January 28 2021 12:55:15
Saules Aktivitāte
Saules Aktivitāte
Draugi
People.lv Near-Space Program
Latvijas radiostaciju ceļvedis
Legacy SAT - Ieskats satelītu televizijas vēsturē
IBM Kolekcija - Projekts kurā tiek tīrīta un restaurēta IBM ražotāja tehnika.
YL2CP Web site
Aktuāls Jautājums
Vai Covid-19 karantīnas laikā ir mainijušies jūsu radio klausīšanās paradumi?

Jā, klausos radio biežāk

Jā, vispār vairs neklausos

Nē, viss kā agrāk

Kas ir Covid-19 un kas ir radio?

Šodienas jubilāri:
Šodien nav jubilāru
Čats
Vajadzēs gan ielogoties lai čatotu.

27-11-2020 12:57
Paldies, Roland!

26-11-2020 02:37
Normund, apsveicu dzimšanas dienā! 73!

26-11-2018 13:42
Paldies! Wink

26-11-2018 09:36
Daudz laimes dzimšanas dienā Princ_ Smile

04-03-2018 23:52
Paldies! Godam tika atzīmēts - pagājušo nakti līdz vienpadsmitiem šodien dienā pavadīju pie uztvērēja, "neatejot no kases". 73!

04-03-2018 10:35
Rolands Strautmalis - Sveicu!

26-11-2017 23:39
Paldies Wink

26-11-2017 21:43
princ_fm, apsveicu Tavā dienā! 73!

19-10-2017 12:50
Paldies! 73!

