsolē. Tas ļaus LMT turpināt 5G attīstību, un kopā ar tīkla tehnoloģiju ražotāju Nokia būt starp pirmajiem pasaulē 5G ieviešanā.
LMT bāzes staciju darbu nodrošinās saules paneļu baterijas
Latvijas Mobilais Telefons (LMT) Cēsīs un Jēkabpilī uzstādījis saules baterijas, kas ražos zaļo enerģiju LMT bāzes stacijām, informē LMT preses sekretāre Elīna Lidere.
"Telia Company" apsver iespēju tai piederošās LMT akcijas nodot viena uzņēmuma īpašumā
Mobilo sakaru operatora "Latvijas mobilais telefons" (LMT) līdzīpašnieks "Telia Company" ("Telia") apsver iespēju tai piederošās LMT akcijas, kuras pašlaik pārvalda vairākas juridiskās vienības, nodot viena uzņēmuma īpašumā, sacīja "Telia" par sabiedriskajām attiecībām atbildīgā Latvijā Olga Šihmane.
Eksperti: Valdībai pēc iespējas ātrāk jāatgriežas pie jautājuma par LMT un "Lattelecom"
Lai gan novembra sākumā valdība nolēma neatbalstīt telekomunikāciju operatoru "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) un "Lattelecom" apvienošanu, valdībai pie jautājuma par abu uzņēmumu nākotni būtu jāatgriežas pēc iespējas ātrāk, aģentūras LETA rīkotajā diskusijā norādīja nozares eksperti.
Valdība nolemj neapvienot LMT un "Lattelecom"
Valdība šodien nolēma neatbalstīt SIA "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) un SIA "Lattelecom" apvienošanu, šodien žurnālistiem sacīja ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V).
"Telia Company": ja LMT un "Lattelecom" neapvienos, mūs vairāk interesēs peļņa, nevis investīcijas
Ja notiks "Lattelecom" un LMT apvienošana, Zviedrijas un Somijas telekomunikāciju uzņēmums "Telia Company" būtu gatavs akceptēt milzu investīcijas šajā uzņēmumā, bet, ja dialogs beigsies bez rezultātiem, to daudz vairāk interesētu nevis investīcijas, bet gan peļņas gūšana – intervijā laikrakstam "Diena" neslēpj kompānijas valdes loceklis Roberts Andersons.
KPMG piedāvā izveidot tehnoloģiskās izaugsmes čempionu, apvienojot LMT un Lattelecom
Auditorkompānija KPMG valdībai piedāvā izveidot tehnoloģiskās izaugsmes čempionu, apvienojot SIA Latvijas Mobilais telefons (LMT) un SIA Lattelecom, šodien žurnālistiem pastāstīja ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens (V).
Auditors iesaka apvienot LMT un "Lattelecom"
Privatizācijas aģentūra nolīgta auditorkompānija "KPMG", kas izvērtēja iespējamo rīcību ar "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) un "Lattelecom", rosina abus uzņēmumus apvienot un akcijas tirgot biržā, vēsta Latvijas Radio.
Naktīs uz otrdienu un trešdienu iespējami LMT datu pārraides traucējumi.
Naktīs uz otrdienu un trešdienu iespējami traucējami operatora "Latvijas Mobilais telefons" LMT datu pakalpojumu darbībā, liecina uzņēmuma mājaslapā pieejamā informācija.
LMT ierīko pirmo ar 5G tehnoloģiju savietojamo bāzes staciju Latvijā.
AS "Latvijas Mobilais Telefons" (LMT) Latvijas Universitātes jaunajā Dabaszinātņu centrā Torņakalnā uzstādījis pirmo ar 5G tehnoloģiju savietojamo mobilo sakaru bāzes staciju Latvijā, informēja uzņēmumā.
«Latvijas Mobilais telefons» Rīgā ieviesīs stāvvietu meklēšanas risinājumu.