18-10-2017 18:34
Sveiciens vārda dienā, Roland! 73! Smile

Tags - Kašķi
All Tags
"Tas notiks visā pasaulē." Kāpēc "Google" draud pamest Austrāliju?
Austrālijas valdība apsver iespēju ieviest likumu, lai risinātu jautājumu par to, vai tehnoloģiju gigantiem būtu jāmaksā par ziņām, kas parādās meklēšanā vai tiek kopīgotas "Google" platformās. "Google" ir draudējis izstāties no Austrālijas tirgus, ja tiks pieņemts jauns likums, kas regulē tā attiecības ar ziņu izdevējiem, ziņo BBC.
Par Paula jubileju kļūdu atzīst, par Dūpiju nē – LTV vadībai jātaisnojas Saeimas komisijā
Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijai trešdien, 20. janvārī, ķeroties pie informācijas uzklausīšanas par sabiedriskā pasūtījuma 2021. gada plāna, komisijas vadītāja Artusa Kaimiņa sēdes sākumā uzdotie trīs jautājumi sabiedriskās televīzijas vadībai par dažiem pēdējā laika satura izvēles jautājumiem izvērtās par visai kaismīgu diskusiju un pārmetumiem deputātiem mediju satura ietekmēšanā. Galu galā šīm diskusijām tika veltīta lielākā sēdes daļa. Tomēr vienu kļūdu – komponista Raimonda Paula 85. jubilejas sakarā – Latvijas Televīzijas (LTV) vadība atzina, bet citus pārmetumus uzskatīja par nepamatotiem.
LATO LAPSA: SABIEDRISKĀ MEDIJA VADĪBAI – MILZU PRĒMIJAS, PĀRĒJIEM – TĒJIŅA, PLEDIŅŠ UN KRŪZĪTE
Kamēr "sabiedriskā" Latvijas Radio valde, tuvojoties radio deviņdesmit piektajai dzimšanas dienai, ir saņēmusi iespaidīgas – 5000-6000 eiro lielas prēmijas, pārējiem darbiniekiem nācies samierināties ar pieticīgākām veltēm – tējiņu un plediņu, kā arī arodbiedrības sagādātu "individualizētu krūzīti".
Apelācijas instance pilnībā attaisnojusi Ogres mēru Helmani un Robežnieku
Rīgas apgabaltiesa 3. novembrī pilnībā attaisnojusi Ogres mēru Egilu Helmani (VL-TB/LNNK) un bijušo Ogres televīzijas īpašnieks Artūru Robežnieku krimināllietā, kurā abi bija apsūdzēti izspiešanā, portālam "Delfi" apstiprināja Helmaņa aizstāvis Saulvedis Vārpiņš.
Par līdzdalību krāpšanā apsūdzēts "Tet" valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.
Jaunas apsūdzības digitālās televīzijas ieviešanā Latvijā. Prokuratūra apsūdz TET (agrāk “Lattelecom”) valdes priekšsēdētāju Juri Gulbi par dalību krāpšanā. Tiesībsargi uzskata, ka bēdīgi slavenā Kempmayer saistību pārņēmējs kompānija “Hannu digital” ciparu televīzijas projektā tika iesaistīts mākslīgi un Gulbis izmantojis Lattelecom īpašnieku un padomes uzticību. Zaudējumu apmērs ir vairāk nekā 7 miljoni eiro.
Mediju uzraugs par naida kurināšanu sāk programmas 'Rossija RTR' ierobežošanu.
Konstatējot naida kurināšanu TV programmas "Rossija RTR", kas reģistrēta Zviedrijā, raidījumā "60 minūtes", Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) uzsākusi programmas ierobežošanas procedūru, portāls "Delfi" uzzināja padomē.
NEPLP: ES sankciju sarakstā iekļautais Kiseļevs faktisko kontroli par RT nodrošina pateicoties Putina parakstītam dekrētam
Eiropas Savienības Padomes sankciju saraksta iekļautais Dmitrijs Kiseļevs faktisko kontroli pār RT (iepriekš zināms kā Russia Today) TV programmām nodrošina pateicoties Krievijas Federācijas prezidenta Vladimira Putina parakstītam dekrētam, ar kuru savulaik sākta RT īpašnieka, uzņēmuma "RIA Novosti" likvidācija.
FT: Lielbritānija gatavojas izslēgt "Huawei" no 5G tīkla infrastruktūras.
Lielbritānijas valdība šomēnes pieņems lēmumu par Ķīnas telekomunikāciju aprīkojuma ražotāja "Huawei" produktu izslēgšanu no 5G mobilo sakaru tīkla infrastruktūras valstī, pirmdien, atsaucoties uz avotiem valdībā, vēstīja laikraksts "Financial Times".
NEPLP Latvijā aizliedz Kremļa ietekmīgāko propagandas kanālu
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP), ievērojot Eiropas Savienības (ES) Padomes noteiktās sankcijas, nolēmusi aizliegt Latvijā izplatīt septiņas RT (iepriekš zināms kā Russia Today) grupas programmas, kas Latvijas drošības iestāžu vērtējumā ir ietekmīgākie Krievijas propagandas kanāli Rietumos.
LTV nepatīkami pārsteigta par mazākumtautību satura raidīšanas pārtraukšanu programmā LTV7.
Latvijas Televīzija (LTV) ir nepatīkami pārsteigta par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētāja Ivara Āboliņa apgalvojumiem, ka no nākamā gada tiks pārtraukta mazākumtautību satura raidīšana programmā LTV7.
TV3 neizpratnē par LTV lēmumu mainīt 'Panorāmas' ierasto darbalaiku.
"Mūs nebaida konkurence, bet nedrīkst liegt cilvēkiem daudzveidīgu informāciju," tā, reaģējot uz LTV paziņojumu, ka turpmāk vakara ziņu raidījums "Panorāma" sāksies pulksten 20, nevis 20.30, atklātā vēstulē pauda mediju grupa "TV3 Group".
Tiks likvidēts Pirmā Baltijas kanāla Ziņu dienests, vēsta LTV.
Šopavasar tiks likvidēts Pirmā Baltijas kanāla Ziņu dienests un tā pēdējā darba diena būs 20. martā, pirmdienas, 24. februāra, vakarā vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma", atsaucoties uz tā rīcībā esošo neoficiālo informāciju.
Atstāj spēkā NEPLP lēmumu par Krievijas TV programmu izplatīšanas ierobežošanu.
Administratīvā rajona tiesa noraidījusi SIA "Pirmais Baltijas kanāls" un SIA "TEM LV" pagaidu aizsardzības lūgumu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmuma par deviņu Krievijas TV programmu retranslācijas ierobežošanu darbības apturēšanu, informē NEPLP.
"Baltijas mediju alianses" lietā NEPLP ir sadarbojusies ar VDD.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ir sadarbojusies ar Valsts Drošības dienesta (VDD) veikto izmeklēšanu "Baltijas mediju alianses" lietā, trešdien vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums "Panorāma".
LTV:NEPLP aptur deviņu telekanālu translāciju Latvijā.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) pieņēmusi lēmumu apturēt deviņu televīzijas kanālu translāciju Latvijā, mikroblogošanas vietnē "Twitter" paziņoja LTV raidījums "Panorāma".
"Netaisnīgi un nepamatoti" – LTV spēkojas ar NEPLP par papildu miljonu
Latvijas Televīzija (LTV) norāda, ka Nacionālās Elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) piedāvātais sabiedriskajiem medijiem plānotā papildu miljona sadalījums nav proporcionāls un samērīgs, kā arī nav sagatavots saskaņā ar tādiem Eiropas Raidorganizāciju apvienības (EBU) noteiktajiem finansējuma piešķīruma pamatprincipiem kā taisnīgums un pamatotība, portālu "Delfi" informēja LTV komunikācijas speciāliste Krista Luīze Priedīte.
Nacionālistu pieprasītā mediju paklausība jeb totalitārisma atgriešanās
Viss sākās ar sabiedriskajiem medijiem. Polijas radio un televīziju "sanēja" pirmos. "Dezinfekcija" te nozīmēja – nevēlamu, neregulējamu un "nacionāļiem" nepatīkamu žurnālistu atlaišanu. Tagad šis process Polijā turpināsies un ies vēl vairāk plašumā. Īsākā pavadā, izmantojot sev paklausīgus cilvēkus, tiks pakļautas vēl citas neatkarīgas redakcijas un iestādes. Nav izslēgts, ka konservatīvie varas ideologi ķersies arī pie privātajiem medijiem. Pastiprinot cenzūru. Iespējams, ka būtu nepieciešams nosūtīt korespondentu uz Poliju, lai tas mums ziņo par demokrātijas žņaugšanu. Tieši tāpat kā informē kara korespondenti no frontes zonas. Šoreiz par to, kas notiek Polijā. Jo tas var atkārtoties arī pie mums. Šo apstākli nevajadzētu ignorēt.
'Jaunā Vienotība' un 'Attīstībai/Par!' varētu atbalstīt Ķezberes atstādināšanu.
Partiju apvienību "Jaunā Vienotība" (JV) un "Attīstībai/Par!" (AP) Saeimas frakcijas varētu atbalstīt Nacionālās elektroniskās plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) vadītājas Daces Ķezberes atstādināšanu no amata, apliecināja abu politisko spēku pārstāvji.
Ķezbere tomēr neatkāpjas no NEPLP vadības; Kaimiņš rosinās viņas atstādināšanu.
Nacionālās elektroniskās plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) vadītāja Dace Ķezbere pašlaik tomēr neatkāpsies no padomes vadītājas amata, tāpēc Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas vadītājs Artuss Kaimiņš (KPV LV) nolēmis rosināt viņas atstādināšanu.
NEPLP uzsāk mājaslapas “edem.tv” ierobežošanas procedūru.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 29.augusta sēdē pieņēma lēmumu uzsākt administratīvo lietu par konstatētajiem pārkāpumiem interneta vietnē “edem.tv”. Šajā mājaslapā gala lietotājiem Latvijas teritorijā par maksu tiek nodrošināta pieeja 460 televīzijas programmām bez retranslācijas atļaujas.
Saeimas komisija ķersies vērtēt mediju uzrauga kompetenci Latvijas Radio pārvaldībā.
Pirmdien, 19. augustā, Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas deputāti sanāks uz sēdi, lai spriestu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) kompetenci sabiedriskā medija pārvaldībā, portālu “Delfi” informēja Saeimas preses dienestā.
NEPLP konstatē naida runu “Rossiya-24”
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP), veicot programmu monitoringu un pārbaudot tajās izvietotā satura atbilstību Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likuma (turpmāk arī – EPLL) prasībām, ir konstatējusi, ka Krievijā reģistrētajā programmā Rossiyskiy Informatsaionnyy KanalRossiya – 24” 2019.gada 30.maijā ziņu raidījuma ietvaros izplatīta informācija par Latvijas Republikas prezidentu Egilu Levitu un tā satur naida runu.
Kaimiņš: atbildīgā Saeimas komisija varētu aicināt parlamentu lemt par NEPLP atlaišanu.
Šonedēļ varētu sasaukt Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēdi, lai lemtu par aicinājumu parlamentam atstādināt Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi (NEPLP), pirmdien pēc koalīcijas sadarbības padomes sēdes mediju pārstāvjiem pavēstīja komisijas vadītājs Artuss Kaimiņš (KPV LV).
NEPLP: par politiķa A.Kaimiņa “uzdevumiem” Latvijas Radio un NEPLP
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ir saņēmusi Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētāja Artusa Kaimiņa (KPV.LV) 30.jūlija vēstuli, kura adresēta NEPLP un VSIA Latvijas Radio valdei.
Kaimiņš dod NEPLP un Latvijas radio vadībai divas nedēļas situācijas noregulēšanai
Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētājs Artuss Kaimiņš (KPV LV) uzdevis Nacionālās elektrisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) un Latvijas radio vadībai divu nedēļu laikā atrast kompromisu Latvijas radio problēmu risināšanā. Pēc tam tiks aicināts šo jautājumu skatīt komisijas sēdē un pieņemt atbilstošus lēmumus par tālāko rīcību, portālu “Delfi” informēja pats Saeimas deputāts.
Lielbritānijas mediju regulators uzliek RT 200 000 mārciņu sodanaudu.
Lielbritānija uzlikusi 200 000 mārciņu (225 000 eiro) lielu sodanaudu Krievijas valdības finansētajam televīzijas kanālam RT "par nopietniem raidīšanas noteikumu pārkāpumiem", piektdien paziņojis elektronisko mediju regulators "Ofcom".
Latvijas Radio skandāls: Dika-Bokmeldere noraida ziņas par politisko ietekmējamību.
Latvijas Radio valdes locekle programmu attīstības jautājumos Sanita Dika-Bokmeldere noraida jebkādus apgalvojumus par viņas politisko ietekmējamību vai centieniem ietekmēt sabiedriskā medija saturu.
Laizāne: atbildība par NEPLP reputāciju jāuzņemas viņus rekomendējošajām organizācijām.
Atbildība jautājumā par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) amatu kandidātu reputāciju būtu jāuzņemas viņus rekomendējošām organizācijām, norādīja 12. Saeimas sasaukuma Cilvēktiesību un sabiedrisko lieto komisijas priekšsēdētāja Inese Laizāne (VL-TB/LNNK).
Pret Ķezberi 2007. gadā sākts kriminālprocess par iespējamu atkārtotu kukuļošanu.
Pret Nacionālās elektroniskās plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) vadītāju Daci Ķezberi un vēl septiņām personām 2007. gadā tika sākts kriminālprocess aizdomās par iespējamiem atkārtotiem kukuļošanas faktiem, lai Rīgas un Jūrmalas domes amatpersonas kukuļdevēju interesēs veiktu darbības ar pašvaldības īpašumiem, vēsta TV3 ziņas.
Krīzi Latvijas Radio risinās ar mediatora palīdzību
Krīzi Latvijas Radio risinās mediācijas ceļā. Jau nākamnedēļ ar mediatora klātbūtni pie viena galda sēdīsies Latvijas Radio Ziņu dienesta, Latvijas Radio valdes un Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) pārstāvji, žurnālistiem pastāstīja radio valdes priekšsēdētāja Una Klapkalne.
Latvijas Radio Ziņu dienests izsaka neuzticību radio valdei.
Latvijas Radio Ziņu dienesta darbinieki izteikuši neuzticību radio valdei, pieprasot tās atkāpšanos vai atbrīvošanu, portāls "Delfi" uzzināja radio.
Vai būs jāiegādājas jauns telefons jeb kā sankcijas pret "Huawei" ietekmēs patērētājus Latvijā?
Pēdējo dienu laikā ziņu virsrakstos ne reizi vien lasāms Ķīnas tehnoloģiju uzņēmuma “Huawei” nosaukums. Tam iemesls ir nesaskaņas starp ASV un Ķīnu, kādēļ pret “Huawei” noteikti dažādi ierobežojumi. Tieši šīs kompānijas ražotās ierīces plašā klāstā ir iespējams iegādāties arī Latvijā. Portāls TVNET skaidro, ko šī situācija nozīmē Latvijas patērētājiem.
Aicinām Saeimu nepieļaut tiesiskā nihilisma vilni
Šodien Saeimas Juridiskā komisija izskata Ministru prezidenta biedra un Tieslietu ministra Jāņa Bordāna vēstuli par neatkarīgas institūcijas Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētājas Daces Ķezberes atbrīvošanu no amata.
Kurp dodies, LTV un NEPLP?
Brīdi atpakaļ Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) atlikušie četri locekļi lēma veikt grozījumus VB SIA Latvijas televīzija statūtos, paredzot, ka turpmāk Latvijas televīzijas priekšgalā būs tikai viens valdes loceklis. Formāli Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likuma 65.pants ir ievērots – “Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekli vada valde”. Neapšaubu pašreizējā palikušā valdes locekļa kompetenci kā finanšu jomas speciālistam, bet… Latvijas televīzija nav vienkāršs, ikdienas uzņēmums. Tas ir ļoti specifisks uzņēmums, kurš neražo pienu, maizi, radioaparātus vai televizorus.
Bordāns rosina deputātus lemt par Ķezberes atbrīvošanu no NEPLP vadītājas amata.
Tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) šodien nosūtījis vēstuli Saeimas Juridiskajai komisijai, ar aicinājumu Saeimai lemt par Daces Ķezberes atbrīvošanu no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekļa amata sakarā ar viņas neatbilstību Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā noteiktajai labas reputācijas prasībai, informēja Tieslietu ministrijā.
Prokuratūra atzīst NEPLP organizēto LTV valdes konkursu par atbilstošu likumam.
Ģenerālprokuratūra atzinusi, ka Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) konkursu uz VSIA “Latvijas Televīzija” (LTV) valdes locekļu amatiem rīkojusi likumīgi. Tāpat atzīts, ka konkursā uzvarējušais LTV valdes priekšsēdētāja amata kandidāts Einārs Giels atbilst likuma prasībām.
Bordāns rosinās Ķezberes atstādināšanu
Tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) rosinās meklēt veidus, kā no amata atstādināt Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) vadītāju Daci Ķezberi, šodien žurnālistiem paziņoja Bordāns.
Amatu atstāj NEPLP locekle Gunta Līdaka.
Līdz ar 2.maija Saeimas balsojumu, amatu atstāj Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekle Gunta Līdaka.
Kaimiņš: Saeima varētu pa vienam atlaist NEPLP locekļus.
Jautājums par Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) reputāciju ir izsmelts, un notikumu kopums šobrīd ir tāds, ka Saeima varētu pa vienam atlaist padomes locekļus, teica Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas priekšsēdētājs Artuss Kaimiņš (KPV LV).
Rinkēvičs: pēc vēršanās pret TV3 jāizvērtē sistēmiskas izmaiņas mediju uzrauga darbā.
Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) vēršanās pret mediju koncernu "All Media Latvia" jāizvērtē Saeimas Mediju politikas apakškomisijai, kurai, iespējams, jādomā par sistēmiskām izmaiņām mediju uzrauga darbība, sacīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV).
Propagandas kanālu vietā uzraugs vēršas pret vietējiem medijiem
3. maijs ir datums, kad visā pasaulē atzīmē Preses brīvības dienu. Taču aizvien biežāk politiķiem un daļai sabiedrības nākas atgādināt neatkarīgu mediju nozīmīgo lomu demokrātijas stiprināšanā. Vienlaikus gan Krievijas pierobežā, gan citur Eiropā un pasaulē augoša uzmanība tiek pievērsta cīņai ar dezinformāciju. Prakse gan rāda, ka ar labiem nodomiem pieņemti likumi ne vienmēr trāpa mērķī.
Politiķi grib sagaidīt 'juridiskus argumentus' pirms iespējamas rīcības saistībā ar NEPLP.
Valdošās koalīcijas politiķi vēlas sagaidīt "juridiskus argumentus" pirms kādas rīcības saistībā ar Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi (NEPLP) vai diskusijas par iespēju atstādināt tās locekļus.
Bordāns: NEPLP ar LTV statūtu maiņu atkal demonstrē nekompetenci.
Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmums grozīt Latvijas Televīzijas (LTV) statūtus, samazinot valdes locekļu skaitu, spilgti ilustrē tās līdzšinējo nekompetento rīcību, nesekmīgi organizējot valdes locekļu atlasi darbam LTV, šādu viedokli pauda tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP).
NEPLP jau divas nedēļas neiesniedz prokuratūras pieprasītos materiālus.
Ģenerālprokuratūra jau pirms divām nedēļām pieprasīja no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes materiālus saistībā ar Latvijas Televīzijas (LTV) valdes konkursa rezultātiem, taču padome uz šo pieprasījumu vēl nav atbildējusi.
Atbildīgās komisijas deputāti izvairīgi par iespēju atlaist NEPLP.
Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) atlaišana mediju politikas sakārtošanas kontekstā patlaban nav prioritārs jautājums, izriet no šodien, 23. aprīlī, Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā apspriestā.
Organizējot konkursu uz LTV valdes amatiem, esam rīkojušies tiesiski
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP), sagatavojot konkursa uz valsts SIA “Latvijas Televīzija” (LTV) vakantajiem valdes locekļu amatiem organizēšanā piemērojamo tiesību normu analīzi, skaidro sabiedrībai, nozarei un politiķiem, ka, diemžēl, publiskajā telpā tiek izplatīta pretrunīga informācija par augstāk minēto konkursu, tā gaitu un rezultātiem.
Rīkojot LTV valdes konkursu, NEPLP nav vadījusies pēc atbilstošajām likuma normām.
Rīkojot Latvijas Televīzijas (LTV) valdes konkursu, Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) nav vadījusies pēc atbilstošajām likuma normām, tā secinājis Saeimas Juridiskais birojs, vienlaikus uzsverot, ka padomes locekļu atstādināšanai ir jābūt ļoti nopietniem un juridiski pamatotiem iemesliem.
NEPLP uzticības krīze. Vai mediju uzraugs ir rīcībspējīgs?
Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētāja vietnieks Ivars Āboliņš bijušās padomes locekles Guntas Līdakas atkāpšanos vērtē kā politiskā spiediena sekas. Vienlaikus politiķi šaubās par padomes spēju darboties.
No amata atkāpjas NEPLP locekle Gunta Līdaka.
Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekle Gunta Līdaka, kura bijusi atbildīga par komerctelevīziju nozares pārraudzību, paziņojusi par atkāpšanos no amata, vēsta Latvijas Televīzija.
Prokuratūra sākusi pārbaudi saistībā ar LTV valdes priekšsēdētāja izraudzīšanos.
Pēc Latvijas Žurnālistu asociācijas (LŽA) iesnieguma prokuratūra sākusi pārbaudi par Latvijas Televīzijas (LTV) valdes priekšsēdētāja amata konkursa rezultātu atbilstību likuma prasībām, informēja prokuratūras pārstāve Una Rēķe.
NEPLP pēc jauniecelto LTV valdes locekļu atteikšanās no amatiem atkāpties neplāno.
Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekļi neplāno atkāpties no amatiem, sacīja NEPLP locekle Aurēlija Ieva Druviete.
NEPLP: Lēmumu atteikties no amatiem LTV valdē Giels un Juhņēviča pieņēma paši.
Lēmumu atteikties no amatiem Latvijas Televīzijas valdē jaunieceltais valdes priekšsēdētājs Einārs Giels un valdes locekle digitālās attīstības un satura jautājumos Eva Juhņēviča pieņēma paši, neiesaistoties Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP), otrdien intervijā Latvijas Radio sacīja padomes locekle Aurēlija Ieva Druviete.
LŽA: Giela paustais nerada pārliecību par viņa izpratni par LTV vadību
Jaunā Latvijas Televīzijas (LTV) valdes priekšsēdētāja publiski paustais neapliecina viņa izpratni par sabiedriskā medija vadību, norādīja Latvijas Žurnālistu asociācijā (LŽA).
Arī 'Jaunā Vienotība' apšauba NEPLP rīkoto konkursu uz LTV valdes locekļu amatiem.
Premjera Krišjāņa Kariņa pārstāvētā koalīcijas partija "Jaunā Vienotība" aicina Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi (NEPLP) rīkot atkārtotu konkursu uz LTV valdes locekļu amatiem.
Arī 'Jaunā Vienotība' apšauba NEPLP rīkoto konkursu uz LTV valdes locekļu amatiem.
Premjera Krišjāņa Kariņa pārstāvētā koalīcijas partija "Jaunā Vienotība" aicina Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi (NEPLP) rīkot atkārtotu konkursu uz LTV valdes locekļu amatiem.
Kremļa propagandas rupors "Russia Today" strādājis no LTV studijas
Latvijas Televīzija uzskata par nepieņemamu, kā arī neatbalstāmu un neattaisnojamu praksi, ka pagājušajā nedēļā no Latvijas Televīzijas studijas ir pārraidīta intervija Krievijas televīzijas kanālam "Russia Today", liecina Latvijas Televīzijas paziņojums interneta vietnē "Facebook".
Pēc NEPLP iniciatīvas Lielbritānijas mediju regulators fiksējis pārkāpumu programmā NTV Mir Baltic (Precizēts)
Lielbritānijas mediju regulators Ofcom (Ofcom), reaģējot uz Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) 2018.gada 19.aprīļa iesniegumu, ir konstatējis likuma pārkāpumus TV programmas NTV Mir Baltic 2.aprīļa raidījuma “Segodnya” (“Today”) saturā. Šobrīd Ofcom lemj, kādu soda sankciju kanālam piemērot. Laika posmā kopš 2014.gada, Ofcom jau 6 reizes konstatējis pārkāpumus augstāk minētā kanāla saturā.
NEPLP: kļūdas LTV satura plānošanā ir LTV valdes atbildība
«Ja Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) nebūtu pieņēmusi lēmumu – atlaist divus Valsts SIA Latvijas Televīzija (LTV) valdes locekļus, iespējams, 2019.gada LTV satura plānošanas problēmas, kuras tagad LTV ir spiests atzīt, pēc ilgāka laika perioda būtu vēl būtiskākas,» konstatē NEPLP locekle Aurēlija Ieva Druviete, vienlaikus uzsverot, ka, respektējot redakcionālo neatkarību, NEPLP nav tiesību iejaukties LTV satura plānošanā projektu līmenī. Satura plānošana pilnībā ir LTV valdes atbildība.
Valdība neatļauj Meroni nopirkt 'Radio SWH'.
Aizgājusī Māra Kučinska (ZZS) valdība nav piekritusi "Radio SWH" pārdošanas darījumam. Radio gribējis pirkt ar Šveices advokātu Rūdolfu Meroni saistīts uzņēmums, taču nacionālās drošības interesēs darījums apturēts, svētdien ziņoja LTV raidījums "de facto".
Policija aiztur nelegālās televīzijas izplatītājus; 200 mājsaimniecības paliek bez TV.
Valsts policija (VP) šonedēļ aizturēja divus Rīgas iedzīvotājus aizdomās par nelikumīgu televīzijas pakalpojumu sniegšanu vairāk nekā 200 mājsaimniecībām Rīgā un Pierīgā, portālu "Delfi" informēja VP.
Latvijā uz trim mēnešiem aizliedz retranslēt "Rossija RTR".
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ceturtdien pieņēma lēmumu uz trīs mēnešiem aizliegt Latvijā retranslēt un izplatīt televīzijas programmu "Rossija RTR", aģentūra LETA uzzināja NEPLP informācijas centrā.
LŽA, izplatot nepatiesu informāciju, cenšas panākt LTV valdes pretendentu vārdu slēpšanu
25.janvārī Latvijas žurnālistu asociācija (LŽA) izplatīja publisku paziņojumu, kurš satur virkni nepatiesu faktu, apgalvojumu un, iespējams, apzināti sagrozītu informāciju.
KNAB izvērtēs NEPLP iesniegumu par LTV veiktā iepirkuma sadārdzinājumu
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izvērtēs Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) iesniegumu par Latvijas Televīzijas (LTV) veiktā studijas režijas pults iepirkuma sadārdzinājumu.
Eksperti augstos toņos diskutē par neuzticības izteikšanu LTV.
Otrdienas vakarā spraiga diskusija izvērtās Latvijas Televīzijas (LTV) raidījuma "Tieša runa" dalībnieku starpā, kuri bija uzaicināta apspriest Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) izteikto neuzticību Latvijas Televīzijas (LTV) valdes priekšsēdētājam Ivaram Beltem un valdes loceklim programmu attīstības jautājumos Sergejam Ņesterovam.
NEPLP izsaka neuzticību LTV valdes priekšsēdētājam Ivaram Beltem un valdes loceklim Sergejam Ņesterovam
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) kā VSIA “Latvijas Televīzija” valsts kapitāla daļu turētāja vienbalsīgi pieņēmusi lēmumu izteikt neuzticību Latvijas Televīzijas (LTV) valdes priekšsēdētājam Ivaram Beltem un valdes loceklim programmu attīstības jautājumos Sergejam Ņesterovam. Lēmums stājas spēkā šodien, 2018.gada 28.decembrī, līdz ar tā pieņemšanas brīdi.
Pēc NA 'valodas demarša' darbu pamet viens no labākajiem LTV7 žurnālistiem.
Pēc "Nacionālās apvienības" (NA) sūdzības par valodas lietojumu vienā no saturiski augstvērtīgākajiem LTV7 raidījumiem "Točki nad i" ("Punkti uz i") darbu pametis pieredzējušais raidījuma vadītājs, žurnālists Oļegs Ignatjevs.
NEPLP nelietderīgi izmanto valsts piešķirto finansējumu, konstatē VK
Valsts kontrole (VK) Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) pārmet nelietderīgu un neefektīvu valsts budžeta piešķirtā finansējuma plānošanu un izlietošanu, liecina VK revīzijas ziņojums par NEPLP 2017.gada pārskatu.
NEPLP ar Eiropas Komisiju apspriež “Rossija RTR” ierobežošanu
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) trešdien, 16.maijā ar Eiropas Komisiju apsprieda televīzijas programmas “Rossija RTR” uztveršanas brīvības ierobežošanu Latvijas teritorijā. Eiropas Komisija norādīja, ka NEPLP darbības līdz šim ir veiktas atbilstoši Audiovizuālo mediju pakalpojumu direktīvā noteiktajai kārtībai.
"Fox" atsaucis prasību Baltijai "piekoriģēt" tulkojumu atbilstoši Krievijas vadlīnijām
Televīzijas kanāls “Fox” atsaucis prasību tulkotājiem mīkstināt Kremlim netīkamu saturu, vēsta TV3 ziņu raidījums.
“Fox” tulkojumu Baltijai “piekoriģē” atbilstoši Krievijas vadlīnijām
Televīzijas kanāla “Fox” oriģinālais saturs Baltijas valstu auditorijai tiek tulkots atbilstoši Krievijā tapušām vadlīnijām, kas prasa “mīkstināt” izteikumus par vairākām tēmām. Arī Nacionālā elektronisko plašsaziņu līdzekļu padome (NEPLP) saņēmusi kāda televīzijas skatītāja sūdzību par to, ka, viņaprāt, kanālā “Fox” latviešu valodas tulkojumi ir nepilnīgi, taču līdz šim nezināja par šādām vadlīnijām.
"Sputnik" popularizēšana par nodokļu maksātāju naudu – uzraugs pārmet sabiedriskajiem medijiem
Latvijas sabiedrisko mediju prakse izmantot nodokļu maksātāju naudu, lai iegādātos informācijas aģentūras "Sputnik" fotogrāfijas, stiprina un popularizē aģentūras zīmolu, kā arī nav Latvijas sabiedrības interesēs, paziņojusi Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP).
Radio darbinieku "atklātā vēstule": VK saņēmusi NEPLP lūgumu izvērtēt LR darbības atbilstību
Valsts kontrole (VK) ir saņēmusi Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētājas Daces Ķezberes vēstuli ar lūgumu VK izvērtēt Latvijas Radio (LR) darbības atbilstību normatīvajiem aktiem, taču atsevišķu pārbaudi tieši par šo faktu veikt negrasās.
Jaunās LR valdes locekles Dikas-Bokmelderes uzņēmumiem izveidojies nodokļu parāds
Abiem jaunās "Latvijas radio" (LR) valdes locekles programmu attīstības jautājumos Sanitas Dikas-Bokmelderes piederošajiem uzņēmumiem ir nodokļu parāds, liecina "Firmas.lv" informācija.
LŽA: Dikas-Bokmelderes saikne ar konkrētu politisku spēku rada risku Latvijas Radio neatkarībai
Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) pauž bažas par Nacionālās Elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu Latvijas Radio valdes locekļa satura jautājumos amatā apstiprināt Sanitu Diku-Bokmelderi un uzskata, ka viņas saikne ar konkrētu politisku spēku rada risku Latvijas Radio neatkarībai, norādīja LŽA valdē.
Radio darbinieku "atklātā vēstule": Valde atvainojusies NEPLP
Saistībā ar Latvijas radio (LR) darbinieku izveidoto un pārraidīto videomateriālu, kurā pausta neuzticība Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) darbam, jaunā LR valde atvainojusies padomei par nepārdomātu iekšēju komunikāciju no LR puses, portāls "Delfi" uzzināja NEPLP.
Vērtē iespējamu dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu no bijušo NEPLP locekļu puses
Valsts policija (VP) pēc Valsts kontroles (VK) sniegtās informācijas septembrī sākusi kriminālprocesu, lai izvērtētu iespējamu dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu no bijušo Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) amatpersonu puses, apliecināja VP preses pārstāve Elīna Sprudzāne.
Žurnālistu asociācija: NEPLP saskatītās nepilnības Latvijas Radio lietvedībā nav pietiekošs pamats Roķes atlaišanai.
Nacionālās Plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) saskatītās nepilnības Latvijas Radio lietvedībā nav pietiekošs pamats atstādināt no amata Latvijas Radio valdes locekli Sigitu Roķi, aģentūru LETA informēja Latvijas Žurnālistu asociācijā (LŽA).
Roķe neplāno apstrīdēt atcelšanu no Latvijas Radio valdes
Bijusī Latvijas Radio (LR) valdes locekle Sigita Roķe pagaidām neplāno pārsūdzēt Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu atcelt viņu no amata.
NEPLP izsaka neuzticību Latvijas Radio valdes loceklei Sigitai Roķei
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) 28.septembra sēdē vienbalsīgi pieņēma lēmumu par neuzticības izteikšanu Valsts SIA “Latvijas Radio” (LR) valdes loceklei Sigitai Roķei un viņas atsaukšanu no amata. S.Roķe tiek atsaukta no LR valdes locekļa amata pienākumu pildīšanas ar 28.septembri.
Latvijas Radio nemaksā algas par varonību, NEPLP pārmetumus atspēko Roķe.
Latvijas Radio nemaksā nepamatoti lielas algas vai kādas piemaksas par varonību, komentējot Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) priekšsēdētāja vietnieka Ivara Āboliņa pārmetumus, trešdien intervijā radio raidījumā "Labrīt" sacīja Latvijas Radio valdes locekle Sigita Roķe.
NEPLP: LR darbinieku piemaksas vairākkārt pārsniedz viņu pamatalgu.
Latvijas Radio (LR) darbiniekiem izmaksātās piemaksas vairākkārt pārsniedz pamatalgu, otrdien Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēdē atzina Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) loceklis Ivars Āboliņš.
NEPLP neplāno atcelt Āboliņu no Latvijas Radio pārraudzīšanas.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) neplāno atcelt tās locekli Ivaru Āboliņu no Latvijas Radio (LR) pārraudzīšanas, šodien pēc NEPLP sēdes apliecināja padomes priekšsēdētāja Dace Ķezbere.
Žurnālistu asociācija: NEPLP iejaucas sabiedrisko mediju redakcionālajos lēmumos.
Nacionālā Plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) pārkāpj savas pilnvaras, pieprasot no Latvijas Televīzijas (LTV) un Latvijas Radio (LR) informāciju par to attiecībām ar sponsoriem, uzskata Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA).
Nepietiekamais finansējums padarījis Latvijas Radio par vienu no nabadzīgākajiem radio Eiropā.
Nepietiekamais finansējums padarījis Latvijas Radio (LR) par vienu no nabadzīgākajiem radio Eiropā, atklātā vēstulē paudusi LR valdes locekle Sigita Roķe. «Ar savām programmām un milzīgo satura apjomu, lielāko, lojālāko auditoriju, kas uzticas LR saturam, mēs esam viens no nabadzīgākajiem radio Eiropā,» norāda Roķe.