Telekomunikāciju operators «Latvijas Mobilais telefons» (LMT) sadarbībā ar mašīnredzes tehnoloģiju uzņēmumu «4SmartStreets» izstrādājis mākslīgā intelekta stāvvietu meklēšanas risinājuma prototipu, kas ļauj autovadītājam tiešsaistē atrast brīvu stāvvietu pilsētvidē un nodrošina navigāciju uz to.
Gulbis: "Lattelecom" un LMT apvienošanās nākotnē ir neizbēgama
Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmuma "Lattelecom" un mobilo sakaru operatora "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) apvienošanās nākotnē ir neizbēgama, šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta panorāma" atzina "Lattelecom" valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.
LMT vienojas ar 'Nokia' par 5G testiem Latvijā.
Gatavojoties piektās paaudzes mobilo sakaru tīkla (5G) ieviešanai, kas nodrošinās būtisku datu pārraides ātruma pieaugumu, AS "Latvijas Mobilais Telefons" (LMT) panācis vienošanos ar Somijas mobilo tehnoloģiju uzņēmumu "Nokia" par 5G tīkla testu nodrošināšanu, atbildot uz portāla "Delfi" jautājumu, apstiprināja LMT prezidents Juris Binde.
LMT nav vçl novçrsis problçmu ar "Google" meklçtâju
Problçma, kuras dçï meklçtâjprogramma "Google" no "Latvijas Mobilâ telefona" (LMT) mobilo datu tîkla nâkoðos meklçðanas pieprasîjumus uzskata par robota ìenerçtiem, un tâdçjâdi prasa ievadît burtu kodu, vçl nav pilnîbâ novçrsta.
LMT problçmas ar «Google» meklçtâju sola novçrst novembra laikâ.
Problçmu, kuras dçï meklçtâjprogramma «Google» no «Latvijas Mobilâ telefona» (LMT) mobilo datu tîkla nâkoðos meklçðanas pieprasîjumus uzskata par robota ìenerçtiem, un tâdçjâdi prasa ievadît burtu kodu, tiks novçrsta novembra laikâ, sacîja LMT viceprezidents Ingmârs Pûíis.
Apstiprina izmaiòas retranslâcijas un apraides atïaujâs
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 22. septembra sçdç apstiprinâja grozîjumus SIA "Latvijas Mobilais Telefons" izsniegtajâ retranslâcijas atïaujâ, papildinot retranslçjamo programmu sarakstu ar vairâkâm programmâm ("Latvijas ðlâgerkanâls", "Mûzikas video", "Kidzone" un citas).
Ogrç no sakaru toròa nokrît vîrietis
Pagâjuðâ nedçïâ, 14.septembrî, Ogres novada paðvaldîbas policijas darbinieki devuðies uz LMT sakaru torni pie Ogres dzelzceïa stacijas, kur bija uzkâpis vîrietis.
LMT peïòa pçrn - 17,201 miljons eiro; apgrozîjums pieaug par 4,8%
Mobilo sakaru operatora "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) apgrozîjums pagâjuðajâ gadâ pieauga par 4,8% salîdzinâjumâ ar 2014.gadu un bija 151,347 miljoni eiro, bet kompânijas peïòa samazinâjusies par 12,1% - lîdz 17,201 miljonam eiro, liecina datubâzç "Lursoft" publiskotâ informâcija.
LMT klienti sûdzas par pârtrûkuðiem sakariem; LMT iesaka pârstartçt telefonus
Mobilo sakaru operatora LMT klienti sociâlajâ tîmeklî "Twitter" sûdzas par Rîgâ pârtrûkuðiem sakariem. Pats LMT pagaidâm nav informçjis klientus par traucçjumu iemesliem, bet, zvanot uz LMT bezmaksas informatîvo tâlruni, klienti tiek informçti, ka «atseviðíâs vietâs Latvijâ iespçjami interneta un balss sakaru darbîbas pârtraukumi. Strâdâjam pie situâcijas risinâjuma un pateicamies par sapratni!»