Kuri ir «draudzīgie mediji»? Skaidro Šlesers.
Oligarhi novērtē ietekmi, kuru var iegūt, kontrolējot medijus. «Ir» publicētajās sarunās, kuras ierakstītas viesnīcā «Rīdzene», Ainārs Šlesers dalās savos plānos, kā uzturēt nopirkto laikrakstu «Diena» tiktāl, lai nerastos «Diena-2». Tāpat viņš ieskicē «draudzīgo mediju» loku ekspremjeram Vilim Krištopanam un sola Aivaram Lembergam sakārtot sabiedriskos medijus.
Dimants: 2012.gadā mainoties LTV un NEPLP vadībai, sabiedrisko mediju apvienošana oligarhiem kļuva neizdevīga
Sabiedrisko mediju - Latvijas Televīzijas (LTV) un Latvijas Radio apvienošanas koncepcijas projekts tā dēvētajiem oligarhiem vairs nebija izdevīgs pēc tam, kad 2012.gadā LTV ģenerāldirektora amatā tika nomainīts pašreizējais SIA "Izdevniecība "Dienas mediji"" īpašnieks un valdes priekšsēdētājs Edgars Kots un tika apstiprināts jaunais Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) sastāvs, paziņoja bijušais NEPLP priekšsēdētājs, biznesa augstskolas "Turība" profesors Ainārs Dimants.
NEPLP lūdz valdību piešķirt LTV līdzekļus, lai segtu zaudējumus strīdā ar AKKA/LAA
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) vērsusies Ministru kabinetā ar lūgumu piešķirt VSIA «Latvijas Televīzija» (LTV) finansējumu, lai tā varētu segt zaudējumus strīdā ar Autortiesību un komunicēšanās konsultāciju aģentūru/Latvijas Autoru apvienību (AKKA/LAA) par autortiesību pārkāpumu, pastāstīja padomes priekšsēdētāja Dace Ķezbere.
Pauliņš un Lavrinovičs zaudē amatu Latvijas Radio; izsaimniekoti - 13 000
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ceturtdien izteikusi neuzticību Latvijas Radio (LR) valdes locekļiem Aldim Pauliņam un Uldim Lavrinovičam, žurnālistus informēja NEPLP loceklis un atbildīgais par LR Ivars Āboliņš. Valde neesot pratusi sastrādāties, kā arī atklāts, ka līdzekļi vairāk nekā 13 000 eiro vērtībā iztērēti neatbilstoši mērķim.
NEPLP izsaka neuzticību Latvijas Radio valdes locekļiem Pauliņam un Lavrinovičam.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ceturtdien izteikusi neuzticību Latvijas Radio (LR) valdes locekļiem Aldim Pauliņam un Uldim Lavrinovičam, žurnālistus informēja NEPLP loceklis un atbildīgais par LR Ivars Āboliņš.
NEPLP noraida Latvijas Radio valdes priekšsēdētāja izteiktos pārmetumus.
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) noraida Latvijas Radio valdes priekšsēdētāja Alda Pauliņa padomei izteiktos pārmetumus par tās kavēšanos risināt nesaskaņas LR valdes starpā un iejaukšanos LR valdes darbā, sacīja NEPLP loceklis Ivars Āboliņš.
Latvijas Radio vadītājs Pauliņš atkāpjas no amata.
Nepilnu gadu pirms pilnvaru termiņa beigām par atkāpšanos no amata paziņojis Latvijas Radio valdes priekšsēdētājs Aldis Pauliņš. Tāda rīcība seko pēc medijos plaši izskanējušajām ziņām par sabiedriskā medija darbinieku neapmierinātību ar zemajām algām. Pats Pauliņš aiziešanas iemeslos savu atbildību par neizdarībām nemin.
PTAC vērtēs, cik patiesa ir Tele2 reklāma par ātrāko mobilo internetu
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) uzsācis pārbaudi par telekomunikāciju kompānijas Tele2 izplatīto reklāmu, kurā uzņēmums apgalvo, ka tas piedāvā ātrāko mobilo internetu, informē PTAC pārstāve Sanita Gertmane.
NEPLP uzdod LR valdei skaidrot situāciju uzņēmumā
Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) ir uzdevusi VSIA "Latvijas Radio" (LR) valdei līdz pirmdienai iesniegt NEPLP skaidrojumu par vairākiem ar LR darbību un attīstību saistītiem jautājumiem, kā arī sniegt valdes locekļu redzējumu par neapmierinātību LR kolektīvā ar LR valdes darbu. Lai gūtu pilnvērtīgu priekšstatu par norisēm LR, šodien NEPLP plāno uzklausīt LR programmu direktorus un arodbiedrības pārstāvjus, bet 15. februārī notiks diskusija ar LR valdes locekļiem.
Latvijas Radio darbinieki pauž neapmierinātību ar vadību un gatavi protesta akcijām
Vairums Latvijas Radio darbinieku ir neapmierināti ar atlīdzību par savu darbu, turklāt kā vāju vai ļoti vāju vērtē radio valdes darbu un ir gatavi protesta akcijām, vēsta Latvijas Radio un sabiedriskā medija portāls "lsm.lv".
Augstākā tiesa pieliek punktu 'Lattelecom' un TV3 strīdā par retranslāciju.
Augstākās tiesas (AT) Civillietu departaments šonedēļ pielika punktu vairākus gadus ilgušajam SIA "TV3 Latvia" un SIA "Lattelecom" strīdam par aizliegumu retranslēt TV3 bez spēkā esoša licences līguma.
Tiesa lemj: "Lattelecom" nedrîkstçja pârraidît "TV3" bez licences lîguma
Augstâkâs tiesas (AT) Civillietu departaments ðodien atstâja negrozîtu spriedumu, ar kuru SIA "Lattelecom" uzlikts par pienâkumu pârtraukt un turpmâk aizliegts interneta televîzijas platformâ retranslçt SIA "TV3 Latvia" programmu "TV3" bez spçkâ esoða licences lîguma.
Pârtraukta TV saturu nelegâli retranslçjuðas interneta vietnes darbîba.
Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkaroðanas pârvalde (ENAP), sadarbojoties ar biedrîbu «Par legâlu saturu» un veicot izmeklçðanu kriminâlprocesa ietvaros, pârtraukusi nelicencçtas televîzijas programmu retranslçjoðas interneta vietnes darbîbu. Kratîðanu laikâ izòemti datu nesçji un serveris, kur uzturçts nelegâlâ satura resurss. Saistîbâ ar nelegâlâs interneta vietnes darbîbu aizturçts 1989. gadâ dzimis vîrietis.
Uìis Polis: SWH grupas 'neredzçtais auditorijas pieaugums' ir TNS kïûdu radîts mîts.
Tâds pats mîts, kâ ne tik sen ASV medijus "spridzinoðie" aptauju dati par to, ka Klintones pârsvars pâr Trampu sasniedzis pat 12 procenta punktus. Kâ cilvçks, kurð ir studçjis statistiku un kura profesionâlâ ikdiena ir cieði ar to saistîta, es atïaujos apgalvot, ka Kantar TNS dati par SWH+ ir negods visai mediju pçtîjumu nozarei un degradç statistiku kâ zinâtni. Turklât ðie dati ir pretrunâ radio biznesâ valdoðajiem principiem un vçl vairâk grauj jau tâ daþâdu valstiska lîmeòa nejçdzîbu plosîto radio nozari.
Aizstâvîba digitâlâs televîzijas kriminâllietâ apelç pie DLTRC gada pârskatiem
Rîgas apgabaltiesâ skatâmajâ digitâlâs televîzijas kriminâllietâ aizstâvîba norâda uz "Digitâlâ Latvijas radio un televîzijas centra" (DLRTC) gada pârskatiem - no tiem neizriet, ka DLRTC tiktu radîti zaudçjumi krâpðanas dçï.
NEPLP izmeklç iespçjamo radio "Sputnik" maskçto atskaòoðanu
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) izmeklç radiostacijas "Avto radio" çtera saturu saistîbâ ar baþâm par maskçtu Krievijas radio «Sputnik» raidîjumu fragmentu atskaòoðanu, taèu sîkâk izmeklçðanu nekomentç, teica NEPLP monitoringa centra vadîtâjs Jânis Lielpçteris.
Latvijâ Sputnik piesâròo telpu, bet mediju uzraugs to nespçj novçrst
Radio Sputnik ir Krievijas valsts finansçta milzu mediju koncerna – aìentûras "Rossija Segodnja" sastâvdaïa. Aìentûras vadîtâjs un Kremïa "galvenais melis" Dmitrijs Kiseïovs pçrnvasar gribçja reìistrçt pârstâvniecîbu arî Latvijâ. Tomçr Uzòçmumu reìistrs to neïâva. Tad Latvijâ darbu sâka Sputnik "informâcijas portâls". Tâ darbîbu ar domçnu sputnik.lv aizliedza, bet ðobrîd portâls reìistrçts ar citu adresi un turpina darboties.
Dimants: Notikuðais ar pieci.lv apliecina - sabiedrisko mediju finansçjumam jâbût iezîmçtam
Notikuðais ar pieci.lv finansçjumu, kuru Saeimas komisija nâkamgad rekomendçja samazinât, bet kas netika atbalstîts koalîcijâ, kârtçjo reizi apliecina – sabiedrisko mediju finansçjumam ir jâbût iezîmçtam, ðâdu viedokli intervijâ Latvijas Radio pauda Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) loceklis Ainârs Dimants.
Âgenskalna Televîzijas toròa îpaðniekiem Rîgas dome dod uzdevumu.
Televîzijas toròa Âgenskalnâ îpaðniekiem lîdz 28.novembrim jâiesniedz Rîgas domes Îpaðumu departamentâ darbu grafiks par bûves konstrukciju tîrîðanu un krâsoðanu, aìentûru LETA informçja departamenta pârstâve Baiba Gailîte.
Latvijas Televîzija prasa 'Labvakar TV' maksâtnespçju
Latvijas Televîzija ir vçrsusies Ogres rajona tiesâ ar maksâtnespçjas pieteikumu pret SIA "Labvakar TV", liecina Maksâtnespçjas administrâcijas mâjaslapa.
Informâcija par NEPLP sçdi 27. oktobrî
Apstiprina sabiedriskâ pasûtîjuma uzdevumus LTV Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 27. oktobra sçdç apstiprinâja sabiedriskâ pasûtîjuma uzdevumus VSIA "Latvijas Televîzija´ (LTV) 2017.–2018. gadam, kas LTV ir jâòem vçrâ, izstrâdâjot sabiedriskâ pasûtîjuma plânu.
Aizturçtâ propagandas TV "Russia Today" producente, visticamâk, izraidîta no Latvijas
Latvijas robeþsargi piektdien, 21.oktobrî, aizturçjuði Krievijas kara propagandas mediju grupas "Russia Today" ("Россия сегодня") galveno producenti Ellu Taranovu, kas bija ieradusies Rîgâ, lai piedalîtos "Baltijas forumâ". Neoficiâli zinâms, ka Ella Taranova ir iekïauta Latvijas Ârlietu ministrijas "melnajâ sarakstâ" un visticamâk jau ir izraidîta no Latvijas.
Informâcija par NEPLP sçdi 8. septembrî
Uzliek naudas sodu par programmu izplatîðanu Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 8. septembra sçdç pieòçma lçmumu sodît elektroniskos plaðsaziòas lîdzekïus SIA "Olaines KTV" un SIA "Infonet sistçmas" par TV programmu izplatîðanu bez retranslâcijas atïaujas. NEPLP sodîja SIA "Olaines KTV", uzliekot naudas sodu 2500 eiro apmçrâ par atkârtotu pârkâpumu, bet SIA "Infonet sistçmas", uzliekot naudas sodu 2000 eiro apmçrâ. NEPLP komisija kabeïtelevîzijas pakalpojumu sniedzçju pârbaudei ðâ gada 14. jûlija pârbaudç konstatçja, ka SIA "Olaines KTV" un SIA "Infonet Sistçmas" izplata TV programmas, kas nav iekïautas ðîm kabeïtelevîzijâm izsniegto retranslâcijas atïauju retranslçjamo programmu sarakstâ, tâdçjâdi pârkâpjot Elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu likumâ noteikto programmu retranslâcijas kârtîbu.
Informâcija par NEPLP sçdi 25. augustâ
Brîdina kabeïoperatorus par retranslçto programmu saturu Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) nosûtîjusi brîdinâjuma vçstules Latvijas kabeïtelevîziju operatoriem par konstatçtajiem pârkâpumiem Krievijas TV programmas "Rossija 24" saturâ. NEPLP Monitoringa centrs konstatçjis, ka ziòu raidîjums "Ziòas pulksten 23"nav objektîvs un tajâ izskan apgalvojumi, kas neatbilst patiesîbai (piemçram, siþetâ tiek diskutçts par Latvijâ it kâ plânotu koncentrâcijas nometòu veidoðanu t.s. piektajai kolonnai, proti, diskusijas dalîbnieku interpretâcijas un pieòçmumi tiek pasniegti kâ fakti). Monitoringa centrs secina, ka minçtais TV raidîjums ir tendenciozs, tajâ nav ievçrota pienâcîga neitralitâte.
Vadims Jeroðenko: Latvijas Televîzija - "sanatorija" par dârgu naudu
Pçdçjo mçneðu laikâ publiskoti daþâdi izteikumi par medijiem Latvijâ, par to, cik latvieði un nelatvieði atrodas vienâ vai otrâ informatîvajâ telpâ, cik labi vai slikti strâdâ tie vai citi sabiedriskie un komerciâlie mediji.
LTV un NEPLP kritizç sabiedrisko mediju pârvaldîbas reformu, Putnis pârmetumus noraida
Iecerçtâ sabiedrisko mediju pârvaldîbas reformu treðdien Saeimâ kritizçja Latvijas Televîzijas (LTV) valdes priekðsçdçtâjs Ivars Belte un Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) loceklis Ainârs Dimants, savukârt Kultûras ministrijas (KM) Mediju politikas nodaïas vadîtâjs Roberts Putnis bija neizpratnç un pârmetumus noraidîja.
"Baltcom" dusmojas uz "Lattelecom" un sûdzçs tiesâ par reklâmas plaìiâtu
Telekomunikâciju uzòçmums "Baltcom" saredz, ka "Lattelecom" klaji kopçjis tâs reklâmas kampaòu. Gadîjumâ, ja "Lattelecom" ðo kampaòu nepârtrauks, "Baltcom" gatavos iesniegumu, lai vçrstos tiesâ, portâlu "Delfi" informçja uzòçmumâ.
"Bite" nepiekrît PTAC viedoklim, tomçr reklâma tiks pakâpeniski pârtraukta
Telekomunikâciju operators "Bite" nepiekrît Patçrçtâju tiesîbu aizsardzîbas centra (PTAC) viedoklim, ka "Speedtest" interneta âtruma mçrîjumu izmantoðana reklâmâs ir maldinoða komercprakse, tomçr, òemot vçrâ uzòçmuma komunikâcijas plânu un cienot PTAC, reklâma pakâpeniski tiks pârtraukta, informçja "Bites" pârstâve Anete Jansone.
NEPLP: VK revîzijas ziòojumâ iekïauta neprecîzi interpretçta informâcija.
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) nepiekrît vairâkiem Valsts kontroles (VK) 2016. gada 29. aprîïa revîzijas ziòojumâ par NEPLP 2015. gada pârskatu ietvertajiem secinâjumiem, jo tie rada maldîgu priekðstatu par NEPLP darbîbu. NEPLP savus argumentus par revîzijas ziòojumâ iekïautajiem secinâjumiem ir detalizçti skaidrojusi vçstulç VK, kâ arî tiekoties ar VK darbiniekiem.
Jautâjumi un atbildes par Valsts kontroles revîzijas ziòojumâ ietverto informâciju.
VK revîzijas ziòojumâ apgalvots, ka NEPLP nepietiekami kontrolç sabiedriskos medijus, to finanses. Vai tâ ir? Valsts kontroles (VK) 2016. gada 29. aprîïa revîzijas ziòojumâ par NEPLP 2015. gada pârskatu ietvertie secinâjumi rada maldîgu priekðstatu par NEPLP darbîbu. NEPLP nepiekrît virknei secinâjumu, kas iekïauti revîzijas ziòojumâ un vçstulç VK ir detalizçti skaidrojusi savu nostâju.
Valsts kontrole: NEPLP ir absolûts vadîbas trûkums.
Nacionâlajâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomç (NEPLP) ir absolûts vadîbas trûkums, intervijâ laikrakstam «Diena» pauþ valsts kontroliere Elita Krûmiòa.
Haoss elektronisko mediju uzraudzîbâ
Revîzijas ziòojumâ gandrîz katra no sadaïâm sâkas ar to, ka mçs jau vairâkus gadus pçc kârtas sniedzam ieteikumus veikt uzlabojumus, - tâ situâciju Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomç (NEPLP) intervijâ Românam Meïòikam raksturo valsts kontroliere Elita Krûmiòa.
Darbu Krievijas mediju holdingâ RBK pamet tâ vadîba
Krievijas mediju holdings RBK piektdien paziòoja, ka darbu tajâ pametuði trîs vadoði redaktori, kam par iemeslu bijuðas domstarpîbas par RBK attîstîbu.
Televîzijas "pirâtu" rokâs 240 000 iedzîvotâju; valsts ik gadu zaudç vismaz 12 miljonus eiro.
Valsts kasei televîzijas pakalpojumu nelegâlie sniedzçji ik gadu nenomaksâ nodokïus vismaz 12 miljonu eiro apmçrâ tikai no televîzijas pakalpojumu sniegðanas abonentu maksas vien, liecina Aròa Saukas pçtîjums, kas veikts sadarbojoties ar biedrîbu "Nç, pirâtismam Latvijâ".
"Pirâtiem" pa pçdâm: katra piektâ mâjsaimniecîba izmanto nelegâlus televîziju izplatîtâjus.
Nelegâlu televîzijas pakalpojumu apjoms Latvijâ sastâda apmçram piekto daïu no visa televîzijas tirgus apjoma, tâpçc var teikt, ka pirâtisms ir kïuvis par "nozari", kas ir bûtiska çnu tautsaimniecîbas daïa, sarunâ ar portâlu "Delfi" atklâj biedrîbas "Nç, pirâtismam Latvijâ" vadîtâja Dace Kotzeva.
Izbeidz tiesvedîbu lietâ par "Rossija segodòa" pârstâvniecîbas nereìistrçðanu Latvijâ
Administratîvâ rajona tiesa nolçma izbeigt tiesvedîbu lietâ, kurâ Krievijas valstij piederoðâ aìentûra "Rossija segodòa" ("Russia Today") apstrîd Uzòçmumu reìistra (UR) lçmumu atteikt aìentûras ierakstîðanu Latvijas pârstâvniecîbu reìistrâ.
Pçtnieks: Krievijas propagandas mediju aizliegumi darbojas tikai noteiktu laiku
Krievijas propagandas mediju aizliegumi darbojas tikai noteiktu laiku, jo pretinieks izgudros daþâdus veidus, kâdos tos apiet, intervijâ aìentûrai BNS sacîja Ukrainas Militâri politisko pçtîjumu centra eksperts informâcijas droðîbas jautâjumos Vjaèeslavs Gusarovs.
Eksperte aicina sekot Ukrainas piemçram un atslçgt Krievijas televîzijas kanâlus.
Valstîs, kurâs ir liels krievvalodîgo segments, nepiecieðamîbas gadîjumâ bûtu jâtiesâjas ar Krievijas televîzijas kanâliem, ja tie izplata klaju nepatiesîbu un propagandu, uzskata Ukrainas informâcijas politikas ministra vietniece Tatjana Popova.
NEPLP vçrðas pie britu regulatora par NTV Mir raidîjuma atbilstîbu likumam
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) informçjusi Lielbritânijas televîzijas un radio regulatoru Ofcom (Office of Communications) par Latvijâ retranslçtâ, Lielbritânijas jurisdikcijâ esoðâ TV kanâla NTV Mir pârraidç konstatçtajiem iespçjamajiem likuma pârkâpumiem. NEPLP nosûtîjusi informâciju par iespçjamajiem pârkâpumiem un aicina britu regulatoru izvçrtçt raidîjuma atbilstîbu likumam.
Gaismas Pils
Kârtçjo reizi visai neþçlîgai kritikai pakïauta Latvijas Nacionâlâ bibliotçka (LNB). Bûtiski trûkumi konstatçti bibliotçkas skaòu ierakstu studijâ. Nozares eksperts apgalvo, ka tâs izkârtojums ir neloìisks un funkcionalitâte ir neskaidra.
DP: 'Sputnik' bûs galvenais Krievijas propagandas kanâls latvieðu valodâ
Informatîvâs platformas "Sputnik" Latvijas versija kïûs par galveno Krievijai vçlamo vçstîjumu izplatîðanas kanâlu latvieðu valodâ, liecina Droðîbas policijas publicçtais 2015. gada pârskats.
NEPLP pârliecinâs par kabeïoperatoru darbîbas likumîbu
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) ðonedçï izbraukuma reidâ apmeklçja vairâku kabeïtelevîzijas operatoru galvasstacijas, lai pârliecinâtos par skatîtâjiem pieejamo TV programmu atbilstîbu izsniegtajâm retranslâcijas atïaujâm, kâ arî NEPLP lçmuma par TV kanâla "Rossija RTR" retranslâcijas pârtraukðanas izpildi. Kopâ ar NEPLP darbiniekiem kabeïoperatoru pârbaudçs piedalîjâs Latvijas Elektronisko komunikâciju asociâcijas un biedrîbas ´Nç, pirâtismam Latvijâ¡ pârstâvji.
"Rossija RTR" piedâvâ starptautisko kanâla versiju aizliegtâs vietâ
"Rossija RTR" televîzijas operatoriem Latvijâ piedâvâ starptautisko kanâla versiju, kas maz atðíiroties tâs, kuru Latvijâ retranslçt aizliegts. To Saeimas Cilvçktiesîbu un sabiedrisko lietu komisijâ, kurâ sprieda par televîzijas programmas "Rossija RTR" izplatîðanas ierobeþoðanu Latvijâ, pauda "Lattelecom" pârstâvis Toms Meisîtis.
Video: NEPLP priekðsçdçtâjais Aijas Dulevskas skaidrojums par Rossija RTR
Par "Planeta RTR" nelikumîgo translâciju atbildîgas ir kabeïtelevîzijas. (Siþets no RîgaTV 24)
Jâpârtrauc izplatît programma ´Rossija RTR¡
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) nosûtîjusi vçstuli televîzijas pakalpojumu sniedzçjiem, kurâ informç, ka 12. aprîlî ir stâjies spçkâ NEPLP 2016. gada 7. aprîïa lçmums par TV programmas ´Rossija RTR¡ izplatîðanas ierobeþoðanu Latvijâ. Minçtais lçmums 11. aprîlî ir publicçts oficiâlajâ izdevumâ ´Latvijas Vçstnesis¡ un ir stâjies spçkâ, tâpçc visiem TV pakalpojumu sniedzçjiem jâpârtrauc ´Rossija RTR¡ retranslâcija un izplatîðana. Minçtais NEPLP lçmums attiecas uz visiem televîzijas programmu izplatîðanas pakalpojumu sniedzçjiem Latvijâ – kabeïoperatoriem, satelîta un interneta televîzijas pakalpojumu sniedzçjiem.
NEPLP uz seðiem mçneðiem ierobeþo ´Rossija RTR¡ retranslâciju un izplatîðanu Latvijâ
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 2016. gada 7. aprîïa sçdç pieòçma lçmumu aizliegt retranslçt un izplatît TV programmu ´Rossija RTR¡ Latvijas teritorijâ seðus mçneðus no ðî lçmuma spçkâ stâðanâs dienas (lçmums stâjas spçkâ lîdz ar tâ publicçðanu laikrakstâ ´Latvijas Vçstnesis´).
No Raidorganizâciju asociâcijas izslçdz "Super FM", "Krievu radio" un "Latvieðu radio".
No Latvijas Raidorganizâciju asociâcijas (LRA) izslçgta AS "Super FM", SIA "Krievu radio" un SIA "Latvieðu radio", informç LRA izpilddirektore Gunta Lîdaka.
NEPLP konstatç pârkâpumus Krievijas telekanâla RTR Planeta saturâ
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome konstatçjusi pârkâpumus "RTR Planeta" saturâ, otrdien vçstîja ''TV3 Ziòas''. Kâ raidîjumam norâdîja padomes vadîtâja Aija Dulevska, paðlaik notiek darbs, lai sagatavotu dokumentâciju attiecîbâ uz "RTR Planeta", jo konstatçti trîs pârkâpumi, kas esot ïoti nopietns râdîtâjs.
Bûvvalde uzdod veikt Âgenskalna TV toròa ekspertîzi
Rîgas pilsçtas bûvvalde veikusi vizuâlu vçsturiskâ Âgenskalna radio un televîzijas toròa apsekoðanu un secinâjusi, ka tas varçtu bût bîstams iedzîvotâjiem, tâdçï toròa îpaðniekam - mediju grupas "Mix Media Group" uzòçmumam SIA "RNR Ltd" - uzdots lîdz mçneða beigâm pasûtît neatkarîga eksperta slçdzienu par bûvi un iesniegt to bûvvaldç, pastâstîja bûvvaldes pârstâve Ilze Þûka.
NEPLP apòçmusies «izíert» slçpto sponsorçðanu elektroniskajos medijos.
Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) darbakârtîbâ nonâkusi virkne gadîjumu, kad medijos slçpti publicçta vai pârraidîta sponsorçta informâcija. Bieþâkie pârkâpumi saistîti ar paðvaldîbu vçstîm, ko turklât mediji dçvç par ziòâm.
Âgenskalna sakaru tornis var kïût bîstams garâmgâjçjiem
Vizuâli radio-televîzijas tornis Nometòu ielâ 62, Âgenskalnâ, atrodas pirmsavârijas stâvoklî, un tâ turpmâkâ ekspluatâcija var kïût bîstama apkârtçjiem iedzîvotâjiem, garâmgâjçjiem un apkârtçjâm bûvçm, kâ arî uzskatâma par pilsçtvides ainavu degradçjoðu. Tâ secinâjis Rîgas pilsçtas bûvvaldes inspektors, kurð nesen apskatîja torni. Secinâts, ka SIA "RNR LTD" ir jâuzòemas atbildîba par toròa tehnisko stâvokli.
Âgenskalna centrâ esoðais sakaru tornis izskatâs dzîvîbu apdraudoðs
«Esmu saòçmis daudz sûdzîbu par ðo torni Âgenskalna centrâ. Pats pârliecinâjos, ka kaut kas ir jâdara. Atsegti vadi (nevar saprast, vai zem sprieguma), torni saturoðâs skrûves sarûsçjuðas, nesoðie balsti deformçti, brîva piekïuve,» tâ satraukumu pauþ kâds sociâlo tîklu lietotâjs par sakaru torni, kas slejas pâri teju visam Âgenskalna centram.
LTV valdes priekðsçdçtâjs jau divas nedçïas prâto, ko atbildçt uz nepatîkamajiem jautâjumiem
Latvijas Televîzijas (LTV) valdes priekðsçdçtâjs Ivars Belte jau divas nedçïas prâto, ko atbildçt uz viòam 3. februârî nosûtîtiem jautâjumiem par LTV finansiâlo stâvokli un citâm nepatîkamâm tçmâm. Lai iezîmçtu LTV problçmu loku, publicçjam ðos pagaidâm neatbildçtos jautâjumus.
Informâcija par NEPLP sçdi 4. februârî
Brîdina "Krievijas hîtu radio" par valodas nosacîjumu pârkâpumu Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 4. februâra sçdç pieòçma lçmumu izteikt brîdinâjumu SIA "Krievijas hîtu radio" par apraides atïaujas noteikumu pârkâpðanu, neievçrojot programmai "Krievijas hîtu radio" apraides atïaujas darbîbas pamatnosacîjumos noteikto valodas proporciju. Konstatçtie pârkâpumi radiostacijai jânovçrð mçneða laikâ. Saskaòâ ar Elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu likumu, NEPLP ir tiesîbas anulçt elektroniskajam plaðsaziòas lîdzeklim izsniegto apraides atïauju, ja mçneða laikâ pçc brîdinâjuma izteikðanas, elektroniskais plaðsaziòas lîdzeklis nepârtrauc attiecîgâ noteikuma pârkâpðanu vai attiecîgo noteikumu pârkâpj atkârtoti.
Tjarve: Atbildîba par TV5 slçgðanu bûtu jâuzòemas NEPLP
Kanâla TV5 darbîbas pârtraukðana ir saistîta ar iespçju retranslçtajiem Krievijas televîzijas kanâliem piesaistît un izvietot Latvijas mçríauditorijai paredzçto reklâmu, uzskata Latvijas Universitâtes Sociâlo zinâtòu fakultâtes pasniedzçjs, Latvijas Þurnâlistu asociâcijas valdes loceklis Rolands Tjarve.
MTG pârtrauc retranslâciju 'Lattelecom' interneta televîzijâ.
MTG pârtrauc retranslâciju 'Lattelecom' interneta televîzijâ Foto: LETA "Lattelecom" nav spçjis panâkt vienoðanos par MTG grupas kanâlu turpmâku retranslâciju kompânijas interneta televîzijâ. No 2016. gada 4. janvâra "Lattelecom Interneta televîzijâ" nav pieejami kanâli TV3, TV6, TV5, 3+ un LNT.
Kâ sistemâtiski pârkrievo radio çteru Latvijâ.
No klusas un profesionâlas organizâcijas, kâda savulaik bija NRTVP, tagadçjâ NEPLP kïuvusi bezmaz visskandalozâkâ no visâm valsts iestâdçm. Lûk, vçl daþi fakti, kâ pçdçjo divu gadu laikâ NEPLP ir stiprinâjusi radio çtera pârkrievoðanu!
Tiesa atceï Saeimas lçmumu par Dimanta atbrîvoðanu no amata NEPLP
Administratîvâ rajona tiesa ðodien apmierinâja Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) iepriekðçjâ priekðsçdçtâja Ainâra Dimanta prasîbu un atcçla Saeimas lçmumu par viòa atbrîvoðanu no amata. Kâ informçja tiesâ, spriedums ir izpildâms nekavçjoties. Dimants pirmdien atgriezîsia darbâ NEPLP.
Uìis Polis: Vai kârtçjâ NEPLP afçra KNAB degungalâ?
NEPLP savâ mâjas lapâ, informçjot par 7.decembra sçdç pieòemtajiem lçmumiem, ziòo: "NEPLP apstiprinâja grozîjumus elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu SIA "Radio Augðdaugava", SIA "QBS" un SIA "RETRO FM Liepâja" izsniegtajâs apraides atïaujâs. Visi trîs minçtie grozîjumi paredz radio programmas nosaukuma maiòu uz "Radio Marija Latvija", kas ir nekomerciâla radiostacija. "Radio Marija" misija pasaulç un Latvijâ ir darît klausîtâjiem pieejamu saturu, kas rodams baznîcas vidç."
Dimants: Par NEPLP vadîtâju mani ievçlçja padome, bet atbrîvoja politiíi
Ðodien Administratîvâs rajona tiesâ bijuðais Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) vadîtâjs Ainârs Dimants uzsvçra, ka viòu NEPLP vadîtâja amatâ ievçlçja pârçjie padomes locekïi, savukârt atbrîvoja Saeima. Un tas, viòaprât, noticis politisku iemeslu dçï.
AT par labu AKKA/LAA no LTV piedzen vairâk nekâ 600 000 eiro.
Augstâkâs tiesas (AT) Civillietu palâta ðodien par labu Autortiesîbu un komunicçðanâs konsultâciju aìentûrai/Latvijas Autoru apvienîbai (AKKA/LAA) no VSIA «Latvijas Televîzija» (LTV) piedzina kopumâ 644 732 eiro strîdâ par autortiesîbu pârkâpumu un zaudçjumu piedziòu.
Uìis Polis: Cik Saeimas deputâtu bûs gatavi dancot pçc 'Radio SWH' jauno îpaðnieku stabules?
a nu kâds vçl nezina - AS "Radio SWH" (tâlâk SWH) ir pârdota. Pçc publiski pieejamiem datiem SWH vienîgais akcionârs tagad ir "Cinamon Holding OÜ", kam juridiskâ adrese ir Igaunijâ. SWH Padomç tagad ir Krievijas pilsone Tatiana Tolstaya.
PBK sods; 10 000 par vienpusçju Ukrainas konflikta atspoguïoðanu.
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 22. oktobra sçdç pieòçma lçmumu sodît elektronisko plaðsaziòas lîdzekli SIA ¥Pirmais Baltijas kanâls´ (PBK) par administratîvâ pârkâpuma izdarîðanu laika posmâ no 2015.gada 16. lîdz 22.februârim. Par konstatçtajiem pârkâpumiem PBK piemçrots naudas sods 10 tûkstoðu eiro apmçrâ.
Snoudens ðokç ar faktiem, caur BBC.
Сноуден: спецслужбы дистанционно управляют смартфонами Пользователи смартфонов практически ничего не могут сделать для того, чтобы не дать спецслужбам получить "полный контроль" над своим телефоном, сказал разоблачитель американских спецслужб Эдвард Сноуден.
Pârsûdzçts UR lçmums nereìistrçt "Russia Today" pârstâvniecîbu Latvijâ
Pârsûdzçts Uzòçmumu reìistra (UR) lçmums nereìistrçt "Russia Today" pârstâvniecîbu Latvijâ, informçja UR. UR galvenais valsts notârs ðâ gada 25.septembrî saòçmis iesniegumu ar aicinâjumu atcelt UR lçmumu nereìistrçt "Russia Today" pârstâvniecîbu Latvijâ.
NEPLP brîdina «Rossija RTR» par programmas retranslâcijas ierobe
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) nosûtîjusi informatîvu vçstuli Eiropas Komisijai, televîzijas programmas «Rossija RTR» veidotâjiem un Zviedrijas mediju regulatoram, kurâ brîdina par iespçju ierobeþot «Rossija RTR» retranslâciju Latvijâ, ja programmâ tiks pieïauti atkârtoti pârkâpumi, zinâja NEPLP.
Mediju uzrauga neattaisnotie tçriòi taksim: Dulevska samaksâjusi sodu; Dimants to pârsûdz
Nacionâlo elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) priekðsçdçtâja pienâkumu izpildîtâja Aija Dulevska samaksâjusi viòai piemçroto 100 eiro administratîvo sodu saistîbâ ar dokumentu parakstîðanu par NEPLP bijuðâ priekðsçdçtâja Ainâra Dimanta iespçju iepriekð izmantot taksometra pakalpojumus, informçja Dulevska.
Kamçr nav lîdzekïu skolotâju algâm, Latvijas Televîzijai naudas ir pietiekami pat "preses konferences banketam"
Valsts SIA Latvijas Televîzija, kas regulâri sûdzas par naudas trûkumu, patiesîbâ lîdzekïu, kâ izrâdâs, ir pietiekami, lai tos atrastu pat tâdam netradicionâlam pasâkumam kâ "preses konferences banketam". Par ðâda banketa nepiecieðamîbu izlçmis arî Latvijas Televîzijas valdes priekðsçdçtâjs Ivars Belte.
NEPLP soda LR par rupjîbâm LR5 çterâ
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 27. augusta sçdç pieòçma lçmumu sodît VSIA ´Latvijas Radio¡ (LR), uzliekot administratîvo sodu – naudas sodu 1500 eiro apmçrâ par muzikâlu darbu ar rupju un nepieklâjîgu saturu izplatîðanu programmas "Latvijas Radio 5 – Pieci.lv" (LR5) raidîjuma "Beidz ar pieci´ rubrikâ "3:30 klubs". Elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu likuma (EPLL) un LR Rîcîbas kodeksa pârkâpumi konstatçti 26.maija, 7., 8., 9. un 16. jûnija raidîjumos.
NEPLP soda LR par rupjiem izteicieniem radio çterâ
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) 30. jûlija sçdç vienbalsîgi pieòçma lçmumu sodît VSIA ´Latvijas Radio¡ (LR), uzliekot administratîvo sodu – naudas sodu 8000 eiro apmçrâ par rupju un nepieklâjîgu izteicienu izplatîðanu programmas ´Latvijas Radio 5 – Pieci.lv¡ raidîjumu ´Pilnîgs Vakars¡ rubrikâ ´Pieliec punktu¡. Pârbaudot raidîjuma ´Pilnîgs Vakars¡ 2015. gada 14., 21. un 28. aprîïa, 5., 12., 19. un 26. maija, 2., un 9. jûnija ierakstus, NEPLP konstatçja, ka raidîjumu ´Pilnîgs vakars¡ rubrikâ ´Pieliec Punktu¡, izplatîti rupji un nepieklâjîgi izteicieni.
Mediju uzraugs par rupjîbâm çterâ 'Pieci.lv' piemçro 8000 eiro sodu.
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) ceturtdien nolçmusi piemçrot valsts SIA "Latvijas Radio" naudas sodu 8000 eiro apmçrâ par rupju un nepieklâjîgu izteicienu izplatîðanu programmas "Latvijas Radio 5 - Pieci.lv" raidîjuma "Pilnîgs Vakars" rubrikâ "Pieliec punktu", pavçstîja NEPLP informâcijas centrâ.
KNAB sâcis pârbaudi pret bijuðo NEPLP priekðsçdçtâju Dimantu.
Korupcijas novçrðanas un apkaroðanas birojs (KNAB) sâcis pârbaudi pret bijuðo Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) priekðsçdçtâju Ainâru Dimantu, ziòo laikraksts «Diena».
No amata atstâdina "Pieci.lv" programmas direktoru Dagili
Latvijas Radio (LR) valde programmas "Pieci.lv" pieïauto pârkâpumu dçï treðdien nolçmusi no amata atstâdinâja programmas direktoru Kârli Dagili, informçja LR preses sekretâre Laura Elizabete Vanaga.
Saeima no amata atbrîvo NEPLP vadîtâju Dimantu.
Saeima treðdien nolçma no amata atbrîvot Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) vadîtâju Ainâru Dimantu. Parlaments lçma atbrîvot Dimantu no NEPLP locekïa amata, kas faktiski nozîmç arî viòa atbrîvoðanu no padomes vadîtâja amata.
Vçrîgais «Pieci.lv» klausîtâjs Polis: Latvijas Radio rupji un apzinâti çterâ pazemo sievietes.
Radio «SuperFM» vadîtâjs Uìis Polis nosûtîjis kârtçjo vçstuli Saeimas Cilvçktiesîbu un sabiedrisko lietu komisijai, norâdot, ka Latvijas Radio rupji un apzinâti pazemo sievietes, atskaòojot çterâ rupjîbâm bagâtu dziesmu.
"Krievu hîtu radio" vçrðas Satversmes tiesâ par izmaiòâm programmu valodas regulçjumâ
Pçc SIA "Krievu hîtu radio" sûdzîbas Satversmes tiesâ (ST) ierosinâta lieta par izmaiòâm radio programmu valodas regulçjumâ, aìentûru LETA informçja ST pârstâvji.
Mjartâns: Politiíi nedrîkst izdarît spiedienu uz NEPLP lçmumiem
Politiíi nedrîkst izdarît spiedienu uz Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) kâ neatkarîgas institûcijas lçmumiem attiecîbâ par apraidi un frekvenèu pieðíirðanu, sacîja NEPLP loceklis Dainis Mjartâns.
Deputâti uzdod NEPLP «sakârtot saimniecîbu» astoòu mçneðu laikâ.
Saeimas Publisko izdevumu un revîzijas komisijas deputâti ceturtdien vienbalsîgi lçma par pienâkuma uzlikðanu Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomei (NEPLP) lîdz nâkamâ gada februârim iesniegt komisijâ un Valsts kontrolç (VK) informâciju par ieteikumu ievieðanas gaitu, Saeimâ novçroja aìentûra BNS.
Saeimas komisija atbalsta lçmumprojektu par Dimanta atbrîvoðanu no NEPLP locekïa amata.