Konkurences padome atzinîgi vçrtç valdîbas izvçlçto pieeju Lattelecom un LMT
Konkurences padome atzinîgi vçrtç valdîbas izvçlçto pieeju - rûpîgi izpçtît un izvçrtçt turpmâko valsts rîcîbu attiecîbâ uz Lattelecom un LMT aktîviem nâkotnç. Tas ir bûtiski, ka valsts uzskata par svarîgu izvçrtçt un lîdzsvarot vispârçjos finansiâlos ieguvumus no aktîvu pârdoðanas, samçrojot tos ar brîvas un godîgas konkurences saglabâðanas nepiecieðamîbu ðajâ nozarç, kâ arî ar patçrçtâju interesçm. Patçrçtâji ir ieguvçji no paðreizçjâs konkurences cîòas telekomunikâciju tirgû, tâdçjâdi spçjot iegâdâties kvalitatîvus pakalpojumus par cenâm, kas ir vienas no zemâkajâm Eiropâ.
LMT un "Lattelecom" turpinâs darbu atseviðíi
Telekomunikâciju uzòçmumi SIA "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) un SIA "Lattelecom" turpinâs darbu kâ lîdz ðim - atseviðíi, ðodien lçma valdîba. Ðodien (19.04.2016) valdîbas sçdes slçgtajâ daïâ ministri skatîja Ekonomikas ministrijas sagatavoto informatîvo ziòojumu par abu uzòçmumu kapitâla daïu pârvaldîðanu, kas paredzçja divus scenârijus - uzòçmumus apvienot vai saglabât paðreizçjo situâciju. Valdîba deva priekðroku otrajam variantam.
Valdîba plâno pieòemt lçmumu par LMT un "Lattelecom" nâkotni
Otrdien, 19. aprîlî, valdîba plâno pieòemt lçmumu par turpmâko rîcîbu ar SIA "Lattelecom" un SIA "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) kapitâla daïâm, liecina Ministru kabineta (MK) dienas kârtîba.
LMT ienâk mâjas televîzijas biznesâ.
Telekomunikâciju operators «Latvijas Mobilais telefons» (LMT) veido «LMT mâjas televîziju», kas ir Latvijâ pirmâ viedtelevîzija, ðodien informçja LMT valdes priekðsçdçtâjs Juris Binde.
"Lattelecom" un LMT darbîbas uzlaboðanu varçtu turpinât uz esoðâs îpaðnieku modeïa bâzes
Telekomunikâciju uzòçmumu SIA "Lattelecom" un SIA "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) darbîbas uzlaboðanu varçtu turpinât uz esoðâs îpaðnieku modeïa bâzes, informçja Ekonomikas ministrijâ (EM).
Kas netiek pateikts par Lattelecom un LMT apvienoðanu.
Latvijas valdîba augustâ uzdeva Privatizâcijas aìentûrai sazinâties ar SIA Lattelecom un SIA Latvijas Mobilais telefons (LMT) lîdzîpaðniekiem TeliaSonera, lai saòemtu oficiâlu piedâvâjumu abu uzòçmumu attîstîbai.
LMT par 'Bites' drûmajâm prognozçm: ziòas par manu nâvi ir nedaudz pâragras
Telekomunikâciju operatora "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) valdes priekðsçdçtâjs Juris Binde nepiekrît sava konkurenta "Bite" vadîtâja Freda Renèaka prognozçm, ka pçc desmit gadiem Latvijâ nebûs ne "Bites", ne arî LMT un "Tele2".
"Bite": LMT un "Lattelecom" apvienoðanâs varçs izspiest no tirgus jebkuru
Apvienotajam "Latvijas Mobilâ telefona" (LMT) un "Lattelecom" uzòçmumam bûs tâda dominance cenâs un mârketingâ, ka tas varçs izspiest no tirgus jebkuru, sacîja telekomunikâciju uzòçmuma "Bite" vadîtâjs Freds Renèaks.
"LMT Straumi" varçs skatîties arî ârpus Latvijas teritorijas
Ðodien notikuðajâ Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) sçdç telekomunikâciju uzòçmums "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) saòçmis atïauju raidît mobilo televîziju "LMT Straume" arî ârpus Latvijas teritorijas, informçja NEPLP pârstâvji.