Saeimas Cilvçktiesîbu un sabiedrisko lietu komisija ðodien atbalstîja lçmumprojektu par Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) vadîtâja Ainâra Dimanta atbrîvoðanu no NEPLP locekïa amata.
Parâda dçï pârtrauc OTV izplatîðanu.
Latvijas Valsts radio un televîzijas centrs (LVRTC) no ðodienas pârtrauc nodroðinât bezmaksas televîzijas apraidç esoðâ SIA «Ogres televîzija» kanâla OTV programmas izplatîðanu, informçja LVRTC pârstâvji.
NEPLP brîdina UR par "Russia Today" vçlmi izplatît tendenciozu informâciju
Uzòçmuma reìistrs (UR) Krievijas valstij piederoðâs informatîvâs aìentûras "Russia Today" pieteikumu pârstâvniecîbai Latvijâ izskatîs lîdz 28.augustam. Savukârt Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) sniegtajâ viedoklî UR norâda uz "Russia Today" vçlmi izplatît tendenciozu informâciju.
NEPLP deputâtiem skaidro savus lçmumus un darbîbu, ðaubas par Padomes reputâciju – nepamatotas
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) nosûtîjusi izsmeïoðu informâciju Saeimas Cilvçktiesîbu un sabiedrisko lietu komisijai, kurâ atbild uz Saeimas deputâtu iesniegumu par NEPL padomes locekïu atbrîvoðanu no amata.
Liepâjas teâtrim atòem radio frekvences
Liepâjas teâtrim par 70 000 eiro jâmaina aparatûra un frekvences! Liepâjas teâtrî izmantotâ radio frekvence 1.jûlijâ nonâks mobilo operatoru lietoðanâ, dodot iespçju ievçrojami palielinât mobilâ interneta âtrumu valstî, raksta aìentûra LETA.
Âboltiòa kritizç Dimanta attieksmi; uzsver Saeimas tiesîbas atlaist NEPLP
Saeimas priekðsçdçtâja Inâra Mûrniece (Nacionâlâ apvienîba), atbildot uz þurnâlistu jautâjumiem par iniciatîvu atlaist Nacionâlo elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomi (NEPLP), kritizçja padomes priekðsçdçtâju Ainâru Dimantu, kâ arî uzsvçra Saeimas tiesîbas atlaist NEPLP, taèu uzskata, ka atlaiðana ir ïoti nopietni jâizvçrtç.
Teju visas Saeimas frakcijas rosina atlaist NEPLP
Teju visas Saeimas frakcijas, izòemot "Saskaòu" un Nacionâlo apvienîbu (NA), rosina atlaist Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomi (NEPLP), informçja Latvijas Reìionu apvienîbas (LRA) Saeimas frakcijas vadîtâjs Dainis Liepiòð. NEPLP locekïiem neesot informâcijas par iespçjamiem atbrîvoðanas iemesliem.
NEPLP: "Tas ir uzbrukums mediju neatkarîbai!"
Daþu Saeimas deputâtu ideja atlaist Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) locekïus mums nav pârsteigums. Tiekoties ar deputâtiem, ne reizi vien esam saskâruðies ar zîmîgiem mâjieniem, kas skar to vai citu Latvijas Televîzijas (LTV) siþetu vai Latvijas Radio (LR) raidîjumu. Ðâdas piezîmes parasti esam "laiduði pâri galvai", jo mediju redakcionâlâ neatkarîba allaþ bijusi viena no NEPLP prioritâtçm. Iespçjams, tieði tas deputâtu acîs ir sobojâjis mûsu reputâciju tiktâl, ka bez redzama iemesla ir jârosina NEPLP atlaiðana.
Valsts kontrole: NEPLP neefektîvi iztçrçjusi rekordsummu.
Neefektîvi iztçrçti 1,8 miljoni eiro no valsts pasûtîjuma naudas gadâ – to atklâj Valsts kontroles (VK) auditçtais pagâjuðâ gada Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) darbîbas pârskats.
Digitâlâs TV lieta: Krongornam, Kokinam un Lozem - cietums; Liepniekam un Çíim - naudassods.
Rîgas apgabaltiesa ðodien polittehnologu Jurìi Liepnieku un uzòçmçju Andreju Âíi atzina par vainîgiem digitâlâs televîzijas kriminâllietâ un piesprieda viòiem naudassodus. Tikmçr vairâkiem apsûdzçtâjiem tika piespriesti arî reâli cietumsodi - Harijam Krongornam, Uldim Kokinam un Jânim Lozem. Tiesa kriminâllietu sâka skatît 2008.gada 28.augustâ.
Plâno iniciçt izmaiòas likumdoðanâ, kas ierobeþos nelegâlu TV un kino pârraidi tieðsaistç
Tieðsaistes kinoteâtris "Megogo.net" kopâ ar televîzijas pakalpojumu sniedzçjiem plâno iniciçt izmaiòas likumdoðanâ, kas neïaus digitâlajâ vidç pârraidît tos televîzijas kanâlus, kam Latvijâ nav izsniegta apraides licence, kâ arî cînîsies ar nelegâlajiem tieðsaistes kinoteâtriem, pastâstîja "Megogo.net" Baltijas reìiona vadîtâjs Andþejs Pjateckis.
Stâjies spçkâ spriedums, ar kuru Domburam bûs jâmaksâ vairâk nekâ 25 000 eiro.
Stâjies spçkâ spriedums, ar kuru no VSIA «Latvijas Televîzija» (LTV) par labu þurnâlistam Jânim Domburam tika piedzîti 25 896 eiro (18 200 latu) par vienoðanâs pârkâpuma atzîðanu saistîbâ ar informatîvi dokumentâlu raidîjumu veidoðanu.
Tiesa atïauj sodît radiostaciju par joku zvanu, kas beidzâs traìiski.
Austrâlijas Augstâkâ tiesa treðdien atzinusi, ka radiostacija, kuras dîdþejiem izdevâs no slimnîcas personâla izvilinât ziòas par Kembridþas hercogienes Ketrinas veselîbas stâvokli, ir pârkâpusi likumu, atskaòojot telefonsarunu bez otras puses piekriðanas.
LNT vçrsusies tiesâ pret LTV par rîta ziòu raidîjuma formâtu.
"MTG TV Latvia" (MTG) kanâla "Latvijas Neatkarîgâ televîzija" (LNT) vadîba vçrsusies tiesâ pret Latvijas Televîziju (LTV), apgalvojot, ka LTV1 esot noskatîjies no viòiem rîta ziòu raidîjuma formâtu, pavçstîja LTV komunikâcijas speciâliste Agita Pudule.
«de facto»: slepenîbâ plâno jaunu TV kanâlu Latgalç.
Lielâ slepenîbâ politiíi plâno Latvijas informatîvâs telpas aizsardzîbu, ziòo Latvijas Televîzijas raidîjums «de facto». Iespçjams, viena no idejâm ir - televîzijas kanâls Latgalç krievu valodâ.
NEPLP Izsaka brîdinâjumu «Re:TV» par raidîjumu veidoðanu pirmsvçlçðanu laikâ.
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) ðodien nolçma izteikt brîdinâjumu «Re:TV» par divu raidîjumu veidoðanu pirmsvçlçðanu laikâ.
Kaimiòð vçrðas pret NEPLP - dusmojas par tâs nolaidîbu.
Saeimas deputâts Arturs Kaimiòð (LRA) rosina Saeimas Cilvçktiesîbu un sabiedrisko lietu komisiju izvçrtçt Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) locekïu atbildîbu, portâlam "Delfi" pavçstîja Kaimiòa palîdze Agnese Gabuþa.
Dimant, Belte, Siksni. Varbût, tieðâm jâiet mâjâs.
Dimant, Belte, Siksni. Varbût, tieðâm jâiet mâjâs... Tâ Kaimiòð par NEPLP
LR5 noòçma un iedeva Latgalei.
LR5 noòçma un iedeva Latgalei. Tas labi Belte un Siksnis aizgâja mâjâs, bet komisija piekrita monitoringa centra lûgumam, Latgales radio vajadzîgos lîdzekïus noòems LR5, bet 150 000 pieðíirs komercstacijâm
Informâcija par politisko partiju dalîbu priekðvçlçðanu diskusijâs Latvijas Televîzijâ.
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) ir saòçmusi politiskâs partijas ´Jaunâ konservatîvâ partija¡ (JKP) 2014. gada 22. septembra iesniegumu Par elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu darbîbu 12. Saeimas priekðvçlçðanu laikâ, kâ arî ir saòçmusi JKP 2014. gada 21. novembra pieteikumu Administratîvâ rajona tiesai – Par iestâdes faktiskâs rîcîbas, savlaicîgi nesniedzot atbildi un neveicot nekâdus pasâkumus iesniegumâ norâdîto pârkâpumu novçrðanai, atzîðanu par prettiesisku.
Tiesa pieòem izskatîðanai arî Lapsas prasîbu pret Latvijas Televîziju un Krenbergu.
Pçc prasîbâm pret bijuðo Saeimas priekðsçdçtâju un divâm prasîbâm pret Latvijas Radio tiesa pieòçmusi izskatîðanai arî Lato Lapsas prasîbu pret Latvijas Televîziju un tâs darbinieci Oditu Krenbergu. «Partijas Vienotîba pârstâvji un to neformâlajâ kontrolç esoðo "sabiedrisko" mediju politangaþçtie pârstâvji, nespçjot atspçkot manis un Pietiek publiskotos faktus, pçdçjos mçneðos ir izmantojuði to rîcîbâ esoðos resursus, îstenojot pret mani iespaidîgu nomelnoðanas un apmeloðanas kampaòu. Tâ kâ iespçju atbildçt ðie politiski angaþçtie "sabiedriskie mediji" man saprotamu iemeslu dçï liedz, nâkas pret apmelotâjiem cînîties ar tiesas starpniecîbu,» uzskata Lapsa. Pietiek ðodien publicç pilnu Rîgas Latgales priekðpilsçtas tiesas izskatîðanai pieòemtâs prasîbas pieteikuma tekstu.
Uìis Polis: Mûrniece, Dimant, Mjartân! Pârtrauciet tracinât Latvijas krievus!
16.septembrî Saeimas Cilvçktiesîbu un sabiedrisko lietu komisijâ I.Mûrnieces vadîbâ tika apstiprinâti un 2.lasîjumam Saeimâ virzîti Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) priekðsçdçtâja A.Dimanta un radio nozares uzrauga D.Mjartâna vadîbâ sagatavotie grozîjumi Elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu likumâ (EPLL), saskaòâ ar kuriem vairâkâm krieviski raidoðajâm radiostacijâm Latvijâ, to skaitâ Hiti Rossii, RetroFM un Europa plus, piespiedu kârtâ bûs jâpâriet uz 100% raidîðanu latvieðu valodâ.
NEPLP uzliek 200 eiro sodu OTV par janvârî demonstrçtas filmas fragmentu netulkoðanu.
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) ðodien sodîjusi SIA «Ogres Televîzija» (OTV) par filmas fragmentu tulkojuma nenodroðinâðanu, TVNET informçja padomç.
Jânis Siksnis: Par Pieci.lv un reitingiem.
Autori: Jânis Siksnis, Latvijas Radio valdes loceklis Latvijas Raidorganizâciju asociâcija (LRA) ir nosûtîjusi atklâtu vçstuli Nacionâlajai elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomei (NEPLP) un Saeimas Cilvçktiesîbu un sabiedrisko lietu komisijai (.doc), kurâ aicina izvçrtçt Latvijas Radio jaunieðu satura platformas "Pieci.lv" darbîbas pirmos rezultâtus un to atbilstîbu valsts pieðíirtajam finansçjumam.
Ieraksts atklâj Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes naudas dalîðanas íçíi
Pietiek ðodien publicç ïoti apjomîgu - gandrîz trîs stundas ilgas sarunas - audioieraksta atðifrçjumu. Ðis ieraksts veikts Ainâra Dimanta vadîtâs Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes sçdç un atklâj, kâ îstenîbâ - ar galçju cinismu un prakticismu, kâ arî pat "nepareizo" balsojumu prettiesisku "neòemðanu vçrâ" - notiek priekðvçlçðanu raidîjumiem domâtâs valsts naudas sadale. Nâkamâs nedçïas sâkumâ Pietiek dos iespçju noklausîties un lejuplâdçt arî paðu audioierakstu, ïaujot katram klausîtâjam paðam atpazît naudas dalîðanas íçía dalîbniekus.
Mistiski viltus mobilo sakaru toròi pârtver zvanus visâ ASV
Saskaòâ ar rakstu ´Popular Science¡, pagâjuðajâ nedçïâ visâ ASV teritorijâ tika atklâti septiòpadsmit viltus mobilo sakaru toròi. Ðie toròi nevis piedâvâ savu mobilo sakaru servisu, bet pieslçdzas tuvumâ esoðajiem toròiem, apejot to ðifrçðanu un pârtver to zvanus, kâ arî lasa ziòas. ESD America pârstâvis, Les Goldðmits, lietoja ESD raþotu CryptoPhone 500, ar ko atklâja ðos 17 viltus toròus. ESD ir vadoðais Amerikas tiesîbaizsardzîbas tehnoloìiju nodroðinâtâjs, kas atrodas Lasvegasâ.
NEPLP sâk lietas pret PBK un "Pro100 TV" par vienpusîgu Ukrainas notikumu atspoguïoðanu.
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) nolçmusi sâkt lietvedîbas vairâkâs administratîvo pârkâpumu lietâs par iespçjamajiem Elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu likuma (EPLL) pârkâpumiem elektroniskajos plaðsaziòas lîdzekïos SIA "Pirmais Baltijas Kanâls", SIA "Televîzijas kanâls Pro100 TV" un SIA "Autoradio Rçzekne", portâls "Delfi" uzzinâja padomç.
Prokurors: Çía atmaksâtâ nauda nav atbildîbu mîkstinoðs apstâklis.
Bijuðâ Latvijas Neatkarîgâs Televîzijas valdes priekðsçdçtaja Andreja Çía Digitâlajam Latvijas radio un televîzijas centram (DLRTC) atmaksâtâ naudas summa nav uzskatâma par apsûdzçtâ atbildîbu mîkstinoðiem apstâkïiem, jo naudas atmaksa nav bijusi labprâtîga, ðodien tiesas debatçs tâ dçvçtajâ digitâlâs televîzijas kriminâllietâ sacîja prokurors Monvîds Zelès.
Kâpçc NEPLP izvçle nevar ðíist taisnîga?
Mçdz teikt, ka lielas lietas top no sîkumiem.Pavirði uzmetot aciziòai, ka Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) konkursâ par apraides tiesîbu pieðíirðanu komerciâla elektroniskâ plaðsaziòas lîdzekïa darbîbai vietçjâs radio programmas veidoðanai Jçkabpilî par uzvarçtâju noteikta AS ´Radio SWH¡ ar programmu ´Radio SWH Gold¡, tâ ðíiet gluþi ikdieniðía. Gauþâm reti ðâdu faktu pieminçjumu papildina stâstîjums par konkursa pârçjo dalîbnieku piedâvâjumu.
Par pretlikumîgu PTAC direktores citâta iekïauðanu reklâmâ TV3 uzliek bargu sodu.
Patçrçtâju tiesîbu aizsardzîbas centrs (PTAC) ar 6000 eiro sodîjis SIA "TV3 Latvia" par to, ka reklâmâs izmantots PTAC direktores Baibas Vîtoliòas sniegtâs intervijas izvilkums bez viòas piekriðanas, turklât tas izrauts no konteksta, portâls "Delfi" uzzinâja PTAC.
Dimants noslepenojis, domâjams, "nepatîkamu" atzinumu par "Rossija RTR" retranslâciju.
Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes priekðsçdçtâjs Ainârs Dimants personiski noslepenojis vienu no diviem atzinumiem saistîbâ ar televîzijas programmas Rossija RTR retranslâcijas ierobeþoðanu Latvijas teritorijâ. Neoficiâla informâcija liecina, ka noslepenots tieði tas atzinums, kurâ izteiktas nopietnas ðaubas par padomes rîcîbas tiesiskumu. To faktiski apliecina arî fakts, ka, kaut gan retranslâcijas ierobeþojumi jau ir beiguðies, Dimants bija gatavs ar ðo atzinumu Pietiek pârstâvi iepazîstinât tikai ar nosacîjumu, ka tâlâk par to neuzzina sabiedrîba. Pietiek ðodien publisko gan saraksti ar Dimantu, gan rîkojumu par noslepenoðanu un tâ pamatojumu, gan otru atzinumu, kas nezinâmu iemeslu dçï nav uzskatîts par valstiski svarîgu informâciju.
"SWH Grupa" tiesâ prasa radio "Boom FM" maksâtnespçju.
Ogres rajona tiesâ "SWH Grupa" iesniegusi radio "Boom FM" maksâtnespçjas pieteikumu, liecina informâcija Maksâtnespçjas administrâcijas mâjaslapâ.
NEPLP bezprincipialitâte un inertums - vienkârða neprofesionalitâte vai reâls drauds valsts droðîbai?
"Aukstâ kara" laiki atgrieþas - tâ ðodien vaimanâ daudzi mûsu politiíi, gluþi kâ no letarìiskâ miega pamoduðies, neaptverot, ka ðis "aukstais karð", kas vçrsts pret mûsu valsti, nav rimies ne brîdi kopð tâ laika, kad atkarojâm savu neatkarîbu.
VK iebilst, bet NEPLP un sabiedriskajiem medijiem dârgi seminâri pie jûras.
Lai arî Valsts kontrole (VK) ir izteikusi pârmetumus par nelietderîgiem tçriòiem dârgos izbraukuma seminâros, Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) turpina ðâdu praksi, sarîkojot divus izbraukuma pasâkumus par sabiedrisko mediju darbu, raksta laikraksts «Diena».
NEPLP piemçro sodu PBK par vienpusçjas informâcijas izplatîðanu un apraides atïaujas pârkâpumiem.
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) pieòçmusi lçmumu sodît SIA ´Pirmais Baltijas Kanâls¡ (PBK) administratîvâ pârkâpuma lietâ par Elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu likuma pârkâpumiem raidîjumos ´Laiks¡. Izvçrtçjot 25. un 26. februâra, kâ arî 1., 2. un 4. marta raidîjumus, NEPLP konstatç, ka tajos izplatîta neobjektîva informâcija, pausts vienpusçjs viedoklis par notikumiem Ukrainâ. NEPLP uzlikusi PBK likumâ paredzçtu maksimâlo naudas sodu – 3600 eiro, òemot vçrâ, ka noticis atkârtots pârkâpums.
Mediju uzraugu dârgie paradumi: Çd, vizinâs un nekontrolç.
Simt èetrdesmit tûkstoði eiro iztçrçti neekonomiski, bet 4700 eiro izðíçrdçti - ðâds ir Valsts kontroles (VK) secinâjums par Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) pçrnâ gada budþeta tçriòiem. Turklât, iespçjams, iestâde pieïâvusi vçl 123 tûkstoðu eiro nesaimniecisku izlietoðanu no VSIA Latvijas Televîzija (LTV) puses, ceturtdien raksta Diena.
Konkurences padome paziòo par lçmumu "Lattelecom" un TV3 strîdâ.
Konkurences padome (KP), pçc SIA "Lattelecom" iesnieguma par iespçjamiem pârkâpumiem SIA "TV3 Latvia" darbîbâs izvçrtçjot tirgus situâciju, secinâjusi, ka ðobrîd kaitçjums konkurencei nav konstatçjams. Tâpçc KP nolçmusi neierosinât izpçtes lietu.
TV3 paziòo par sarunu rezultâtu ar "Lattelecom".
Otrdien notika atkârtotas SIA "TV3 Latvia" un SIA "Lattelecom" pârstâvju sarunas, paziòojumâ norâda TV3 sabiedrisko attiecîbu vadîtâja Marta Zandersone.
Grûbe: Informâcija par iespçjamo intereðu konfliktu ir nepatiesa.
Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) priekðsçdçtâja vietnieks Gints Grûbe informâciju par viòa iespçjamo intereðu konfliktu, par ko Korupcijas novçrðanas un apkaroðanas birojs (KNAB) sâcis pârbaudi, sauc par nepatiesu un apmelojoðu un apsver iespçju vçrsties tiesâ pret þurnâlistu Imantu Liepiòu, kas ðo informâciju esot nosûtîjis KNAB.
Ierosina pârbaudi pret NEPLP valdes locekli Gintu Grûbi par "finansçjuma karuseïiem".
Pret Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) priekðsçdçtâja vietnieku Gintu Grûbi ierosinâta pârbaude KNAB. Vienkârðoti lietas bûtîba ir ðâda – G. Grûbe nosaka filmu mâkslas prioritâtes, pats pçc tam saòem naudu, pats iztçrç un vçl uzrauga gatavo darbu pârraidîðanu televîzijâ.
Latvijas radioviïòi klusîbâ pârkrievojas.
Krievijas propagandas ierobeþoðana, uz trim mçneðiem apturot RTR kanâla retranslâciju Latvijâ, liek pievçrst uzmanîbu arî pârçjâm raidsabiedrîbâm. Gadiem ilgi Latvijâ prettiesiski retranslç Krievijas radiostaciju saturu. NEPLP nevis likvidç situâciju, bet gan mîkstina savus dokumentus, lai legalizçtu nelikumîbu. Tikmçr vairs neskan latviskais Radio NABA.
Nekorekta attieksme pret darbiniekiem.
Informâcija par kompâniju: 1. Biznesa radio Rîga Kr.Valdemâra 76-1A, Rîga http://www.1br.lv/ Viedoklis par to , kâpçc neveicas 1.Biznesa Radio......vai tomçr âzim par dârznieku labâk nestrâdât ?
OTV Atklâtâ vçstule.
ATKLÂTA VÇSTULE
Ar ðo vçstuli vçlamies vçrst Jûsu uzmanîbu uz satraucoðâm tendencçm nacionâlajâ mediju telpâ.
NEPLP aicina OTV atsaukt nepatiesu informâciju.
Atbildot uz SIA ´Ogres televîzija¡ (OTV) vadîtâjas Daces Tribockas medijos paustajiem apgalvojumiem par vçrðanos pret viòas vadîto TV kanâlu ("Tribocka: Notiek nepamatota un apzinâta vçrðanâs pret OTV¡, Nozare.LV, 7.maijs), Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) paskaidro:...
Lattelecom un MTG "karâ" sâk parâdîties pirmâs zaudçtâja pazîmes.
Mçnesi pçc Lattelecom un Modern Times Group strîda par tiesîbâm retranslçt vienu no populârâkajiem Latvijas telekanâliem - TV3 - vçrojamas pirmâs pazîmes, ka vismaz pagaidâm zaudçtâjs ðajâ divu komersantu strîdâ bûs TV3 îpaðnieks, secinâjis laikraksts Neatkarîgâ.
Dimants: Lçmums par "Rossija RTR" aizliegðanu ir sevi attaisnojis.
Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòu lîdzekïu padomes (NEPLP) vadîtâjs Ainârs Dimants ir apmierinâts ar "Rossija RTR" kanâla reitingu kritumu un norâda, ka NEPLP lçmums aizliegt kanâla retranslâciju ir attaisnojies.
NEPLP nâkamnedçï paziòos savu rîcîbu attiecîbâ pret "Viasat".
Nâkamajâ nedçïâ Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) paziòos par tâs soïiem attiecîbâ pret satelîtoperatoru "Viasat", kas joprojâm turpina raidît kanâlu "Rossija RTR", atklâja NEPLP vadîtâjs Ainârs Dimants.
Lattelecom vadîtâjs par TV3: mums kâ uzòçmumam nekâ nepietrûkst un mûsu klientiem nekâ nepietrûkst.
«Man nav prognoþu, jo patlaban nekâdas sarunas nenotiek, turklât mums kâ uzòçmumam arî nekâ nepietrûkst un mûsu klientiem nekâ nepietrûkst,» tâ, atbildot uz jautâjumu, kad un vai TV3 varçtu atgriezties Lattelecom piedâvâjumâ, intervijâ laikrakstam Diena sacîjis Lattelecom valdes priekðsçdçtâjs Juris Gulbis.
AKKA/LAA ar "Radio SWH" noslçdz mierizlîgumu.
29. aprîlî Augstâkâs tiesas Civillietu tiesu palâta apstiprinâja izlîgumu starp biedrîbu AKKA/LAA un a/s "Radio SWH", ar ðo lçmumu izbeidzot vairâkus gadus ilguðos tiesas procesus. Pçc izlîguma parakstîðanas Radio SWH ir lielâkais komercradio Latvijâ, kuram turpmâk bûs likumîgas tiesîbas izmantot autoru muzikâlos darbus.
Dimants: pret PBK sâkta vçl viena administratîvâ lieta.
Visticamâk, kaimiòvalstî publicitâti gûs vçl kâda ziòa no Latvijas. Proti, Latvijas teritorijâ uz trim mçneðiem tiks atslçgts Krievijas kanâls RTR, bet pret "Pirmo Baltijas kanâlu" sâkta vçl viena administratîvâ pârkâpuma lieta. Ðâdâ veidâ Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome sâk cîòu pret tendenciozu informâciju, kas Latvijâ ieplûst ar vairâku Krievijas mediju starpniecîbu.
NEPLP uzsâk administratîvâ pârkâpuma lietu pret PBK.
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) pieòçmusi lçmumu uzsâkt lietvedîbu administratîvo pârkâpumu lietâ par iespçjamajiem Elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu likuma pârkâpumiem SIA "Pirmais Baltijas Kanâls" programmâ "Pirmais Baltijas Kanâls" (PBK) raidîjuma "Laiks" siþetos par notikumiem Ukrainâ (laika posmâ no 2014. gada 25. februâra lîdz 4. martam).
OTV sniedz tiesâ prasîbu pret NEPLP vadîtâju A. Dimantu
Nacionâlais televîzijas kanâls OTV sniedz prasîbu tiesâ par goda un cieòas aizskarðanu, atspçkojot publiskajâ telpâ izteiktos nepatiesos Nacionâlâs elektroniskâs plaðsaziòu lîdzekïu padomes (NEPLP) vadîtâja Ainâra Dimanta apgalvojumus.
"Lattelecom" un MTG nevienojas par TV3 retranslâcijas noteikumiem
"Lattelecom" un koncernam "Modern Time Group" (MTG) nav izdevies vienoties par kanâla TV3 retranslâcijas noteikumiem interaktîvajâ televîzijâ ar skatîtâjiem izdevîgiem nosacîjumiem. Par to portâlu "Delfi" informçja uzòçmuma sabiedrisko attiecîbu vadîtâja Lîga Bite. MTG par 60% ir paaugstinâjis kanâla TV3 retranslâcijas maksu, salîdzinot ar iepriekðçjo gadu, tâdejâdi "Lattelecom" satura maksâjums koncernam MTG par tâ seðiem kanâliem bûtiski pârsniedz izmaksas, kâdas "Lattelecom" kopsummâ maksâ tâdiem starptautiskiem kanâliem kâ piemçram, "Discovery", "Eurosport", CNN, BBC, "Fox", "National Geographic" un citiem, atzîmç uzòçmumâ.
«OTV» noraida pârmetumus par kanâla satura neatbilstîbu un prasa Dimanta atkâpðanos no amata.
Televîzijas kanâls «OTV» noraida Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NPELP) vadîtâja Ainâra Dimanta pausto viedokli, ka aizvien nav skaidrîbas par «OTV» programmas saturu. Par ðâdas pozîcijas pauðanu «OTV» prasa NEPLP vadîtâjam atkâpties no amata, informçja «OTV» pârstâve Ineta Savièa.
NEPLP: Kanâls «OTV» finansçjumu nesaòems
Kanâli «Rîga TV24» un «Re:TV» februârî ir spçjuði izpildît sabiedrisko pasûtîjumu, tâ ðodien, uzklausot revîzijas komisijas ziòojumu, secinâjusi Nacionâlâ plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP), un tâs locekïi nolçmuði pieðíirt abiem kanâliem finansçjumu par februâri, savukârt «OTV» joprojâm neatbilst nepiecieðamajiem kritçrijiem, tâdçï pagaidâm paliek bez finansçjuma.
"Pirmais Baltijas kanâls" sûdzçs tiesâ NEPLP
"Baltijas Mediju alianse" (BMA) un "Pirmais Baltijas kanâls" (PBK) gatavo dokumentus iesniegðanai tiesâ pret Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) amatpersonâm un citâm Latvijas amatpersonâm, kas saistîtas ar plaðsaziòas lîdzekïu uzraudzîbu, par patiesîbai neatbilstoðas informâcijas izplatîðanu, kas maldina sabiedrîbu un nomelno PBK un citus BMA holdinga medijus.
Lietuvâ aicina slçgt PBK un vairâkus krievvalodîgos izdevumus.
Reaìçjot uz pirmdien publiskoto Lietuvas Valsts droðîbas departamenta (VSD) ziòojumu par apdraudçjumiem valsts droðîbai, Seima deputâts Íçstutis Masjulis aicinâjis ðo departamentu rosinât "Pirmâ Baltijas kanâla" un vairâku krievvalodîgo izdevumu slçgðanu, lai novçrstu Kremïa propagandas izplatîðanu Lietuvâ.
"Lattelecom" vçrsies PTAC un KP, lûdzot izvçrtçt MTG paziòojumu.
Telekomunikâciju uzòçmums "Lattelecom" vçrsies Patçrçtâju tiesîbu aizsardzîbas centrâ (PTAC) un Konkurences padomç (KP), lûdzot izvçrtçt 13.martâ izplatîtâ mediju grupas "Modern Times Group" (MTG) paziòojuma atbilstîbu normatîvajiem aktiem.
NEPLP pieprasa informâciju par PBK, NTV-Mir un Rossija RTR ziòu siþetiem.
Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) pagâjuðajâ nedçïâ lûgusi televîzijas un radio regulatoriem Zviedrijâ un Lielbritânijâ sniegt informâciju par abu minçto valstu jurisdikcijâ esoðo TV kanâlu Rossija RTR un NTV-Mir ziòu raidîjumiem, kas tiek retranslçti Latvijâ. NEPLP arî pieprasîjusi Latvijâ reìistrçtajai SIA Pirmais Baltijas kanâls ziòu ierakstus ðâ gada janvârî un februârî.
Tiesa no "Viasat" par labu AKKA/LAA piedzen vairâk nekâ 200 000 eiro.
Rîgas apgabaltiesa treðdien daïçji apmierinâjusi Autortiesîbu un komunicçðanâs konsultâciju aìentûras/Latvijas Autoru apvienîbas (AKKA/LAA) prasîbu pret AS "Viasat Latvia" strîdâ par autortiesîbu aizsardzîbu, par labu AKKA/LAA piedzenot 235 053 eiro.
OTV izmaksâs iekïâvis arî maksu par apraidi.
«Ogres televîzijas» kanâls OTV, kas uzvarçja Nacionâlâs plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) konkursâ par sabiedriskâ pasûtîjuma daïu, pretçji NEPLP norâdîjumiem, satura veidoðanas izmaksâs iekïâvis arî maksu par apraidi.
OTV padomju laikâ 'Rîgas kinostudijâ' uzòemtâs filmas demonstrç bez NKC licences.
Nacionâlais kino centrs prasîs SIA "Ogres televîzija" paskaidrojumus par padomju laikâ Latvijâ uzòemto filmu demonstrçðanu kanâlâ OTV. Nacionâlâ kino centra vadîtâja Ilze Gailîte-Holmberga aìentûrai LETA paskaidroja, ka televîzija licenci filmu demonstrçðanai nav saòçmusi. Viòa uzskata, ka citu veidu, kâ iegût tiesîbas televîzijâ demonstrçt ðîs filmas, neesot, kâ tikai vçrsties Nacionâlajâ kino centrâ.
Tiesa aicina NEPLP neslçgt lîgumus par bezmaksas apraidi.
Administratîvâ rajona tiesa aicina Nacionâlo plaðsaziòas lîdzekïu padomi (NEPLP) neslçgt lîgumus ar konkursa par bezmaksas apraidi uzvarçtâjiem. Kâ liecina biznesa portâla "Nozare.lv" rîcîbâ esoðais tiesas lçmums, Administratîvâ rajona tiesa ir pieòçmusi SIA "Televîzijas kanâls Pro100TV" ("Pro100TV") pieteikumu par NEPLP konkursa rezultâtu atcelðanu un nolçmusi ierosinât administratîvo lietu.
LTV aicina anulçt MTG licenci un sola hokeju nodroðinât brîvâ çterâ.
Latvijas Televîzija aicina anulçt uzòçmumam "Modern Times Group" (MTG) pieðíirto olimpisko spçïu hokeja translçðanas licenci, tâ "apollo" pastâstîja LTV pârstâve Laura Brokâne. Saistîbâ ar oficiâlu grupas aizieðanu no Virszemes apraides MTG nespçj izpildît licences obligâtos nosacîjumus - pârraidît hokeja spçles brîvâ çtera televîzijâ, paudusi LTV.
Tiesâ apstrîd NEPLP konkursus uz bezmaksas apraidi.
Ðodien Administratîvajâ rajona tiesâ iesniegts pieteikums, apstrîdot Nacionâlâs plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) rîkotos konkursus par sabiedriskâ pasûtîjuma daïas nodoðanu komerciâlajâm televîzijâm, kas nodroðinâs bezmaksas apraidi visâ Latvijâ.
Radio Pieci.
Man nekad nav bijuði saprotami kritçriji, pçc kuriem valsts izvçlas, kam naudu pieðíirt un kam ne. Nav saprotams arî tas, kuram un kâpçc galvâ ienâkusi sasodîti stulba ideja sasieties ar bankrotçjuðâ radio101 bijuðajiem darbiniekiem.
Deputâti NEPLP pârmet bezatbildîbu, rosina mainît padomes locekïus.
Ðodien debatçs Saeimas sçdç Nacionâlajai elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomei (NEPLP) tika pârmesta bezatbildîba un no opozîcijas puses izskançja aicinâjums apsvçrt iespçju mainît padomes locekïus.
Mçnesi pçc 'reanimâcijas' pârtrauc darbu 'Radio 101' pçctecis.
Mçnesi pçc "reanimâcijas" darbu ir pârtraucis "Radio Open 101", liecina paziòojums radio mâjas lapâ. Radio viïòos dîdþeji vairs nav dzirdami un skan tikai mûzika.
Volfs panâk "Radio 101" pakalpojumu sniedzçja maksâtnespçju.
Dîdþejs tiesâ vçrsâs tâpçc, ka nebija saòçmis algu par 16 mçneðiem vçrðoties tiesâ pret SIA "RADIO PIRÂTI"
Latvijâ plaukst un zeï nelegâla maksas televîzija; AKKA/LAA pret to ieteic cînîties ar legâlo prezumpciju.
Latvijâ plaukst un zeï nelegâlâ maksas televîzija, ”melnajâ tirgû” darbojoðies operatori kropïo tirgu un ik gadu nodara valsts budþetam vairâk nekâ 1 miljonu latu lielus zaudçjumus neieòemto nodokïu veidâ. Biedrîba AKKA/LAA pret to iesaka cînîties, piemçrojot legâlâs prezumpcijas principu – autoru darbu legâlu izmantoðanu apliecinot ar licences lîgumu.
To Whom It May Concern – Radio 101 R.I.P. (2010 – 2013)
Pçc gandrîz divu nedçïu gara dîdþeju lokauta, kas sâkâs lîdz ar “Radio 101″ veiksmîgu pârdoðanas fakta apstiprinâðanu SIA KPMG Baltics organizçtajâ izsolç, radio ðodien visbeidzot ir apklususi mûzika. Uz visiem laikiem… Ðobrîd ir skaidrs, ka “Radio 101″ jaunâ îpaðnieka radio iegâdes motîvi nav bijuði saistîti ar jebkâdu interesi par radiobiznesu. Ar ko tie ir saistîti? To es nezinu. To varbût kâdreiz izpçtîs þurnâls “Ir” vai “Re:Baltica”.
Ðodien pârtraucis raidît «Radio 101»
Otrdien pârtraukusi raidît radiostacija «Radio 101», kuru nesen izsolç iegâdâjâs Krievijas pilsonis Vitâlijs Òikitenko. «Ðodien lokauts ir noslçdzies ar klusumu radio çterâ – uz kuìa vairs nav palicis neviens, kas spçtu nospiest «play»,» savâ blogâ raksta dîdþejs Toms Grçviòð. Grçviòð apgalvo, ka radio «apklusis uz visiem laikiem» un «jaunâ îpaðnieka radio iegâdes motîvi nav bijuði saistîti ar jebkâdu interesi par radiobiznesu».
Konkurences uzraugi ar 45 000 latiem soda AKKA/LAA par pârmçrîgiem tarifiem mûzikas atskaòoðanai.
Aprîïa sâkumâ Konkurences padome (KP) ar 45 646 latiem sodîjusi autortiesîbu kolektîvâ pârvaldîjuma biedrîbu AKKA/LAA par monopolstâvokïa ïaunprâtîgu izmantoðanu, jo biedrîba mazajiem un vidçjiem veikaliem un pakalpojumu sniedzçjiem par mûzikas atskaòoðanu apmeklçtâjiem domâtâs telpâs piemçrojusi tarifu, kas ir ievçrojami augstâks par lîdzîgiem tarifiem ne vien Lietuvâ un Igaunijâ, bet arî vairumâ citu Eiropas Savienîbas (ES) dalîbvalstu.
Tiesa noraida AKKA/LAA prasîbu pret "Radio SWH"
Ceturtdien Rîgas Vidzemes priekðpilsçtas tiesa lçma par labu "Radio SWH" un noraidîja Autortiesîbu un komunicçðanas konsultâciju aìentûras / Latvijas Autoru apvienîbas (AKKA/LAA) pieteikumu aizliegt raidstacijai atskaòot mûziku, kamçr tâ nav piekritusi biedrîbas noteiktiem autoratlîdzîbas apmaksas noteikumiem.
Paziòojums 29.08.2012
Pamatojoties uz Latvijas Republikas Administratîvâs rajona tiesas Valmieras tiesu nama 02.04.2012. spriedumu lietâ Nr. A420457911 par Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes 2011. gada 27. janvâra lçmuma Nr. 9 atzîðanu par prettiesisku un Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes 2011. gada 29. jûnija lçmuma atcelðanu, kâ arî saskaòâ ar Elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu likuma 21. panta ceturtajâ daïâ noteikto, NEPLP informç, ka spçku ir zaudçjusi SIA "Krievu radio Latgale" izsniegtâ apraides atïauja Nr. AA-022/1.
"Radio SWH" ðefs: AKKA/LAA grib iznîcinât radio staciju
AS "Radio SWH" pauþ saðutumu par Autortiesîbu un komunicçðanas konsultâciju aìentûras/Latvijas Autoru apvienîbas (AKKA/LAA) rîcîbu, pieprasot vienoties par diskriminçjoðu licences lîgumu par mûzikas izmantoðanu radio "Spin FM".
AKKA/LAA no "Viasat" vçlas piedzît 356,1 tûkstoti latu
"Autortiesîbu un komunicçðanas konsultâciju aìentûra/Latvijas Autoru apvienîba" (AKKA/LAA) vçrsusies tiesâ, lai piedzîtu no satelîttelevîzijas operatora «Viasat» Latvijas filiâles zaudçjumus 356,1 tûkstoða latu apmçrâ saistîbâ ar autordarbu izmantoðanu bez licences.
PBK îpaðnieks vçrðas pie Dimanta par NEPLP locekles izteikumiem
"Pirmâ Baltijas kanâla" (PBK) îpaðnieks SIA "Baltijas mediju alianse" (BMA) vçrsies pie Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes (NEPLP) priekðsçdçtâja Ainâra Dimanta saistîbâ ar padomes locekles Aijas Câlîtes-Dulevskas izteikumiem par kanâla pârstâvi.
Mamikins: No TV5 iznes datorus, redakcija tukða.
Lai gan LNT ìenerâldirektors apstiprinâjis, ka no 16.janvâra sâk darboties vienotais LNT un TV5 ziòu dienests, þurnâlistam Andrejam Mamikinam, kurð darbdienu vakaros vadîja pretrunîgu atpazîstamîbu ieguvuðo raidîjumu Bez cenzûras, vçl nav skaidra raidîjuma nâkotne.
LNT draud piketçt un nepârraidît ziòas.