Informâcija par NEPLP sçdi 22. maijâ
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 22. maija sçdç, konkursâ par apraides tiesîbu pieðíirðanu komerciâla elektroniskâ plaðsaziòas lîdzekïa darbîbai vietçjas radio programmas veidoðanai Ventspilî 93,7 MHz frekvencç, par uzvarçtâju atzina AS ´Radio SWH¡ (programma ´Radio SWH Gold¡). Konkursu par apraides tiesîbu pieðíirðanu vietçjâs radio programmas veidoðanai latvieðu valodâ Ventspilî NEPLP izsludinâja 5. martâ.
Ziòo par problçmâm ar zvaniem LMT tîklâ.
Ceturtdienas pievakarç bija vçrojamas problçmas ar zvaniem mobilo sakaru operatora «Latvijas Mobilais» (LMT) tîklâ, novçroja aìentûra BNS.
Valdîbas darba grupa izskata LMT un Lattelecom apvienoðanu .
Ar Ministru kabineta rîkojumu izveidotâ darba grupa, kurâ ietilpst ekonomikas, finanðu un satiksmes ministri, neuzskata par nepiecieðamu patlaban atsavinât valsts kapitâla daïas telekomunikâciju uzòçmumos SIA «Latvijas Mobilais telefons» (LMT) un SIA «Lattelecom», biznesa portâlu «Nozare.lv» informçja Ekonomikas ministrija (EM).
Ko nozîmç LMT tçla maiòa?
Par vçrienîgâm izmaiòâm ðonedçï paziòoja mobilo sakaru operators «Latvijas Mobilais telefons» (LMT). Viena no lielâkajiem datu pârraides pakalpojumu nodroðinâtâjiem Latvijâ SIA «Latnet Serviss» pârdoðanas departamenta vadîtâjs Vladislavs Gurmans TVNET atzina, ka pârmaiòas var nopietni palielinât pârdoðanas apjomus, bet var arî sabojât esoðo tçlu.
LMT par nâkotnes tehnoloìijâm un 4G tîklu
Mobilo sakaru operators "Latvijas Mobilais telefons" (LMT), kas ðodien pavçstîja par logo maiòu, nâkotnç varçtu kïût par maksas televîzijas pakalpojumu sniedzçju, tâpat kâ kabeïtelevîzijas operatori "Baltcom" un "Izzi" vai "Lattelecom" ar savu interaktîvo televîziju, biznesa portâlam "Nozare.lv" teica LMT viceprezidents mârketinga un biznesa attîstîbas jautâjumos Ingmârs Pûíis.
LMT un Latvijas valsts meži
LMT un Latvijas valsts meži
kaut kur mežā...
Jaunākie komentāri
· Bite jau pagaišgad p...
· "Pagaidām pirmais te...
· Latvijas radio 2 sig...
· Būs interesanti kā E...
· Koeru palaists jauns...
· Lieliski jaunumi. Ne...
· Oho. Interesanti, va...
· martinsh bet paklaus...
· Yahoo jau 90tos bij ...
· Mūsējie gan paspēja ...
Meklētājs
Ko meklēsi:
Lietotāji Onlainā
· Viesi Onlainā: 9

· Members Online: 0

· Total Members: 313
· Jaunākais lietotājs: MrToastMan
Ielogoties
Lietotājs

ParoleFacebook login

Neesi vel lietotājs?
Spied šeit lai reģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Jaunākie Foto Komentāri
Bullet icon Nav ne jausmas. Varētu...
Bullet icon HF dipoliņš arī uzkari...
Bullet icon Pateicos, Vladimir! 73!
Bullet icon Maksimālais starojums ...
Bullet icon Sirsnīgs paldies! Varb...
Jaunākās Bildes
Civilās aviācijas bāka - Horvātijā
Civilās aviācijas bā...
Civilās aviācijas bāka - Horvātijā
Civilās aviācijas bā...
Civilās aviācijas bāka - Horvātijā
Civilās aviācijas bā...
HAM 6M Tenerife
HAM 6M Tenerife
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Statistika
Links uz mūsu baneri
HTML kods uz freefm.lv mājas lapu.

Free FM