Ja tuvâko nedçïu laikâ valdîba neradîs risinâjumu komerctelevîziju problçmâm, kas saistîtas ar nacionâlo apraidi, telekompânija LNT kopâ ar Latvijas Raidorganizâciju asociâciju paredzçjuðas rîkot piketu pie Ministru kabineta vai Saeimas, kâ arî nepârraidît ziòas, intervijâ biznesa portâlam "Nozare.lv" pastâstîja telekompânijas LNT pârdoðanas direktors Guntars Traubergs.
Atòem nacionâlâs apraides atïauju skandâlu izraisîjuðajai "Pro100 TV".
Nacionâlâ Elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP) ceturtdien nolçma anulçt nacionâlâs apraides atïauju savulaik vairâku Saeimas deputâtu saðutumu izraisîjuðajai Krievijâ bâzçtajai televîzijai "Pro100TV", jo gada laikâ pçc atïaujas saòemðanas tâ arî nav sâkusi iecerçto darbîbu.
Bez konkursa pieðíir nacionâlâs televîzijas licenci krievu valodâ raidoðai televîzijai.
Latvijâ bûs vçl viens nacionâlâs televîzijas kanâls – "PRO100TV", bet veids, kâ tas saòçmis licenci no Âbrama Kleckina vadîtâs Nacionâlâs elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padomes radîjis pârsteigumu ne tikai padomes locekïiem, bet arî Saeimas deputâtiem, vçstî raidîjums "Nekâ personîga".
Tiesu izpildîtâjs iesniedz sûdzîbas par 'Baltkom' atteikðanos pârtraukt TV3, TV6 un TV3+ retranslâciju.
Tiesu izpildîtâjs Ginters Hmeïevskis vçrsies Rîgas pilsçtas Centra rajona tiesâ ar sûdzîbâm par telekomunikâciju uzòçmuma "Baltkom" atteikðanos pildît tiesas noteikto pagaidu aizsardzîbas lîdzekli pârtraukt kabeïtîklos retranslçt televîzijas kanâlus TV3, TV3+ un TV6.
Tiesa "Baltkom" uzdod pârtraukt kanâlu TV3, 3+ un TV6 retranslçðanu.
Rîgas pilsçtas Centra rajona tiesa uzdevusi telekomunikâciju uzòçmumam "Baltkom" pârtraukt kabeïtîklos TV kanâlu TV3, 3+ un TV6 retranslçðanu, vçstî laikraksts "Dienas Bizness". "Jâ, tâ ir taisnîba", avîzei sacîja "TV3 Latvia" ìenerâldirektore Baiba Zûzena.
TV5 draud ar licences atòemðanu.
Televîzijai "TV5 Latvia" par daþâdiem sistemâtiskiem pârkâpumiem var draudçt pat darbîbas apturçðana uz laiku vai pat licences atòemðana, ja telekompânija nesaòemsies un beidzot nenovçrsîs pârkâpumus, uz kuriem tai vairâkus gadus norâdîjusi Nacionâlâ elektronisko plaðsaziòas lîdzekïu padome (NEPLP).
LNT un TV3 draud pamest bezmaksas çteru
Televîzijas komerckanâli LNT un TV3 vçrsuðies Saeimâ, ceïot trauksmi par, viòuprât, nepamatoti augstajiem apraides tarifiem, un, ja netiks panâkts risinâjums, abi kanâli bûðot spiesti pamest bezmaksas çteru, Latvijas Raidorganizâciju asociâcijas (LRA) izpilddirektore Gunta Lîdaka sestdien apliecina laikrakstam "Latvijas Avîze".
Lûdz KNAB un Valsts kontroli pievçrst uzmanîbu LTV notiekoðajam.
Treðdien (20.10.2010) nosûtîtâ atklâtâ vçstulç Latvijas Televîzijas (LTV) arodbiedrîbas priekðsçdçtâja Lîga Vanaga paudusi satraukumu par bûtisko kritumu telekanâla reitingos un tâ pârvaldîbas kvalitâti, lûdzot Korupcijas novçrðanas un apkaroðanas biroju (KNAB) un Valsts kontroli pievçrst pastiprinâtu uzmanîbu LTV notiekoðajiem procesiem. Vçstulç teikts: «Mçs pauþam nopietnu satraukumu par bûtisku kritumu Latvijas Televîzijas reitingos un uzòçmuma pârvaldîbas kvalitâtç. Uzsveram, ka ðî ir jau atkârtota vçrðanâs pie LTV vadîbas un NEPLP.
LVRTC pieprasa "TV Rîga" maksâtnespçju.
VAS "Latvijas valsts radio un televîzijas centrs" (LVRTC) Rîgas pilsçtas Kurzemes rajona tiesâ iesniegusi SIA "TV Rîga", kas vada kanâlu "TV5", maksâtnespçjas pieteikumu, liecina Maksâtnespçjas administrâcijas interneta mâjaslapâ pieejamâ informâcija.
"Baltkom" un IZZI iecerçjuði apvienoties; "Lattelecom" iebilst.
Telekomunikâciju, interneta un kabeïtelevîzijas operatori Baltkom un IZZI iecerçjuði apvienoties, lai kopîgiem spçkiem pacîkstçtos ar valstij daïçji piederoðo Lattelecom. No komentâriem par darîjuma detaïâm puses pagaidâm atturas.
LVRTC: 'TV3' atbilde neatrisina bûtiskus jautâjumus; 'TV3' pârsteigts par LVRTC reakciju.
No "TV3" 25.maijâ saòemtâ atbilde uz Latvijas Valsts radio un televîzijas centra (LVRTC) piedâvâjumu par analogâs apraides nodroðinâðanu "neatrisina bûtiskus jautâjumus", tâdçï LVRTC neredz juridisku pamatu 1.jûnijâ neatslçgt "TV3" no analogâs apraides, bet raidorganizâcija ir pârsteigta, ka ðâdi tiek saprasts "TV3" "jâ" vârds LVRTC piedâvâjumam.
Satiksmes ministrija aicina TV3 nemaldinât sabiedrîbu.
Labvakar! Òemot vçrâ maldinoðo informâciju, ko izplatîjis TV3, Satiksmes ministrija nosûta savu komentâru.
Ierosinâts kriminâlprocess par jauno digitâlâs televîzijas konkursu.
Prokuratûra tomçr saskatîjusi iespçjamas noziedzîgas nodarîjuma pazîmes arî jaunajâ Satiksmes ministrijas rîkotajâ ciparu televîzijas konkursâ, kur par uzvarçtâju tika atzîts valstij daïçji piederoðais uzòçmums "Lattelecom", liecina TV3 raidîjuma "Nekâ personîga" rîcîbâ esoðâ informâcija.
SIA „Lattelecom” apraides tiesîbu termiòa pagarinâðanu lîdz 2018. gadam apmaiòâ pret dekoderiem, bûtu normatîvo aktu un konkurences tiesîbu normu pârkâpums.
Virszemes TV apraides tiesîbu pagarinâðanu var paredzçt Elektronisko mediju likumprojektâ Izmaiòas jau notikuða virszemes televîzijas konkursa nosacîjumos, paredzot SIA „Lattelecom” apraides tiesîbu termiòa pagarinâðanu lîdz 2018. gadam apmaiòâ pret dekoderiem, bûtu normatîvo aktu un konkurences tiesîbu normu pârkâpums, kâ arî radîtu tiesvedîbas draudus.
KP ierosina lietu pret "Lattelecom" par dominçjoðâ stâvokïa izmantoðanu.
Konkurences padome (KP) ierosinâjusi lietu pret telekomunikâciju uzòçmumu "Lattelecom" par dominçjoðâ stâvokïa ïaunprâtîgu izmantoðanu un "netaisnîgu pirkðanas vai pârdoðanas cenu vai citu netaisnîgu tirdzniecîbas noteikumu tieðu vai netieðu uzspieðanu vai piemçroðanu", apstiprinâja KP priekðsçdçtâja Ieva Jaunzeme.
"Lattelecom" nepieòemama LEKA rîcîba. Izstâjas no asociâcijas.
Piektdien "Lattelecom" vadîba nosûtîjusi vçstuli Latvijas Elektronisko komunikâciju asociâcijai (LEKA) ar paziòojumu, ka izstâjas no asociâcijas. Ðâds lçmums pieòemts, jo asociâcijas vadîba izplata maldinoðu informâciju par ciparu televîzijas projektu.
Arestç Çía îpaðumtiesîbas LNT un TV5.
Tiesa tâ dçvçtâs digitâlâs televîzijas kriminâllietas ietvaros pçc prokurora lûguma uzlikusi arestu Andreja Çía îpaðumtiesîbâm telekompânijâs LNT un TV5, aìentûrai LETA apliecinâja Rîgas apgabaltiesâ.
Autortiesîbu un komunicçðanâs konsultâciju aìentûra/Latvijas Autoru apvienîba (AKKA/LAA) prasîjusi licenci par tautasdziesmu dziedâðanu.
Kâdiem Latgales amatniekiem, kuri savas asociâcijas sapulcç dziedâjuði Latgales tautasdziesmas, AKKA/LAA pieprasîjusi pirkt licenci, jo tas esot publisks pasâkums
Arî "Baltkom" KP apstrîd digitâlâs TV ievieðanu!
Abonenttelevîzijas un telekomunikâciju uzòçmums Baltkom vçrsies Konkurences padomç (KP), norâdot uz iespçjamiem konkurences likuma pârkâpumiem telekomunikâciju uzòçmuma "Lattelecom" darbîbâ, nodroðinot virszemes TV apraidi, informç uzòçmums.
TV3 Konkurences padomç apstrîd ciparu TV ievieðanu
Televîzija "TV3 Latvia" treðdien vçrsâs ar iesniegumu Konkurences padomç, jo uzskata, ka SIA "Lattelecom", ievieðot Latvijâ virszemes apraidi ciparu formâtâ jeb digitâlo TV, iespçjams, ïaunprâtîgi izmantojis savu dominçjoðo stâvokli tirgû, informç TV3.
"TV5" par nacionâlâ goda un cieòas pazemoðanu ? 1000 latu sods.
Nacionâlâ radio un televîzijas padome pirmdien izskatîja administratîvo lietu, kas tika ierosinâta pret SIA "TV Rîga" par "TV5" 18.novembra raidîjumu «Bez cenzûras». Pieòemts lçmums uzòçmumu sodît ar 1000 latu naudassodu.
NRTP ierosina lietu pret TV5 par nacionâlâ naida kurinâðanu.
Nacionâlâ radio un televîzijas padome pirmo reizi ierosinâjusi lietu pret telekanâlu TV5 par nacionâlâ naida kurinâðanu un nacionâlâ goda un cieòas pazemoðanu, konkrçti pret raidîjumu ?Bez cenzûras?. Par to portâlam TVNET ziòojis programmas autors un vadîtâjs Andrejs Mamikins.
VIASAT izslçgs savus kanâlus no Baltkom
Digitâlâs televîzijas operators VIASAT Latvija informç, ka no pirmdienas, 7. decembra, kabeïoperatora Baltkom ilgstoði nenokârtoto parâdsaistîbu dçï, kompânija ir spiesta Baltkom klientiem izslçgt 4 VIASAT kanâlus. Diemþçl noteikto parâdu apmaksas grafiku, par kuru iepriekð vienojuðâs abas puses, Baltkom tâ arî nav ievçrojis.
Ja nebûs naudas, atkâpðoties NRTP un ìenerâldirektori.
Ja nâkamâ gada budþetâ netiks saòemts pietiekams finansçjums sabiedriskajiem medijiem, lai nodroðinâtu normâlu to darbu, atkâpties vajadzçtu visai Nacionâlajai radio un televîzijas padomei (NRTP), kâ arî Latvijas Radio un Latvijas Televîzijas ìenerâldirektoram.
TB/LNNK rosina likvidçt NRTP.
TB/LNNK rosina likvidçt NRTP Apvienîbas "Tçvzemei un Brîvîbai"/LNNK Saeimas frakcija rosina pârçjâs Saeimâ pârstâvçtâs politiskâs partijas apsvçrt iespçju likvidçt Nacionâlo radio un televîzijas padomi (NRTP), tâs funkcijas sadalot starp citâm valsts institûcijâm, portâlu "Delfi" informçja TB/LNNK.
TV3 liedz Lattelecom Interaktîvâs TV abonentiem skatîties savu kanâlu
Lattelecom pârstâvji portâlu BOOT.Lv informçja, ka ðonakt, 21. jûlijâ, plkst. 24:00 tiks pârtraukta TV3 translâcija Lattelecom Interaktîvâs TV klientiem. TV3 ignorç Konkurences padomes lçmumu un prasa samaksu par analogajâ televîzijâ brîvi pieejamu çtera TV kanâlu.
Aizturçts partijas "Visu Latvijai" biedrs Egils Helmanis un Ogres televîzijas îpaðnieks Artûrs Robeþnieks.
Visu Latvijai vai VISU SEV? (Izspieðanas lietâ jauni pavçrsieni - aizturçts partijas "Visu Latvijai" biedrs Egils Helmanis un Ogres televîzijas îpaðnieks Artûrs Robeþnieks)
KP soda 'Viasat' un TV3 par dominçjoðâ stâvokïa ïaunprâtîgu izmantoðanu
Konkurences padome (KP) pieòçmusi lçmumu par naudas soda un tiesisko pienâkumu piemçroðanu "Viasat AS" (Igaunija) un SIA "TV3 Latvia" par dominçjoðâ stâvokïa ïaunprâtîgu izmantoðanu TV3 kanâla izplatîðanas tirgû Latvijas teritorijâ. "Viasat AS" piemçrots naudas sods 47 400 latu apmçrâ, bet SIA "TV3 Latvia" ? 40 000 latu apmçrâ.
LIA: AKKA/LAA netaisni prasa samaksu par video pârpublicçðanu no "YouTube"
Latvijas Interneta asociâcija (LIA) norâda, ka "Autortiesîbu un komunicçðanâs konsultâciju aìentûras/Latvijas Autoru apvienîbas" (AKKA/LAA) vairâkiem LIA biedriem, kâ arî citiem Latvijas portâlu, blogu un mâjaslapu îpaðniekiem izsûtîtie brîdinâjumi ar prasîbu maksât naudu par video pârpublicçðanu no "YouTube" ir bez juridiska pamata, paziòojumâ raksta Viesturs Ðeïmanovs-Pleðs, Latvijas Interneta asociâcijas izpilddirektors.
AKKA/LAA slçgs lîgumu ar Youtube! (video)
Aptuveni 500 mâjas lapu îpaðnieki saòçmuði AKKA/LAA brîdinâjumus ar prasîbu maksât naudu par video pârpublicçðanu no populârâs interneta vietnes "YouTube". Ja tas netiiks darîts un savâ blogâ bûsiet publicçjis, piemçram, Coldplay klipu, jârçíinâs, ka mâjas lapa var tikt slçgta.
"Baltkom" pârtrauc "TV3" retranslçðanu.
Nesaòemot "TV3 Latvia" atbildi uz "Baltkom" aicinâjumu piekrist programmas bezmaksas retranslâcijai kabeïtîklos, "Baltkom" pieòçmis lçmumu pârtraukt "TV3" retranslçðanu. Programmas retranslçðana "Baltkom" tîklâ tiks pârtraukta pirmdienas pusnaktî, portâlam "Delfi" pavçstîja "Baltkom" pârtâvji.
TB/LNNK frakcija iztaujâs Kleckinu par iespçjamâm nelikumîbâm NRTP darbîbâ.
Apvienîbas "Tçvzemei un Brîvîbai"/LNNK (TB/LNNK) Saeimas frakcija tuvâkajâ laikâ gatavojas tikties ar Nacionâlâs radio un televîzijas padomes (NRTP) priekðsçdçtâju Âbramu Kleckinu, Latvijas Raidorganizâciju asociâcijas izpilddirektori Guntu Lîdaku, kâ arî kâdu no Valsts valodas centra pârstâvjiem, lai pârrunâtu NRTP darbîbu apraides atïauju izsniegðanas jomâ, Valsts valodas likuma pârkâpumus radio un televîzijas raidîjumos, kâ arî NRTP sagatavoto jauno Audio un audiovizuâlo mediju pakalpojumu likumprojektu.
TV5 pārkāpj autortiesību likumu.
Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa ceturtdien pilnībā apmierināja Rīgas Krievu teātra (iepriekš - Rīgas Akadēmiskā krievu drāmas teātra) prasību pret telekompāniju TV5 par autortiesību pārkāpumu.
Kremļa lakstīgalas
Kremļa lakstīgalas
[i]Kremļa lakstīgalas[/i]. Karikatūra pārpublicēta no [url]http://www.la.lv[/url].
Pieci.lv protestē, kā lai nereaģē?
Pieci.lv protestē, kā lai nereaģē?
Karikatūra pārpublicēta no [url]http://www.la.lv[/url].
Cīņa ar daudzgalvaino pūķi.
Cīņa ar daudzgalvaino pūķi.
Karikatūra pārpublicēta no [url]http://www.la.lv[/url].
Norvēģi joprojām nevēlas DAB radio
Septiņi no desmit aptaujātajiem norvēģiem noraida FM izslēgšanu. DAB+ projekts ir tuvu fiasko.
Kā norāda valsts mēroga dienas laikraksts Dagbladet, vislielākā iedzīvotāju pretestība ir trīs ziemeļu apgabalos. 2017. gada janvārī ir jāsākas FM izslēgšanai Nordland apgabalā. Lielākā daļa cilvēku ir stingri "pret" savā nostājā par FM tīkla izslēgšanu un pāreju uz DAB. 66% respondentu teica, ka viņi ir pret, tikai 17% apgalvo, ka viņi ir par to. Dagbladet jau veica identisku aptauju šā gada jūlijā, ar gandrīz tādu pašu rezultātu.
DAB radio Norvēģijā šogad saskaras ar nopietnām problēmām un protestiem
Norvēģija šobrīd ir viena no 19 pasaules valstīm, kas piedāvā DAB radio tehnoloģiju. Šī gada novembrī Norvēģijas Progresa partija vēlējās bloķēt NRK sagatavoto pāreju uz DAB 2017. gadā. Tas neizdevās – lēmums jau ir pieņemts. Tā kā NRK ir valsts īpašumā, politiķi jau ir sankcionējuši šo projektu, balsojot Norvēģijas parlamentā 2015. gada pavasarī. NRK arī ir paziņojusi, ka būtu pārāk dārgi valstī uzturēt gan DAB, gan FM radio, bet kritiķi apgalvo, ka pāreja vienkārši notiek pārāk ātri un valsts tam nav īsti gatava.
DAB+ Latvijā - ceļš uz nekurieni.
DAB/DAB+ tehnoloģija nav jāparbauda. Pēc digitālā radio tehnoloģijas testiem, no pārejas uz DAB un DAB+ jau sen ir atteikušās Lietuva un Igaunija. Gudra rīcība būtu - apkopot citu valstu pieredzi šajā jomā un neuzkāpt uz grābekļa. Pēc būtības nekas pat nav jāizvērtē. Tas jau ir izdarīts. Vai tiešām Latvijā ir nepieciešams apzināt ieguvumus, ko šī tehnoloģija var sniegt sabiedrībai - veselu gadu "laist gaisā" 6 Latvijas Radio programmas un bezjēdzīgi izšķērdēt naudu? Mēs esam tik bagāti, ka varam to atļauties? Kuri ir tie, kam tas ir izdevīgi? Vismaz kaut kādu skaidrību mums var sniegt Zviedrijas pieredze.
Tas nav manos spēkos.
Ta man ir vienalga, klausies. Es esmu tādā vecumā, ka man tā vieta ir bijusi nebijusi. Es nelūdzos ne uz šejieni nākt, ne par priekšsēdētāju. Diemžēl tur jau bija viss izlemts bez manis.
Nacionālās radio un televīzijas padomes (NRTP) priekšsēdētāju Ābramu Kleckinu intervē Jānis Juzefovičs, žurnālists, Vidzemes augstskolas lektors
Akka/laa piesienas tur, kur nevajag?
Ieksh notepad.lv paraadiijaas saruna maajas lapas uztureetaajam ar AKKA/LAA paarstaavjiem. Sho sarunu bija atradis notepad lietotaajs Shady. Turpinaajumaa paarpubliceejums no notepad.lv raksta.
Jaunākie komentāri
· Es nezinu...No viena...
· Biju pagaišgad Vācij...
· Protams. Daļai cilvē...
· Daudzas radiostacija...
· http://46.30.42.212/...
· Ko tu ar to gribēji ...
· Jē, Zanders saņems a...
· Tas kurš iemaina brī...
· Nav ne jausmas. Varē...
· HF dipoliņš arī uzka...
Meklētājs
Ko meklēsi:
Lietotāji Onlainā
· Viesi Onlainā: 1

· Members Online: 0

· Total Members: 304
· Jaunākais lietotājs: hellvag
Ielogoties
Lietotājs

ParoleFacebook login

Neesi vel lietotājs?
Spied šeit lai reģistrētos.

Aizmirsi paroli?
Pieprasi jaunu šeit.
Jaunākie Foto Komentāri
Bullet icon Nav ne jausmas. Varētu...
Bullet icon HF dipoliņš arī uzkari...
Bullet icon Pateicos, Vladimir! 73!
Bullet icon Maksimālais starojums ...
Bullet icon Sirsnīgs paldies! Varb...
Jaunākās Bildes
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Saules mikro elektrostacija
Saules mikro elektro...
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Eilat - Israel
Statistika
IP
IP'
Links uz mūsu baneri
HTML kods uz freefm.lv mājas lapu.

Free FM